Prijava

Nije brt, plasis me. Jos jednom ti se izvinjavam

da li se ovde drze teme? inace sam se sjebo nije bilo pre neki dan ima 10*15 dana al mi je ocajan osecaj za vreme jbg
http://vukajlija.com/forum/teme/71603-povodom-desetogodisnjice-sajta?strana=3#post_3684270

ma ne lupetaj gluposti uvek okrenu na to da je valdemar sluzio vojsku napamet sam bre naucio njihovu prepirku

Hhahahaha

A pazi, prvo ne znam šta je tema te teme, a drugo, može se reći da jeste spam. Al' ajde da se ogradim, nije onaj bezobrazni spam sa valdove strane, više je što ga granjka lako povuče u diskusiju, ono ne ide Vald namenski da se pokenja po nekoj temi, na to sam mislio. Više je off topic nego čist spam. Ne znam da li me kapiraš.
I da, evo sada glumim drvenog advokata. Jbg, uvukao si me u priču. :D

a drugo, može se reći da jeste spam.

ajde edituj ovo jer od ovog "moze se reci da si u pravu ali ako se bas potrudim da se iskenjam mogu da nadjem par argumenata da nije bas tako hehe" mi se opasno jedu govna. jeste spem.

a ovo drugo nije tacno, nekad bane i obrati se nekoj partizanki, vesni ili mortrisi ili tako nekome i onda krenu da se kikocu i ocijukaju(haha kakva rec) i ode tema u pizdu materinu. ili neku pesmicu ostavi ili se uhvati za neciji radikalan stav ili tako nesto. previse trigera(opasno majmunska rec) ima koji ga povlace u neko dvosatno kenjanje

Ne kenjaj ps. Ne kažem da nije tako, kažem kako ja to vidim i zašto razdvajam to njegovo od banjavanja na ovu temu i nekog random komentara koji apsolutno nema veze sa temom. To što se uhvati za nečiji radikalni stav nije spam, ovo ostalo jeste, ali se ne sećam da su se vatali po nekoj temi koja zapravo nije raznorazno pitanje ili tipa podjeli sa vukajlijašima gde spam zapravo i nije kritična stvar. Opet kažem, moje viđenje. Razdvajam te opšte teme od tema koje se bave konkretnim stvarima.

Sranje je kad neko dođe i spamju NBA, KK CZV, ovu ili Ideal lepote, boli me kurac kad neko spamuje temu kao što je Podijeli sa vukajlijašima, jer sama po sebi tema obuhvata mnogo širi opseg tema i interesovanja i lupam sada. Ne znam da li me kontaš. A i da se razumemo, razdvajam to ulaženje u diskusiju sa nekim od onog komentara tipa "čitaju samo pičke". Jebiga, opet, moje viđenje, teško da ćemo se složiti, ali u suštini i koga boli kurac hoćemo li.
Tehnički i ti i ja sad spamujemo, ali je i ovo nešto što ne vidim kao štetan/smarački spam.

Ono što pokušavam da kažem, a ne ide mi, je da mislim da Vald više smatra da je pre sajt funkcionisao po prinicpu razmene mišljenja, bez uletanja sa idiotskim sranjima, tamo gde ne treba, ili makar ne prečestim. Pogledaj starije teme, spama ima koliko hoćeš, ali je smisleniji nekako i to je ok. U suštini, ne kažem da je ovo ili ono bolje ili da ovako ili onako treba, više se vodim time šta meni više odgovara i šta meni lično leži. A jebiga, ako postoji neka tema koja ima stalne članove koji tu provode neko vreme, malo mi je šteta da je neko userava glupim spamom.
Nije ovo tema koja se otvori danas i sutra više niko neće postovati na njoj, kao što ni sportske nisu.

brt koji spem kad ovde niko nista ne napise 3 dana? meni ova tema ne smeta, ucestvovao sam kad sam imao razloga za to samo mi je to razdvajanje tema na ozbiljne i neozbiljne kao kad neko ima sve petice samo iz matematike 4 i normalno to je to a onaj rahiticni sto ima sve petice a izfizickog dvojku jedva njemu se pokloni petica

uostalom trenutno je na sajtu tako kako je ako vam se bleji na starom sajtu dodjite onomad, puca mi kurac sto valdemar smatra da sajt treba da funkcionise po principu razmene misljenja

E NEMOJ DA SERETE OVDE OVA TEMA IMA KULTURNI ZNAČAJ

IQ i čitanje nemaju nikakve veze.

Neki ljudi jednostavno ne vole da im neko nameće svoje mišljenje koje ne mora nužno biti "pametno" mišljenje.

Sama činjenica da neko zaradjuje od pisanja knjiga može ga okarakterisati kao pičku, a zamislite sad na primer Arkana ili Legiju što su prošli svašta kroz život da uzmu da čitaju Bukovskog koji pravi neku veliku stvar od toga što je nekog nabo pesnicom ili što je jebo neku ženu. A kamoli neke pičkastije knjige o tome kako se neko zaljubio u nekog. Bacili bi to sranje u smeće.

Za mene Arkan i Legija: sposobni ljudi i inteligentni

Za vas: primitivci i barbari

Za mene Bukovski i kolege: lelemudi sto prodaju muda za bubrege, ne znaju sraf zavrnuti ni puske drzati

Za vas: intelektualna elita, pametni

Pre bih čitao o životima Arkana i Legije nego o smrdonji lelemudu Bukovskom. Jeba mu elez mater

Pises li ovo ti ili pepe?

Citam od Sartra Mučninu. Dopada mi se vise nego sto sam ocekivao.

Ја Чизмаше читам. Пре извесног времена сам одгледао једну епизоду серије и много ми занимљиво било. Пошто сам знао да је по књизи, а и нисам глед'о од почетка - ко зна која је епизода - решио сам да прво прочитам књигу, а онда скинем серију и одгледам.

Ja citam Velike srpske bitke, mnogo jaka knjiga mada smor sto je kratka

Uh, dobra je mučnina bas. Ja citam Kataloniji u cast, jos to nisam od Orvela procitao, nije losa za sada. A citao sam skoro knjigu o milutinu i mnogo je dobra, zatim ovo od rajsa čujte Srbi i ok je. A morao sam da pročitam malog princa jer ga ubise hvaleći a citao sam ga kao mali i posle ponovnog čitanja i dalje smatram da je nenormalno precenjena.

Mali princ je prava selebriti knjiga. Neka mora postati popularnija od ostalih valjda. Pokriva siroko polje pitanja, djecja knjiga pisana za odrasle, pa je svi mogu citati. A kratka je i lagana, ima sve preduslove da postane popularna.

Ovo oko naglog porasta popularnosti knjige 1984 (medju liberalima) nakog inaguracije samo govori kolika je to sekta. Gde je slicnost izmedju vladavine iz knjige i trampove vladavine? U cemu?
Liberalizam je mentalna bolest

Ako ja spemujem, a onda ne znam šta drugi rade.

Imas neke naucne radove iza sebe, pronalazak, neku istoriju filantropije makar i na nekom mikronivou

Imam. Oćeš da ti slikam pa pošaljem.

svi spemuju brt, ne optuzujem ja tebe. ja samo kazem da imas dvostruke arsine jer ti spem smeta na temama koje te interesuju a uporedo spemujes neke druge. eto, no hard fillings