Prijava

sad ne znam o čemu je riječ ispočetka, ali mylyce da li zaista vjeruješ da ne postoje načini da se provali ko je kucao sa računara?

Ако обришеш отиске и генетски материјал са тастатуре, могу да ти сафтају фермалена.

Хахахха војтече!

ево само узми и погледај дечка из линка. мислиш ли да би њега хапсили тек тако? тек тако а да немају ништа против њега? е па имају, зато су га и уапсили. у најгорем случају по њих, и да се ништа не докаже он се јадан нагруво у Цезеу поштено, на пример 6 месеци.

МА ТЕРАЈ СЕ ТИ И ТВОЈ ДЕЧКО ИЗ ЛИНКА, НЕ ЛИНКУЈЕ МИ ЈЕБЕНИ ЧЛАНАК, НЕГО СВЕ ВЕСТИ :Д дај наслов, па ћу изгуглати.

Да брате, постоји прича из моје околине, десило се мом добром другу. Типа писао је на фејсбуку за пајтића ваљда да се трпа у рч са асистентнима с архитектуре и то неко с његовог смера вероватно прочитао и пријавио, јер га је полиција муњевитом брзином (у року од пола сата) позвала на фиксни. Декан га звао на разговор и мал није био избачен с факса, добио је само забрану полагања на 6 месеци. То је мени све мало КУРЧИНА
Ипак они не могу да докажу да је то баш његов прави профил и да је он то лично написао, да би предузимали те мере. КЛАСИЧНО ЗАСТРАШИВАЊЕ, ШТО НАС ОПЕТ ВРАЋА НА ЖИДОВЕ И ЊИХОВ ЛОБИ

да се трпа у рч са асистентнима с архитектуре

Не дирај ми асистенте са Архитектуре! ЛОЛОЛОЛО

Ако обришеш отиске и генетски материјал са тастатуре, могу да ти сафтају фермалена.

Аха. Ал мош и ти да будеш девојка Пери Секири месец дана у притвору док се не докаже да ниси ти тај.

Па прво не би те ухапсили него би те одвели на информативан разговор, и ту ти запретили. Друго ни у ЛУДИЛУ ти судија не би одредио притвор (утицај на које сведоке?), а камоли притвор од месец дана. И трећа ствар ниси био на маредљу него у истражном притвору(иако тврдим да је немогуће), и ако докажеш да ниси мислио озбиљно, да си се зајебавао или штагод, то ти се нигде не пише.

Бури, заиста не постоје начини. Наведи ми неки валидан?

@milica
Pa decko ti reko izguglaj. Sad sam procitao clanak.

EDIT: DA TI NACRTAM DA SI TI GLAVNI UREDNIK?! Nacice te u gradu decxko! :)

МА ТЕРАЈ СЕ ТИ И ТВОЈ ДЕЧКО ИЗ ЛИНКА, НЕ ЛИНКУЈЕ МИ ЈЕБЕНИ ЧЛАНАК, НЕГО СВЕ ВЕСТИ :Д дај наслов, па ћу изгуглати.

МА ШТА СЕ ДЕРЊАШ БРЕ! :)
написао сам ти већ да куцаш Б92 притвор због претњи Тадићу.

Да брате, постоји прича из моје околине, десило се мом добром другу. Типа писао је на фејсбуку за пајтића ваљда да се трпа у рч са асистентнима с архитектуре и то неко с његовог смера вероватно прочитао и пријавио, јер га је полиција муњевитом брзином (у року од пола сата) позвала на фиксни. Декан га звао на разговор и мал није био избачен с факса, добио је само забрану полагања на 6 месеци. То је мени све мало КУРЧИНА
Ипак они не могу да докажу да је то баш његов прави профил и да је он то лично написао, да би предузимали те мере. КЛАСИЧНО ЗАСТРАШИВАЊЕ, ШТО НАС ОПЕТ ВРАЋА НА ЖИДОВЕ И ЊИХОВ ЛОБИ

ЖЕНО! Како ти није јасно да мурија може шта хоће бре ало! У којој ви заблуди живите тој бунтовничкој да је све по праву и шта ти ја знам. Тог твог мићу нису хапсили јер нису хтели, па су га само застрашили.

