Prijava

Smeštaj i hrana su ti besplatni, plaćaš put i nosiš para koliko misliš da ti treba. Kampovi su po 2, 3, 4 nedelje. Ali uvek se upozna neko društvo pa se prolongira znatno duže.
Ideš gde god hoćeš. Samo nisam siguran koja je donja starosna granica. Mislim da je 16 god.

Vido sam ima teen od 14 do 18..
A jes treba meni kes za put i za dzeparac :)

Који лол. Немо те лажу ништа и да те ложе, нећеш ти да упаднеш тамо. Има исувише мало места за нормалне ђаке, ту ће да упадне Цецин син или Бренина унука и тако ти, побогу. А и шта би видео тамо? Школовање се вероватно абдејтује чим дође нови председник на власт, у зависности да л је републиканац или демокара. Исти курац ти је све, само би те лагали и пунили уши, ништа они паметнији од осталог света нису. Говоре ми о неким Харвардима, Маврадима, а није то нешто јако, тамо бре не упадају америчка деца, јер су глупа ко курац и изманипулисана, ту упадају само неки муџахедини, Индијци и ови који су морали да се цумају цео живот, а и не могу да им обезбеде нешто много више знања него на неком ође факсу, али имају добру праксу и кинту само, нотинг елс. Салећу ме трансвери кад видим на РТС-у како она испечена сере о некој деци која су добила стипендију на неком њиховом факсу, јеботе, па да л сте ви нормални. Америка је највећи увозник мозгова игде. Ко што ми немамо гас, па га увозимо. Ништа немој да те лажу, мани се ти тога.

A znaš do Amerike ćeš da preplivaš! :)
Uvek se nađu neke putne pogodnosti. Ja sam ove godine do Sirije stigao za 50e.

SVE placa americki Stejt Department + dzepara od 125 zelenih svakog meseca :)

Који лол. Немо те лажу ништа и да те ложе, нећеш ти да упаднеш тамо. Има исувише мало места за нормалне ђаке, ту ће да упадне Цецин син или Бренина унука и тако ти, побогу. А и шта би видео тамо? Школовање се вероватно абдејтује чим дође нови председник на власт, у зависности да л је републиканац или демокара. Исти курац ти је све, само би те лагали и пунили уши, ништа они паметнији од осталог света нису. Говоре ми о неким Харвардима, Маврадима, а није то нешто јако, тамо бре не упадају америчка деца, јер су глупа ко курац и изманипулисана, ту упадају само неки муџахедини, Индијци и ови који су морали да се цумају цео живот, а и не могу да им обезбеде нешто много више знања него на неком ође факсу, али имају добру праксу и кинту само, нотинг елс. Салећу ме трансвери кад видим на РТС-у како она испечена сере о некој деци која су добила стипендију на неком њиховом факсу, јеботе, па да л сте ви нормални. Америка је највећи увозник мозгова игде. Ко што ми немамо гас, па га увозимо. Ништа немој да те лажу, мани се ти тога

Realno da li mislis da bih otisao zbog skolovanja?
Ok jeste ovde rec o skolovanju, ali ja bih realno pre svega otisao zbog novog iskustva.
Nesto novo da okusim.

To je godinu dana školovanja. Možeš da upadneš, realno male su šanse ali možeš.
Moj drugar je prosrao krv dok je uspeo da izdejstvuje da mu priznaju neke predmete. Neke je morao naknadno da polaže. Moj ti je savet da ti ne treba to. Da je mnogo interesantnije i bolje da odeš na neki internacionalni kamp. Italija, Francuska, Španija, Portugal, Grčka, Turska, Bog da te vidi!

To je godinu dana školovanja. Možeš da upadneš, realno male su šanse ali možeš.
Moj drugar je prosrao krv dok je uspeo da izdejstvuje da mu priznaju neke predmete. Neke je morao naknadno da polaže. Moj ti je savet da ti ne treba to. Da je mnogo interesantnije i bolje da odeš na neki internacionalni kamp. Italija, Francuska, Španija, Portugal, Grčka, Turska, Bog da te vidi!

Probacu oba :) ali za ovo drugo nemam mnogo kesa :)
Lepo kazu, da uzmem svu dokumentaciju iz skole u kojoj sam bio, sve predmete itd, itd i da donesem na uvid...

Realno da li mislis da bih otisao zbog skolovanja?

Не него ће да те воде да им разгледаш мора тамо. Има да те проверавају сваки дан како напредујеш и како учиш. А прво, горе ће те пустити да идеш једино ако си петичар тежак, ако идеш сад у неки смер који је везан за природне науке, друштвене им не одговарају никако, имају их на ппретек. Ако си добар математичар, имаш шансе. Ако планираш да касније упишеш ЕТФ и ако сад имаш све петице и ишо си на такмичење из електротехнике, можда те и зову, причо ми ортак, а и били су раније у мојој школи, ови моји почели да га ваде док им она кокошка говорила шта ће да раде тамо. То ти је бре све смејурија. Мислиш да би Амери из свог џеба (порез ће њихов тамо да те рани) ранили неког Србина на ког су јуче бацали бомбе, јер га воле? Оће курац. Ово је време суровог капитализма и само профит долази у обрзир, иначе би давно пропали. :)

