Prijava

jasno je da svi koji su vlast i opozicija su imali svoju sansu.

Na primer SRS: oni su se sjebali onda kada su pomogli Slobici i SPS da naprave vladu. Toliko su pričali protiv njih (SPS-a), da su na kraju pojeli ogromno govno.

nisu je iskoristili. (šansu)

Nisu, jer su pohlepni i što im je pohlepa i glad za zadovoljavanjem sopstvene bulje toliko pomračila um da i oni sami čvrsto veruju u ono što pričaju. I sam si verovatno primetio (ako imaš fejs ili ako imaš prijatelje/poznanike koji su politički aktivisti) koliko se svi prosipaju lepršavim krilaticama (statusima na socijanim mrežama), koliko svoje stavove prezentuju u maniru politikanta u promo spotovima. Ubija bre, za medalju. Ljudi ne žele ni za trenutak da isključe taj "ja sam političar mod" i da realno kažu da je sve ovo prodaja magle.

Ja cu im dati sansu. Ako me razocaraju, promenicu ih sledeci ili drugi sledeci put.

OK ako ćeš im davati šansu. Ma, ok je da bilo ko da bilo kome šansu. Samo, problem je što neki daju previše šansi (više od dve). Ljudi vole da čuju obećanja, volje bajke i zato konstantno prave iste greške. Mada, političari su ti isti kao ovi što vrbuju ljude za sekte: imaju "žvaku", dobar način da priđu žrtvi i da je obrlate.

Al sto je najjaca stvar,kad bi bar krali u nekim normalnim razmerama i da se trude da narod dobije sto vise, opstali bi mnogo vise, imali bi mnogo vise i ukrali bi mnogo vise.
Al jok, vode se parolom daj da ukradem dok mogu, gde god mogu, koliko mogu.
pa najbolji primer je gosn retard Palma. Covek je klasican moron sa inteligencijom prosecne veverice,al je skapirao da dokle god je jagodincima do jaja, nece im biti bitno koliko on krade. I onda on covek ukrade sebi,al da nesto i narodu. i dalje je to sarena laza,al narod bar oseti koji dinar od njegove sarene laze.
Dok se ostali zadrzavaju samo na pukom laprdanju.

Што Давид рече, мислим да ће Двери добро да прођу, нови су, а продају оно на шта се тренутно ложе народне масе. А опет, владу прави ДС или СНС (мислим да ће ови други, баш ме занима), тако да, иако ове године први пут излазим на изборе, осећаћу се много глупо гласајући за не знам кога, али знам да ово двоје и компанију око њих нећу. Гласам да се отвори тема предвиђања резултата избора. :)

Уосталом, која је фора овог вишестраначког система, кад сви продају мање-више исто, ако уопште играју на добијање гласова на основу политике. Ај наведите ми један став и идеју СНС, осим позлатити Србију, изаберите нас, па ћемо да вас изненадимо како. И једино што ДСС и СРС неће у Европу, а ЛДП дели Косово. Ови остали неке ситнице, колико сам упућена (признајем, не претерано).

Niko žute neće skinuti sa vlasti. Ponovo će pobediti.
Najbolje bi bilo da naprave vladu sa naprednjacima jer su to potpuno ista govna. Nikakve jebene razlike nema između te dve stranke jer se obe zalažu za prodaju Srbije zapadu i njihovim mega-korporacijama. Jedina razlika je to što je DS više naklonjen Amerima a naprednjaci Nemcima.
Ako bi oni napravili vladu, možda bismo konačno dobili jednu jaku, udruženu opoziciju. Ovako, najjača opoziciona stranka je potpuno ista kao i vlast.
Jebeš pos'o...

Sad sam sve pročitao. Samo ne razumijem ove koji kažu ne može nam biti gore, pa opet neće da izađu na izbore. Izađi glasaj za neke druge isprobaj ih 4 godine, pa obrneš dovedeš treće. Jebemgaja, ako ništa drugo nađi nekog ko bi kupio glas pa ubij koju kintu, zauvar je.

Ma ne seri da se nafta prerađuje (rafiniše) u rafinerijama? Šta ćemo mi da prerađujemo? Još nafte koju uvozimo? A deficit nam nije na zavidnom nivou, pa da treba još više da uvozimo.
Ciklon, kada sam pričao o parama koje se obrću u državi od stranih investicija namerno nisam pomenuo kajmak koji skidaju političari jer se to ne "obrće", ide njima u džep, tako da tu se slažemo.
Najveća beda je to što i vlast i kvazi-opozicija imaju iste "ideale"-pretvaranje Srbije u tržišno polje EU. Tako da za koga god da glasaš isto ti je. Kao i ranije: Radikali dobiju na parlamentarnim izborima, kad prc, uđoše u koaliciju SPS i DS. Pa dokle je to Srbija dogurala kad dve potpuno različite stranke, jedna se "zalaže" za socijalizam, druga za demokratiju uđu u koaliciju?

