Prijava

To je trenutno nemoguce

U kom ste stadijumu, kakav vam je odnos, daj nam upute?

Pa buraz, odnos sa njom sam imao cist drugarski, drka dobra, vremenom se promeni, ja pljas kazem sta i kako, ona izneveruje i trazi mi vremena da svari, nisam siguran sta sada misli, i sada me zove na rodjendan

Moje strpljenje bice dugo kao stranice ove knjige (sad zavisi koliko je knjiga debela odnosno tanka, i koliko si spreman da cekas. Ako je predebela onda si njanjav i odjebace te i koristiti maksimalno, ako je tanka mislice da hoces samo da je jebes. Zivot je apsurdan. Otici tamo i raznesi se besplatnog alkohola, dok jos mozees, ko zna kad ce biti prilika slicnih)

razimsljam slicno

A mozda bi bilo bolje da recimo iseces pramen kose, zalepis i stavis nesto u fazonu "deo mene ce uvek biti sa tobom"

Sto je smejes brate? Mislis da ne pali?

Moje strpljenje bice dugo kao stranice ove knjige (sad zavisi koliko je knjiga debela odnosno tanka

Iskren da budem, ovo više zavisi od toga da li je knjiga dosadna ili ne.

Evo ti posveta, baci je u rebus.

Schönheit - Hermann Hesse

Verschenke dich, so stolz du bist,
Verschenke alles, was du hast!
Die Jugend ist ein flüchtiger Gast,
Der bald gegangen ist.

Gib dich einem armen Knaben,
Dem du keine Liebe wehrst,
Mach ihn reich, so wirst du erst
Selber dich zu eigen haben.

Posveta:

NEKA JE BLAZEN DAN MESEC I DOBA...

e brate najbolje je da napises nesto tamo desetak stranica pred kraj romana, i da vidis... Ako procita knjigu naici ce na posvetu, ako ti se ne javi sa komentarom u vezi posvete znaj da je boli picka.

Ko te voli više od mene nek još jedan list okrene, al' listova nema više JA TE VOLIM NAJVIŠE !!!

E, sad kappiram da ovo ide na zadnjoj strani, tamo kod ISBN broja

podvuci na svakoj petoj, desetoj, strani reč, i tako sklopi rečenicu. awwwnj

Isečeš sliku svoju kako širiš ruke u zagrljaj nežan i zalepiš unutra kao u 3D slikovnicu i kad otvori, ustane slika i širi ruke i srećan kraj
Ovako nešto
http://i.imgur.com/ucZXsdk.jpg

Juče sam završio Svetu knjigu vukodlaka. Vrhunska knjiga. Moraću još jednom da je pročitam da zagrebem još više ispod površine.
Pitka knjiga, brzo se čita i jako je inteligentna. Preporuka.

"Hell's Angels" Hunter S. Thompson

Hanter Tompson prodaje ševu. Sprda se sa bedom.

Па није ни чудо што "Гонзо" постоји и у њави хњо хњо
"Размеђа Азијских филозофија, 1. дио" - Чедомил Вељачић

Pokondirenu tikvu, Selimovic..
Femu bih tuko.