Prijava

Бре, ова демократија је такав го курац од уређења, и сама оригинално, још овако исилована...

Plas van.
Davide, gled'o sam to pre nekoliko meseci, mrzelo me da kačim na transfer blama. :)

Da, to bi isto tako bila genetska modifikacija. Hibridi. Koji su tu odvajkada.

Genetski modifikovan organizam - organizam ciji je genom promenjen vestackim putem. Ukljucujuci i ubacivanje gena druge vrste i sintetickih gena. Hibridizacija je genetsko modifikovanje isto koliko i parenje. Dakle, kad bi se igrali malih djokica.

Miniganeru, mesas babe i zabe. Prvo je tip ekonomskog sistema, a drugo tip drustvenog uredjenja. Jedno ne iskljucuje drugo.

Dobro, zajebao sam se pošteno... Ali svakako se SPS ne zalaže za deprivatizaciju (vraćanje nazad na "javnu" imovinu) i izveštačenu jednakost svih građana.

Tako je sa mejnstrim "levicarskim" strankama svuda u svetu. Po ekonomskoj orijentaciji se skoro vise ne razlikuju od "desnicarskih".
A ni socijalizam nije svuda isti/istog intenziteta. Ne zalaze se svaka varijanta za potpuno uklanjanje privatne svojine. Iz privrede.
Gibace se Gljivica kako vetar dune jos dugo. I nekad mrske sorosevce je poceo da prima u stranku. Jedina konstanta je fotelja.

Comatose a za koga si ti posto vidim da si prilicno azuran u pljuvanju tudjih izbora i samih autora,al nikako da vidimo sta je tvoj izbor..

da li si i ti jedan od onih sto glasaju za one koji ce da ih prime da budu kontorlori?

И треба пљувати туђи избор , шта год изабереш заслужује пљување.А боље гласати па имати барем некаквог профита па и 1000 динса за 5 сати седења на кутијама него гласати за странку која неће прећи цензус или ако пређе ( лично , јако ћу се разочарати ) иде одма у коалицију са највећим смрадом , већим говнетом и од Дачића а то је Коштуница.

A da ja tebi dam 1000dinara pa da pocnes da me volis i da zajedno podrzavamo dveri ovde?
Ako se budes vodio logikom iz gornjeg posta,onda mi napisi kako da ti dostavim 1000din.
Al prvo moras da podrzavas moje stavove,i da bez trolovanja i podjebavanja pises pozitivno o Dverima. (trazim da prvo pises jer i ti na izborima prvo radis pa dobijes pare)

Ako odbijes ovaj predlog,onda je jasno da je prethodni post samo pisanje u vetar jer nemas nista pametno da kazes,pa se koristis iskoriscenim frazama.

Ja se bar nadam da sad vidis koliko je debilno to sto prodajete svoj glas za 1000-2000din. Ej ljudi pa to ti je da odes 2x u prodavnicu. Jedan tiket u kladiz da odigras. Da odes sa devojkom u bioskop, jednom!

Da li uopste ima smisla diskutovati o nekom vodjenju drzave, manama i prednostima sistema, dobim i losim izborima kad ljudi svoje misljenje prodaju za 1000din?

:D Pa ako nema kome da da glas, bolje je i da uzme 1000 dinara. Ionako misli da će mu biti isto kako god okrene.

Lakše je reći: "Daću glas za jednu buksnu" nego snositi odgovornost za biranje nekih idiota koji će ti dodatno zagorčati život naredne godine. Jesam li pogodio, MMorpgPRO?

Gazimudo, pogrešio je čovek, 1000 dinara je samo za glas na izborima - džedžanje na kutijama se plaća 2000 i nema potrebe da pružaš podršku stranci koja te postavila. Na poslednjim opštinskim izborima sam upoznao lika koji je tvrdio da je profitirao džak krompira, paket pašteta i suhomesnatih proizvoda, 2000 za kutije, dva puta po 1000 od malih stranaka za glas i 20 evra od radikala pred sam izlazak na kutiju... verovatno je slagao bar pola, ali i to nije malo...

Ja okačiJo na fejsbuka!

MMorpgPRO, jesi li razmislio?

Jer bi mog'o neko da mi kobjasni na koji će fazon Tadić po 3. put da se kandiduje za precednika? Zar nije i kod nas ograničenje 2 mandata?

Sad sam prelistao zakon i ne videh da je odredjeno koliko puta se moze jahati. Mozda mi promaklo nesto.
Moze biti da je kao kod Amera u pitanju neko nepisano pravilo.
Ili se ne racuna prvi izbor, posto nije bio izabran za precednika (zvanicno) nezavisne drzave.

У уставу пише да нико не може да буде биран за председника више од два пута. Али у овом случају не рачунају први избор. Још сам чуо и тумачења да ово "биран" се односи на кандидовање, што би значило да ако изгурамо још један мандат, цела гарнитура кандидата ће морати да се мења.

што би значило да ако изгурамо још један мандат, цела гарнитура кандидата ће морати да се мења