Rešanje - dajte nepoznatoj njušci torbicu pa neka se i ona malo osoli.
Isti kurac bio sa koštunjavim. Autsajder devedesetih, niko nije znao kakav je i svi su polagali neke nade kada je DOS pobedio i na kraju je pokazao svoje pravo lice, malo prljavo ali pre svega trulo.
Uostalom, šta vi očekujete od dveri da će kao da budu različiti?
Pa ko god ulazi u politiku taj ulazi iz koristi.
Ideala nema. Jebe se meni za Srbiju celu ako ja nema love u džepu da ostvarim svoje planove. Kako se ljudi tako pale na te slatke pričice...

Nash +1
Oduvek sam tvrdio da se stranke ne dele po "idealima", već po tome da l' su vlast ili opozicija. (vlast krade, opozicija obećava)
Al' već kad moram da biram neko govno bar da lepo miriše.

Pobednik izbora će biti onaj ko će najlepšu bajku da plasira i da uspe da vam uspava razum taman toliko da zaokružite njegovu opciju.
TVOJ IZBOR - što je najvažnije i treba da se poštuje

Хтедох да гласам за Вука, ал' он оде у коалицију са Чедом, овако ћу да предам празан листић (можда будем за Коштуницу гласао)....

Двери неће проћи толико добро колико се мисли (ја сам уверен да неће проћи цензус, као ни Динкић) јер немају од кога да добију потребне гласове (за странке деснице ће ићи убедљиво највише СНС-у и потом СРС-у, с тим што ће Тома изгубити део гласова у корист Шешеља).... Дачић може доста да профитира поготово јер опет излази са ПУПС-ом, не би ме зачудило да ћапи чак и око 15% гласова.... Преокрет исто може да покупи пун курац гласова (незодовљних и либералније оријентисаних чланова ДС-а, а и окупио је Чеда гомилу странака око себе).... А Различак ће остати на старом, у опозицији са својих 30ак места у скупштини....

Kako se ljudi tako pale na te slatke pričice...

Давно апсолвирано.
И да, баш због тога што још нису прињушили власт ће добро да прођу (Двери).
Бре, ова демократија је такав го курац од уређења, и сама оригинално, још овако исилована...

Ma ne seri da se nafta prerađuje (rafiniše) u rafinerijama?

Znam, i meni je bilo tesko da prihvatim da postoji neko ko to nije znao.

Šta ćemo mi da prerađujemo? Još nafte koju uvozimo? A deficit nam nije na zavidnom nivou, pa da treba još više da uvozimo.

Da. Ili to, ili da uvozimo gotov benzin i ostale preradjevine. Sto bi jos vise povecalo deficit.
Ili bi da svi ponovo upregnemo konje?

jedna se "zalaže" za socijalizam, druga za demokratiju

dafuq

Šta ima da pričamo o validnosti obećanja stranke koja nosi naziv Socijalistička Partija Srbije, a 'vamo se zalaže za višepartijsku demokratiju.
Ne zaboravi da ćemo mi videti kurac od te prerađene nafte, to je čisto američko, ono što mi dobijamo jeste žestoko zagađenje i privid veće stope zaposlenosti.

Реци да се зајебаваш. Одмах.

Šta ima da pričamo o validnosti obećanja stranke koja nosi naziv Socijalistička Partija Srbije, a 'vamo se zalaže za višepartijsku demokratiju.

Dooooooobrooo.

Ukrstanjem postojecih sorti iste vrste i njihovom selekcijom.

Da, to bi isto tako bila genetska modifikacija. Hibridi. Koji su tu odvajkada.

Gazimudo, brate, bacaš đubar sa pamfleta. Nemoj. Ovo govorim zbog onoga o osiromašenom uranijumu. Nije zabranjen.

U jebote. KOji najbolji komentari. E, to je taj tip ljudi koji bi glasali za Dveri.

Ja bih da sam internet, ja bih automatski spaljivo ova govna koja u naziv imaju "NE žele da znate!!!!1111!!!11111!!!!!!".

Šta ima da pričamo o validnosti obećanja stranke koja nosi naziv Socijalistička Partija Srbije, a 'vamo se zalaže za višepartijsku demokratiju.
Ne zaboravi da ćemo mi videti kurac od te prerađene nafte, to je čisto američko, ono što mi dobijamo jeste žestoko zagađenje i privid veće stope zaposlenosti.

http://i7.photobucket.com/albums/y298/saturnangel587/MCR/Mystery%20Screencaps/Reaction%20Gifs/OMG.gif
Дечко се већ пар пута искобјашњавао на теми, предлажем лок или метак у чело.

Jeste tako, 'leba mi. :P