Prijava

Данас сам причао с другом о серији и сад ћу опет да је гледам.

Stajaznam, ti snovi mastanja, sve mi nekako Previse nerealno. Svidja mi se npr kad je otkrio onog cinkarosa iz familije kad je sanjao da prica sa nekim ribama u luci.

Па то је прејако решење... Тони је знао, иако није имао доказ баш црно на бело, да је лик цинкарош. Пробао је да потисне то, али оно што је потиснуто увек нађе начин да избије на површину. И онда у сну прича са мртвом рибом, а знате сви како гласи мафијашки израз за "убијен је".

Дефинитивно морам да погледам читаву серију, имам неке рупе, пошто сам је гледао на РТС-у.

И онда у сну прича са мртвом рибом, а знате сви како гласи мафијашки израз за "убијен је".

Ubedljivo najjaca scena u bilo kojoj seriji ikad , uz naravno "Dad, are you in the mafia?"

Slažem se sa Stivijem, Tonijev san je najjači deo u seriji.

Meni je omiljeni Poli onako lud sa frizurom "malteski soko", i epizodom kad ga jure duhovi, pa ide da se zali popu, nekako mi je najutenticniji. Verovatno zato sto on i jeste bio krimos, a ne glumac.
Onda Dzenis, Tonijeva sestra, kakvo ludo djubre axaxaxaxa.
Serija je skoro svrsena, meni licno je najdosadniji deo sa psihijatrom. Ili jednostavno ne volim onu glumicu.

Psihijatricu bih bambusao od jutra do sutra

E ja ne bi, pa nek lipse!;)

sad sam je nasikirao...

Meni je super ona drugarica od Meadow ona buljava nosata sto oce da se drogira, a od starijih Artijeva zena i komsinica od prekoputa...

Pročitah skoro onu vest da su Sopranovi proglašeni za najbolju seriju i setim se da sam dosta toga zaboravio. 'Bem ti sunce, ne prođe dan a da ne pogledam 5-6 epizoda. Malo mi je čudno da oni smatraju takvim tabuom to odlaženje kod psihijatra. Jeb'li sliku svoju, nije to snimano 1923. nego '99. Kapiram ja da i danas ima ljudi koji su jako zatvoreni po tom pitanju i te munje i gromovi, ali jebote, ispade k'o da se čovek daje u senfaru.

Malo mi je čudno da oni smatraju takvim tabuom to odlaženje kod psihijatra. Jeb'li sliku svoju, nije to snimano 1923. nego '99. Kapiram ja da i danas ima ljudi koji su jako zatvoreni po tom pitanju i te munje i gromovi, ali jebote, ispade k'o da se čovek daje u senfaru.

On je boss.
Uz to je i jebeni boss.
A valja napomenuti i da je boss.

da bre, sad citam i neveruem. mladji je nego sto sam milsio. Slava mu.

Obožavam ga.
Baš sam se rastužila.

Bog da mu Dusu prosti.

Da li je jebeno moguće?!
Laka mu crna zemlja!

Prva vest koja pročitam od jutros i odmah neko gotivan umro.

Jebem ti Boze majku!