Prijava

pogresno.

Не знам Келте, мој ортак је тамо прошо, он ти је неки смер око архитектисања (лик који се жешће ложи на књигу) и та срања, каже да је ретко ко из друштвених пролазио.

Ako ti tako misliš,uvijek će i biti tako.
Opuštite se malo.Vjerujte ljudima malo.

Пази, то све неко треба да финансира, а примају студенте из целог света. Нико, али нико у овом капиталузму то не ради из љубави, него искључиво јер ће на овај или онај начин да заради паре од тога, дебеле. Друго је да ти одеш сам на Запад и оћеш да учиш, и другачије ће да те гледају. Кад видим како су ови моји вршњаци глупи, дође ми да се утепам. А можда сам ја глуп.

Sretene, dođi da objasniš neke stvari!

каже да је ретко ко из друштвених пролазио.

U moju školu više nema smjerova,tako da moraju nekog primiti.
A misliš li da će jednog štrebera tako lako da prime samo zato što je ''pametan''? Sumnjam da će im trebati takav. Rade intervjue u trećem krugu,proći će samo oni najnormalniji.

нико у овом капиталузму то не ради из љубави, него искључиво јер ће на овај или онај начин да заради паре од тога, дебеле.

Ajde da pretpostavimo da je tako. Ne zanima mene oće li oni dobiti pare,neka i dobiju. Dobijaću ih i ja. Bitno je da ja tamo budem bezbjedna,da me porodica hrani itd.
EDIT:Je li baš toliko bitno oće li oni dobijati pare?

Moja keva ima prijateljicu koja je išla na razmenu učenika tamo. Ta njena kaže da tamo nije ništa morala da uči, da je sve već znala, i da ćeš najverovatnije otići u neku vukojebinu gde su ljudi glupi k'o kurac. Potpuno nazadno rešenje, samo ćeš izgubiti godinu.

Ja sam ucenik vrlodobar, iz engleskog mozda medju najboljima u 2. godini.
Nisam bio clan nikakvih tih humanitarnih akcija i to, ali pokusacu da se aktiviram.
Ja cu ovo da pokusam, ako prodjem do jaja mi.
Ako ne jebiga pokusao sam bar.

gde su ljudi glupi k'o kurac

Šta fali?Lakše ćeš doći do izražaja. :)

Ali mogao bi da požuriš sa tim aktiviranjem jer ti je ostalo još par datuma, a nisam siguran da l' bi mogao da ideš u Niš da testiraš ako si iz Kruševca...

Ti ćeš onda tamo da razbijaš. Al šta će ti to. Po toj logici sam ja trebao da upišem Zmaj
( mašinska škola) zato što mi je tamo lakše. Ako ti je stalo da vidiš sveta sa 16, ok idi, samo da ti kažem da svet nigde neće pobeći i da za to imaš ceo život. A ako ti je do obrazovanja, ostani ovde, ili idi u Jevropu, ako postoji opcija.

Ali mogao bi da požuriš sa tim aktiviranjem jer ti je ostalo još par datuma, a nisam siguran da l' bi mogao da ideš u Niš da testiraš ako si iz Kruševca...

Sto ne bi mogao iz KS-a u Nis?

EDIT:Je li baš toliko bitno oće li oni dobijati pare?

Па мени, на пример јесте :)
А и откупљују нам мало нормалне деце дајући им шарену лажу, реално. После ће да те наваде и да ти она породица шаље писма да дођеш опет, па онда да ти хвалиш Америку како је она пуна слободе и љубави, па онда ћеш да одеш горе и поведеш своју сестру, па онда гласате за тамо неког бају који ће да баца бомбу Мозамбику јер има 3 литре нафте. Тако то иде. Не би ишо на ту размену да ме бију. Што не значи да мислим да је Америка срање, само тај систем ми се ич не допада.

После ће да те наваде и да ти она породица шаље писма да дођеш опет, па онда да ти хвалиш Америку како је она пуна слободе и љубави, па онда ћеш да одеш горе и поведеш своју сестру, па онда гласате за тамо неког бају који ће да баца бомбу Мозамбику јер има 3 литре нафте.

Dobro izmišljaš pričice. :)

То ти је жива истина. :)
Ми се жалимо да млади људи напуштају земљу и никад се не враћају, а дозвољавамо да нас овако јебу. То тако почиње...

никад се не враћају

Ne boj se Murinjo.Vratićemo se Sale i ja. :)

Ми се жалимо да млади људи напуштају земљу и никад се не враћају, а дозвољавамо да нас овако јебу. То тако почиње...

Ti mislis da cu da im se guzim i ulizujem tamo kako je Amerika do jaja, kako je obozavam itd, itd.
Da cu da odem iz ove zemlje u 3 lepe.
Nee coek. Necu ja da im namestam dupe da me trpaju, nego odem brate da vidim kako je u svetu, da proputujem svet.
Da vidim kako je stvarno kod njih.

Ti mislis da cu da im se guzim i ulizujem tamo kako je Amerika do jaja, kako je obozavam itd, itd.
Da cu da odem iz ove zemlje u 3 lepe.
Nee coek. Necu ja da im namestam dupe da me trpaju, nego odem brate da vidim kako je u svetu, da proputujem svet.
Da vidim kako je stvarno kod njih.

To! Zašto ljudi u svemu vide neku opasnost. Kao moji otac i majka.

Ја се за вас двоје и не плашим, вас неће ни да зову. Мислим да би Келт дао боље и исправније мишљење од мене, пошто он ипак тамо живи у иностранству, ал нико не може да ме убеди да сам се тотално зајебао. Њима тамо не треба неко ко размишља својом главом, него неко ко је довољно паметан да учи и да спроводи њиову политику на прави начин.

Ја се за вас двоје и не плашим, вас неће ни да зову

Ovo je bilo...fala Murinjo. Neće ni tebe da zovu.
EDIT:

Њима тамо не треба неко ко размишља својом главом, него неко ко је довољно паметан да учи и да спроводи њиову политику на прави начин.

Eto kako ti gledaš na to.
Što ne pomeneš bar jednom kako će nam biti lijepo ako odemo. Viđećemo tamo njihove muzeje ili tako nešto. No ti odma najgore.

Ја се за вас двоје и не плашим, вас неће ни да зову

Hvala vidoviti na tvojim pogledima u buducnos' :)

Ti mislis da cu da im se guzim i ulizujem tamo kako je Amerika do jaja, kako je obozavam itd, itd.
Da cu da odem iz ove zemlje u 3 lepe.
Nee coek. Necu ja da im namestam dupe da me trpaju, nego odem brate da vidim kako je u svetu, da proputujem svet.
Da vidim kako je stvarno kod njih.

Ти имаш 15 година, колко већ, нема изграђену личност и до је најважније, дакле ниси конзервативан и то је некоме ко се бави пропагандом јако битно, сензитиван си и кљуц по кљуц, кад дођеш за годину дана, носићеш мајицу ВИВА АМЕРИЦА, веруј брате пријатељу.

носићеш мајицу ВИВА АМЕРИЦА

Nosiće majicu a-smyle. :)