Prijava

Neki mladić je vikao na mene na četu danas. Fak nou!

E jbga Slavko. Au da, zaboravio sam. Ne možeš olololo

Ustao oko 9... Nisam ništa spremao za ispit koji je zakazan za 17.30 po lokalnom vremenu. Od tog ispita je zavisila moja sudbina.
Jeo sam, otišao na trčanje, sjeo za komp, drkao menadžera, bio na Vuki, ugledao sat - 3 popodne. Uzmem knjigu, preletim letimično.
Istuširao sam se, spremio i otišao na ispit. Usput sam svratio do kladionice. Nije radio sistem, poserem im se u sistem. Na ispitu sam dobio 6. Krenuo kući, svratio do kladže, uplatio tiket.
Vratio se kući. Naručio picu jer mi je cheat obrok bio na redu, pojeo 2 parčeta. U ostatak sam gledao blijedo.
Obukao sam se, zgutao suplemente, otišao u teretanu.
Vratio se znojav.
Tuširanje, sjedam za komp i derem menadžera.
Osvajam Ligu Evrope sa Partizanom.
Padam tikete, poserem im se u usta, ne igram više kladionicu.
Uzeh pivo. Karlovačko. Do jaja. Nisam pio pivo mjesecima. Karlovačko mi vrh.
Jebao bih al' nemam šta.

ustala u 2 popodne, bauljala po kući, pa visila na netu
pa otišla do brda da kupim neke stvari,pa napravila večeru, pa spremila pola kuće
pa onda neka scena bila sa komšinicom
pa onda sjela za komp opet i evo sjedim do sad
ali sad ustajem i idem spremiti ostatak kuće
etooo
zvuči bezveze
ali meni je dan bio baš lijep :D

ustao u 9 i 30. trening do 11 i 30, kasni dorucak u 12, onda trgovina nekih kablova, zajebancija, rucak u 4, onda jebavanje sa stampacem, pa i sad ne mogu da vjerujem, kidao mi je zivce ko da mi je djevojka, posle bio da gledam macka u cizmama, i sad se sjetio da sam vecerao kokice. i sad pisem ovo, dosadno mi nesto, bolje nego da razmisljam o ljubavi i prolaznosti zivota

Mnjah, ustala u četiri, ispila alkohol od sinoć, čitala dva sata poetike, prošetala do faksa, čitala opet, pisala nešto za predavanja, otišla do keve po lovu, zadržala se na kafi sa nekim zanimljivim likovima, vratila se kući, gledala midnight cowboys po zločestinoj preporuci, naduvalo se s ortakom, zaspala u 1 i sad sam ustala, lolo.:)

Lijepa tema.

butt je odbanovana <<< vrh :))

Jebao sam se po gradu, fak jea.

Мени шит ова тема.

zato sto ti je dan.....USTAO, SRAO, ZASPAO, NISAM OPRO ZUBE, SRAO PA PISAO, KUHINJA JE LEPA, FRIZIDER JE PETAK, ZASPAO.

ustao u prokletih 6 ujutru, zabo matorcima brda para, otisao prvi put na jedno predavanje i smorio se ko pas, pauza do sledeceg predavanja 3 sata. Kafa sa 2 drugarice, otisle 2 drugarice, kafa sa drugarom, popeo se u 1 do faxa i izvalio da je profa na slavi popisam mu se u obavestenje. Pao gajbi u komu. ustao iz kome i jos malo pa na rodjendan kod crnkinje iz Gane.

ustao, pio fuka, vozio 30 km, vido, vozio nazad 30 km, seo za komp, jeo, spavao, seo za komp, otišao na posao, radio, vratio se sa posla, seo za komp . . . fak jea!

Odgledala film, išla na faks, podsetila se zašto mrzim Hendla, čitala celih deset minuta literaturu za faks, vjedžbala, tuširala se, snošajila, pročitala strip i tako:)

Fina ova tema.

Усто у 6:50
До 6:59 срао
од 6:59 до 7:05 прао зубе и вршио остале видове одржавања 'игијене.
од 7:05 до 7:10 виђио шта има на фејзету и вуки.
7:11 облачим се,
7:13 обувам се
7:15 напуштам стан.
--------------------------------------------------------------------------------------------
7:30 - 9:05 преживљавам прва два часа
9:05 - 9:20 - једем јербо сам гладам, једем питу типа кромпируша
9:20-13:45 - преживљавам осталих 5 часова
--------------------------------------------------------------------------------------------
13:50 - 2:20 идем у М:тел да уплатим нека срања за нет
2:30 - улазим у кућу
2:35 - 2:50 - ждерем јербо опет сам гладан
2:50- 3:00 - вршим припреме да засједнем за комп
3:00 до сад сједим овде
:))))))))))))))))))))))

So hardcore.

:))

Ово је оно што ме је плашило код ове теме. Сувише детаља! хД

snošajila

Лололо, јеси снела нешто? хихихихи

nisam rekao da sam sad kod stavke seo za komp, odmah posle spavao lolololol

Ahahah, enemy.

:)

Млого досадно, у школи нека обука и ово (мало гасим досаду цртањем цртица):
http://img256.imageshack.us/img256/5042/zasto.png