Prijava

Jebali vas židovi, pederi i cigani su veći problem.

Vidi ga žid, dođi žid, mali žid!

Sretene otvoriTe nam oči!

Butt...meni je cale rekao da sam peder jer ne volim ragbi, keva mi rekla da sam ciganin jer zivim kao svinja, a ortak da sam zidov jer necu da mu dam 200 evra da se drogira.

Ipak mislim da imam pravo na svoj glas, svoje slobodno izrazavanje i zivot.

PREKINI DA ME NIPODASTAVAS!

Niko te nipodaštava, bushido dt. Samo mislim da ste vi pederi romsko-židovske provenijencije rč univerzuma i da zaslužujete metak u čelo, zakopavanje, iskopavanje, iživljavanje na poluraspalim šupljinama i ponovno zakopavanje.

neko ovde pomenuo neki burek? ja sam gladan...

moja bivsa bila jevrejka... nedobog nikom!

Židovi nemaju organe za jebanje, prelistaj malo temu...

Aaaaa, tooo! Ok, onda. Izvini, ja reko u fazonu si da me nipodastavas ovde pred drugarima i ismevas moj mali romsko-zidovsko-pederski penis sa njegovim pateticno neuglednim azijskim mosnicama, picka mi materina da mi picka materina.

Ne bih dozvolio da me židov pretvori u kokon pa da se legu mali židovi. Židovi su glavni u centralnom komitetu.

moja bivsa bila jevrejka... nedobog nikom!

Lol. Ja bas mislio da ce se pripadnici nebeskog i bozijeg naroda dobro slagati.

ismevas moj mali romsko-zidovsko-pederski penis sa njegovim pateticno neuglednim azijskim mosnicama,

Nesto cudno zvucis bushido dete. Jes siguran da si to ti?:)

Jok, ne bih ja ismevala tvoga japanca, velike pise su za zene bez maste ♥

Jbt Butt, pusti me da budem liberalan i pratim evro-atlansko-rektalne integracije...promenio sam se od kada je Bog poslao cunami u Japan zbog mojih zidovskih delovanja! :)

Vi židovi tačno niste zaslužili da živite igdje sem u onom prknu izraelskom.

Mrzim ljude koji se ponasaju kao da nikada nisu izdrkali u čarapu.

Alaj volim da mrzim....

да узме сад неки јеврејин да прочита ово, да направи принтскринове, да вас пријави мурији, да вас нађу преко ај пија и да вас све поапсе. ладно.

толико може се истрипују да оће. и да их боле курац дал сте се зајебавали ил не.

Jebi ga Davide, onda bi i zbog postera uhapsili jedno 60% ljudi. Nerealno druze.

Niko ovde nikome ne preti, nego je Sreten, kao ozbiljan clan, pokerenuo jedan bitan problem, i to lepo argumentovao.

Isto tako moze da se otvori tema "hrvati u javnom zivotu Srbije" ili Iracani, nebitno.

Edit: Jesi mozda ti taj "neki jevrejin" lolololo

Лололоо, како ће сајт да попије тужбу од неког Јеше, само ако виде ово.

Da se gazi Aškenazi!