Не него ће да те воде да им разгледаш мора тамо. Има да те проверавају сваки дан како напредујеш и како учиш. А прво, горе ће те пустити да идеш једино ако си петичар тежак, ако идеш сад у неки смер који је везан за природне науке, друштвене им не одговарају никако, имају их на ппретек. Ако си добар математичар, имаш шансе. Ако планираш да касније упишеш ЕТФ и ако сад имаш све петице и ишо си на такмичење из електротехнике, можда те и зову, причо ми ортак, а и били су раније у мојој школи, ови моји почели да га ваде док им она кокошка говорила шта ће да раде тамо. То ти је бре све смејурија. Мислиш да би Амери из свог џеба (порез ће њихов тамо да те рани) ранили неког Србина на ког су јуче бацали бомбе, јер га воле? Оће курац. Ово је време суровог капитализма и само профит долази у обрзир, иначе би давно пропали. :)

Nema veze, kako prodjem prodjem. Jebiga :)
Ja zelim to i pokusacu :)

Ајде, ал јави после како си пришо, да бих мого да те зајебавам! Можда те и привате кад виде колко си склон манипулисању.

Ајде, ал јави после како си пришо, да бих мого да те зајебавам! Можда те и привате кад виде колко си склон манипулисању.

Ako, ako :)

Ja sam bila ove godine na testove u PG,prođoh prvi krug,sad čekam da mi jave jesam li prošla drugi.
Prijavi se slobodno,testovi su baš,baš laki.Ako imaš 5 iz engleskog,ne bi trebalo da imaš problema. Ajde,pa se možda sretemo. :)

Stoji sve što Rinjomu kaže. Ako kojim slučajem odeš, kad se budeš vratio zaboravi na organizaciju! Ne odgovaraj im na mejlove, tražiće ti 500 dolara poreza da im platiš. :)
Idi na kamp, pusti ovo. Meni je trebalo 150e za Nemačku i 200e za Tursku za mesec dana zajebancije. Inače bih inostranstvo video samo na razglednici.

А прво, горе ће те пустити да идеш једино ако си петичар тежак, ако идеш сад у неки смер који је везан за природне науке, друштвене им не одговарају никако, имају их на ппретек.

pogresno.

- da imaju minimum “dobar” školski uspeh
- da su posvećeni građanskom aktivizmu
- učenici sa hendikepom rođeni u periodu između 15. marta 1994. i 15. jula
1997. godine

obrati paznju na stavku 2, najbitnija je. ako stvarno zelis ovo moras da budes tipa (ili da vesto izlazes da si):
-clan nekog podmlatka (pozeljno liberalno orjentisane) stranke
-jos bitnije - clan neke nevladine organizacije
-organizator ili ucestvovao u skolskim predstavama tipa - droga ne; turaj kurton; pravda za cigane, pedere, pravimo rampe za hendikepirane itd...
-sam hendikepiran (treba im bar 2-3 ovakva)

ako imas sve petice i takmicenja, a nista od ovoga, samo ces da se razocaras i rano naucis kako funkcionisu neke stvari.

i da, zavrsices na nekoj vukojebini u montani, vajomingu il oklahomi posto mesta u kaliforniji ne cuvaju za srbe-aktiviste, ne sekiraj se.

А прво, горе ће те пустити да идеш једино ако си петичар тежак

Momak iz moje škole bio vrlodobar i otišao. Stvarno imao 5 iz engleskog.

Мислиш да би Амери из свог џеба (порез ће њихов тамо да те рани) ранили неког Србина на ког су јуче бацали бомбе, јер га воле?

Ako ti tako misliš,uvijek će i biti tako.
Opuštite se malo.Vjerujte ljudima malo.

ako imas sve petice i takmicenja, a nista od ovoga, samo ces da se razocaras i rano naucis kako funkcionisu neke stvari.

Па оно, једно десетак људи из средње (2007е су ишли) је без проблема отишло, али не знам за сад како је. Тад им ништа од овог није требало.

obrati paznju na stavku 2, najbitnija je. ako stvarno zelis ovo moras da budes tipa (ili da vesto izlozis da si):
-clan nekog podmlatka (pozeljno liberalno orjentisane) stranke
-jos bitnije - clan neke nevladine organizacije
-organizator ili ucestvovao u skolskim predstavama tipa - droga ne; turaj kurton; pravda za cigane, pedere, pravimo rampe za hendikepirane itd...
-sam hendikepiran (treba im bar 2-3 ovakva)

U pravu je Celt.

Ma ne trebaju ni petice ni takmičenja,samo da si solidan đak(najmanje dobar) i da znaš engleski. Ništa više. A plus ti je ako si u nekoj humanitarnoj organizaciji.

Ja iš'o na ova testiranja, otiš'o do Beograda i onda ispao, sad više neam pravo.
EDIT:

-organizator ili ucestvovao u skolskim predstavama tipa - droga ne; turaj kurton; pravda za cigane, pedere, pravimo rampe za hendikepirane itd...

Ovo posebno, na ovo moraš obavezno da obratiš pažnju, ako hoćeš da se prijaviš juri školski parlament minimum jer ti bez njega nema prolaza.