Prijava

Jesi ti invalidski penzioner. Izvini na ličnom pitanju.

Ja mislim da ce Sasa ode u Kinu Danas je okacio ovu sliku
http://www.dodaj.rs/f/1Y/8z/2eadsQa9/104075253725246262434619.jpg
A nesto cisto sumnjam da aviJon ovoliko visoko leti na relaciji Podgorica - Beograd :(

kolko kvalitetan spam neam reci :D

A nesto cisto sumnjam da aviJon ovoliko visoko leti na relaciji Podgorica - Beograd :(

Jebiga, šta da se radi, jurimo dalje da skrpimo.

Ja sam pročitao na par mesta da Pavlović potpisuje za nas u četvrtak ili u petak, kad se ekipa vrati iz Izraela. Pitanje je koliko je to pouzdano.

Ljudi, cmar mi je ko rakijski kotao. Ako i to nije dovoljno za pavlovica, nek ide da jebe jovanu aziju ili tako neku kinesku starletu

ja sam čuo da bi Pavlović rado došao da je bilo ko trener osim Duloa hhhhhhhhhh al možda me varaju pouzdani izvori :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Blic preko cele zadnje strane piše da se Pavlović vraća, ali pitanje je koliko je to pouzdano, znajući naše odnose sa tim novinama.

Ja imam vere u Gazimudove sposobnosti. Saša Dolazi!

Dolazi Pavlović. Imam pouzdane informacije od Miroslava Gajića.

S
A
Š
A

P
A
V
L
O
V
I
Ć

Nije lose ovo sad, s obzirom na predhodne tekme. JEBI JESHE!!!

Nego ako ispadnemo iz cipiripi kupa jel idemo u onaj evro hendikep čelendz kup lolo

Haha, sve vam ide u ovoj utakmici, 9/18 šut za tri za 30 minuta, nerealno dobro igraju naspram onoga što se očekivalo :)

Буда опет дави играче ццц

Imamo nadasve retardiran tim, hoce oni, vidi se da Dule radi, ali ne mogu, nemaju kvalitet pa to ti je.

Nova zrtva davljenja je Andric.

Mazohizam. To je karakterna crta igraca koji potpise za KKP... Ne znam kako to da objasnim detetu, a prodao sam mu basket kad je tek prohodao na Kecmana i tu ekipu. Muka mi je