Prijava

Mačvan, Gagatar, Milosavljević, Murić, Milutinović, Tepić, pa i Milutinov, plus crnac na poziciji crnca, i biće to manje više ok. Ne TOP8 Evroligaška, ali sasvim fino za EK.

Dionisijo, kis za link. IDEMOOOOOOOOOO

OOOOOO JEBI BEVITUUUUUUUUUUUUU
JEBI JEBI
BEVITUUUUUUUUUUUUU

Mačvanu se smanjila glava.

U odnosu na ono kad je bio dete? Pa...može se reći. :)
Ovi su bre vezare, karaće ih Gagić, a karaće i sudije što su mu dale dve lične na pravdi Boga! lol

Po mojoj proceni daćemo više od 60 poena jer, 18+18+18+18= 72 dobro to je previše, ali bih ja bio zadovoljan i sa 65, još samo da primimo manje i pobedili smo! Kako izvlačim zaključke. :D

Hahaha, mislio da se izblamirao pa obrisa post (i tad se stvarno izblamira)... :)
Radi, tamo gde ste pokušavali, samo rgajte malo, neće iz prve, ne znam što.

Muriču vadi kestenje, najebasmo...

Ма ионако је резолуција 12 44 што би рекао мој брат...

Ko ima VLC neka ide u MEDIA > OPEN NETWORK STREAM i neka ukuca ovo http://hop.02.lv/2cH?format=2&profile=363&lan=2&rows=40&f

Turski je komentator, ali je slika odlicna. poyy
http://prntscr.com/4ynp0y

Hahaha, mislio da se izblamirao pa obrisa post (i tad se stvarno izblamira)... :)

Obrisao sam zato što sam stisnuo f5 i onda sam imao fullscreen dugme. :D

Inače, igra katastrofa, jedino Mačvan i Gagula nešto igraju, Andrić solidan. Tepić igra kao da u životu loptu nije uzeo u ruke

Macvan klasa
Muric standardno
Andric 100%tan
Gagula vrlo dobar i defitnivno je 343 ziliona puta bolji na 5 nego na 4

Milutinov, Dalo, Tepic da prekinu sa esidima, ne znaju de biju..

Uz pleja i Sasu ovo ce biti do jaja ekipa.. cak i bez Sase sa Gagijem ce to biti mnogo bolje.. Vidi se da mogu bar 10x bolje,al nema pleja da to lepo poveze i organizuje..

Al puci cemo. Jbg, ne moze se sa 3 ipo igraca pobedit iovakva ekipa koja nije nista spec,al bar imaju svaku pozciiju pokrivenu.

Al puci cemo. Jbg, ne moze se sa 3 ipo igraca pobedit iovakva ekipa koja nije nista spec,al bar imaju svaku pozciiju pokrivenu.

Slažem se, šteta što nam nije došao Asesoft, od svih ekipa mislim da bi njih u trenutnom sastavu najlakše pobedili, ili da je ovo gostovanje, onda se ne bih toliko nervirao u slučaju poraza.

Dalou nedostaje agresivnosti i ugljenih hidrata. Milutinoviću nedostaje deo mozga nazvan vidni korteks.

Само плеј и центар.Ништа више.

Roknite se..
sramotite srpsku košarku jebem vam sunce

BRUKAAAAA JEBENA

није ми проблем и три године да буде овако после две деценије озбиљног јебања.

БИЋЕ БОЉЕ

15 poena razlike, taman tih 15 manje nego bez Mačvana. Jbg, realno su truba ekipa, na nivou Budućnos' VOLI, i slabije, al jbg.

Lol, buducnost je za nas trenutno czt licno