и опет ти кажем размисли мало како падају и у затвору завршавају људи отужени за слична и много већа дела која се раде путем интернета, тзв. сајбер криминал, преваре ово оно. полиција има своје методе.

najvaznija metoda:
Podrum i nacrtani konj. Pa JASI! Lololo

сконтала сам после да си ми реко да изгуглам
АЛИ НЕ РИФРЕШУЈЕМ СТРАНУ СТАЛНО КАД ПИШЕМ СВОЈЕ ДУБОКОУМНЕ КИЛОМЕТАРСКЕ ПОСТОВЕ, ВОЛИМ СПОКОЈНО ДА ПИШЕМ, БЕЗ ПРИТИСКА

ХУГАРА ПРАВНИК ОБЈАСНИЈО!

kontam, privedu te, priupitaju đe si bio, ti slažeš da nisi bio tamo, onda utvrde ko je sve bio na mjestu gdje se nalazio komp, ispitaju ostale učesnike i zatvori se krug, koji opet dođe do tebe osim ako ti neko ne izađe u susret i kaže da je on pisao sa istog... ljudi moji, pa po vašem, jedno 50% stvari se ne bi moglo utvrditi...

УОСТАЛОМ, ЗАШТО ЈА МОРАМ ЗНАТИ ЗАКОН НАПАМЕТ. ОТКУД ЈА ЗНАМ ДА ЈЕ ОВО ШТО СРЕТЕН ПИШЕ АНТИСЕМИТИЗАМ И ОНДА КАО ОПТУЖЕ МЕНЕ ЈЕР НИСАМ МОДЕРИСАЛА, ЈЕСТЕ ДА

Па прво не би те ухапсили него би те одвели на информативан разговор, и ту ти запретили. Друго ни у ЛУДИЛУ ти судија не би одредио притвор (утицај на које сведоке?), а камоли притвор од месец дана. И трећа ствар ниси био на маредљу него у истражном притвору(иако тврдим да је немогуће), и ако докажеш да ниси мислио озбиљно, да си се зајебавао или штагод, то ти се нигде не пише.

Може шта хоће. То прво. Може да ти прети и застрашује и шта год јер те ето није окарактерисао као неку претњу или га једноставно за дат случај заболе.

Зашто ти судија не би одредио притвор ако је на пример добио налог од неког из владе? Шта га боле курац. И ето не мора застрашивање сведока него на пример, да образложење буде, 'постоји основана сумња да би лице могло да напусти земљу', на пример. потпуно небитно шта. битно да може.

и може да те пошаље у притвор у централни затвор. а тај истражни притвор је као што знаш 48 сати макс. начи одреди судија метар дана и правац цз.

и теби кажем прочитај текст са б92, исто су га одвели правац притвор, какав курац информативни разговор, банули му на гајбу и пођи синовац с нама.

ЈА ДА САМ НА ВАШЕМ МЕСТУ И ДА МЕ ИСЦИМА МУРИЈА, ЈА БИХ СВАЛИЈО НА МУЛУЦУ ШТО ЈЕ ЛОШЕ МОДЕРИСАЛА ТЕМУ!

УОСТАЛОМ, ЗАШТО ЈА МОРАМ ЗНАТИ
ЗАКОН НАПАМЕТ. ОТКУД ЈА ЗНАМ ДА
ЈЕ ОВО ШТО СРЕТЕН ПИШЕ
АНТИСЕМИТИЗАМ И ОНДА КАО
ОПТУЖЕ МЕНЕ ЈЕР НИСАМ
МОДЕРИСАЛА, ЈЕСТЕ ДА

Ma nije antisemitizam, ovo je poziv na festival radost evrope, kak nisi provalila, ?

Е ви немате појма. Имате неку илузију неке правде и бунтовништва, као они мени не могу ништа, нисам ја, немогу да докажу, ња ња ња.

Ви не капирате суштинску ствар.
Мурија је мурија, а мурија је држава.

МОГУ ДА ТИ РАДЕ ШТА ХОЋЕ БРЕ! ТИ СИ ГОЛО ГОВНО И ЈЕДАН НАЈОБИЧНИЈИ ГРАЂАНИН КОЈИ АКО ИМ СТАНЕ НА ПУТ ЋЕ ДА НАЈЕБЕ!

Ма прочитао сам текст, ЈЕБЕМ ТИ ТЕКСТ, јел ти верујеш баш свему што прочиташ у новинама јебему миша:)

Зашто ти судија не би одредио притвор ако је на пример добио налог од неког из владе?

Сад си га већ дао по теорији завере.

ШОМАРА ШТАЋУ, МОРАМ!

Ако ме буду хапсили јер нисам модерисала овај антисемитизам, унајмићу Хуга да ми адвокатише и платити га литром вињака!

Ма Хуго матори цела поента је у мом претходном посту. И није то никаква теорија завере, то се ради, није то Бог зна шта, нормална ствар.