Prijava

Здравије је јест' јабуке, него у Мек.

nisam kristina, i nije mi to plan :)

zanimljivo mi kako ljudi imaju cvrsto izgradjena misljenja o stvarima koje su videli jednom a pipnuli nijednom :)

Има л' неко да продаје Ајпод до 50 јура, телефону ми батерија држи добра три сата слушања музике, а не бих да купујем неко ново говно типа Блубери или слично када му је рок трајања краћи него дуготрајном млеку. :/
Тако да бих узео неки ајпод.

cek bre reme, pa tolko valjda novi kostaju?

Не треба тач да буде. Било какав курац палац, Ајпод класик. Нема бре за пет иљада са неком пристојном меморијом. А све остало што сам имао је сумњивог квалитета, такорећи кршина.

pa, nov šafl je oko 70 jura.. al' on je baš skrnav :D
a klasik nešto manje od 350 :)

ma ovo nije obican ajpod... to za pocetak bi trebalo da je malo valjda da ti ne zauzima mnogo mesta po dzepovima :)

laku noc, mrtav sam a radim sutra..l

id bre u tri lepe ovo cudo ima 160gb...
i od toga radis skipskipskip, ovo mi se svidja, skipskipskipskipskip...
efektivno koristis 2 gig maksimalno :)

Meni dosta ovi od 20-30 gb, ne treba mi više.

Ali tih nema u prodaji. Koji će mi kurac 160 giga.

Čak i osam giga pije vodu.

Mnogo su skupe Epl stvari u Srbistanu, cimajte nekoga iz inostranstva da vam to donosi, makar gastosa ima koliko hoćeš.

Inače sam danas pričao sa čovekom koji ima i iPhone 4s, i Macbook Air i pro i ajped 2 i 3, i priupitao sam ga da li će da uzima ajfon 5. Veliki ljubitelj tih igračaka.

Šta mislite, šta mi je rekao? NEĆE. A zašto? Jebe ga budža od adaptera, konektor na konektor mu je suviše veliki da bi punio telefon u autu, a i telefon mu ne donosi ništa novo, lol. Kad je on to shvatio, onda je sve jasno u kom pravcu lađa plovi.

Stigao iPhone 5, crni i beli 16 Gb. Jel' neko zainteresovan?

Hahahhaha, dobra fora.... Naravno. :)

Пу, обрисах коментар, мислећи да нико није видео. :)

Hahahhaha, gotovo, zapamćeno. Ja već sređujem da dobiješ 5-icu za 50€. :)

to neki studenCki popusti, socijalo? :D