Prijava

A uostalom, ko sam da sudim. Kome legne, super. Ja sam izdrilovan da se malo više mučim.

vlade kako čitati knjigu?

Нисам још почео али ћу ускоро морати прочитати Боривоје Банић и Александар Цветановић - поправке кол. конструкција. Поз

vlade kako čitati knjigu

Uzmeš, otvoriš, pa fiksiraš prvi red, i onda očima sleva nadesno, okreneš stranu kad stigneš do kraja iste. Ali da, to je samo tehnički, u suštini shvatam šta pišeš, skoro je nemoguće čitati, ne znam šta bih odgovorio.

cernobiljska molitva.dobio na poklon.interesuju me katastrofe i sl.
knjiga je ustvari sastavljena od gomile prica ljudi koji su bili na licu mesta i koji zive/su ziveli u toj oblasti.i pominju propast komunizma i laznu propagandu koja je bila tih godina.

ISPOŠTUJTE I DOZVOLITE LJUDIMA NJIHOVU LUDOST
Inače, čitam Solženjicinove eseje.

Pičku od Regene Thomashauer.
Knjiga govori o tome kako žene trebaju da povrate dominaciju. Sam naziv knjige provocira i čini da čitaoci pomisle da je to pička. Međutim, nije samo to.

Je li odje neko predlagao Andreja Platonova?
Je li čitao neko ko bi prokomentarisao?

Oću li ja ikada dobiti zadovoljavajući odgovor na ovom sajtu, gospod bog da pomogne.
Ćao Aco, kako ide? Šta čitaš trenutačno?

Nisam čitao Andreja Platonova, ne mogu da ti pomognem.
Sve dobro, sem ove dokolice teške.
Čitam

Scientia Sacra I, duhovna baština drevnog čovečanstva 2

https://app.box.com/s/yottil0xx8xjtwcp21he Evo ti pdf.

Knjiga se zove Iskop.
Ako se on preziva Platonov znači otac mu se zvao Platon. On baš jeste Platonov onda. :)
Kakva ti je ovo knjiga? Ima li Egipćana?

Hvala za Hamvaša baš si menađer živa ti deca

nisam ni ja citao platonova ali trebalo bi da je dobar.jel citao neko Vilijam S. Barouz, ima samo jedna njegova knjiga da se kupi-QUEER-ima 147 str a kosta 1122

niš, deki tebra.

Kakva ti je ovo knjiga? Ima li Egipćana?

Ima, naravno. Pa pročitaj, pa možemo da pričamo o knjizi, (koliko god to dosadno zvučalo)

Pa pročitaj, pa možemo da pričamo o knjizi, (koliko god to dosadno zvučalo)

Da pričamo o knjizi? Oću, kako ne, pa posle da bude kako ti i ja pričamo o knjigama. To ne priliči. :D
A i kako možeš stalno da čitaš pdf, ti nijesi normalan.

Zna li neko neku radnju u Bg koja otkupljuje polovne knjige i kako ide to? Naime, moj poznanik se seli pa hoce da proda knjige a ima ih dosta (ne znam sta sve ima, mada pretpostavljam da su to starije knjige) pa ga zanima kako ide sa prodajom ćele biblioteke, jel ide otprilike po komadu neka cena ili zavisi koje su knjige?

Npr u Novom Sadu ima oko univerziteta onih likova sto sede po ceo dan na plocniku i prodaju knjige. Mozda tako neku glavu iz Bg-a da nadje pa da mu ponudi...