Prijava

Jbt ceo dan sam skenjan zbog Gandolfinija, kadar nevera.
Inace, od toliko razmisljanja, setih se i ovog gerila marketinga kad su Sopranosi u pitanju
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/1017590_10151440874477307_1085428486_n.jpg

Вечерас у 22 РТС емитује последњу епизоду Сопранових. У легендину част.

Prvo Bata, sad i Toni :(
Počivaj u miru legendo.

http://www.mondo.rs/slike/vesti/002/946/v294626p0.jpg

Uobičajena atmosfera u restoranu u Nju Džersiju u četvrtak. Osim jedne stvari, odnosno jednog stola.

Za tim stolom niko ne sedi, samo je ostavljena pločica sa natpisom: "Rezervisano".

Na taj način uprava restorana odala je poštu iznenada preminulom glumcu Džejmsu Gandolfiniju, koji je postao svetski popularan zahvaljujući ulozi mafijaškog bosa Tonija Soprana u seriji "The Sopranos".

Za tim stolom snimana je poslednja scena te serije juna 2007. godine, a u pozadini se iz džuboksa čula pesma "Don't Stop Believin'" grupe Jorney.

Sad ide poslednja epizoda na Prvom.

U čemu je beše fora sa poslednjom scenom, nekoliko njih je došlo da rokne Tonija i našli su se svi tu?

SPOJLER
Ovaj lik što ulazi u klonju. Kad on podigne glavu da vidi ko je ušao tad ga valjda ovaj ubija.

Има гомила теорија ко је убио Тонија... ал' нагађа се да му је ћерка преживела од целе фамилије, пошто јелте не зна да се паркира..

Citao sam zvanicnu verziju kraja serije.
Valjda taj sto je pisao seriju rekao.
Ostavicu sutra link, nisam na svom kompu sad..

Шта је рекао?

Uh brate, ima kilometar teksta, bukvalno svaki pogled iz poslednje scene je objasnjen.
SPOJLER ALERT

Naravno, sve su ih porokali..

Ja tek sad u Blicu pročito. Najjača serija ikad!

хаха ја тек сад извалио, ладно су већина глумаца стварно жабари, до јаја, погле презимена фалко, браћо, ћианезе, империоли, туртуро, ди матео, грималди, ђанасколи, вентимиља и још барем 20.

E vako, ocu da skinem da gledam the sopranos,al me smara da skidam neke random snimke pa da gledam da li ima titla za taj snimak.
Na ovim sajtovima nigde ne pise za koji snimak je napravljen titl, vec pise samo DVDrip, sto je otprilike isto ko da su mi rekli da je to titl za seriju.
Ako neko ima na kompu seriju neg mi sibne titlove negde, a pogleda koje su mu oznake snimaka. Fala.

ја гледам на филмождери. с тор је немогуће скинути има типа 400 сидера и 2 хиљаде личера.