Prijava

jbg il' imaš kosu il' si napucan, takvo vreme došlo
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/525268_557022660994838_2060557401_n.jpg
viš ova pička kosata ne pije jaja na primer, viš koicni je

Ето виђи распада се... Али зато овај црни ждере само жива јаја и видиш како је надоша'

Ovaj ima veći biceps od tricepsa... kako mu je to uspelo, meni uvek tridža šiklja, bic ništa

Ma odradio nekoliko serija bicep curls pred slikanje pa ti se čini, vidiš da je obučen za klabing.

А воле они овако педерски да се обуку за клабинг

lik se zove ulisses junior ako nekog zanima, zver je

Aaa konačno prazna teretana. Odradih gigantske serije za grudi, sisa popizdela. Imam osećaj ko da imam rak dojke. Jebe! Radio sam ih pre mesec ipo - dva i nije me ovako odradilo, a sad me iskida imam najjači osećaj u grudima ikad.

ja ne nadjoh ela sir, dje vi to kupujete ovde u srbiji?

Imaš u svakom Maxiju 180 djunti, samo pazi na rok jer mu je jako kratak, tako da nemoj praviti zalihe.

de bre koj kur, ovi na forumima svi kao whey, grey suplementi, sagorevaci... je l' to tolilo neophodno?

Sta god, smislio sam da radim full body treninge, 3 puta nedeljno, i jedan dan sam trcanje, uz bolju ishranu, pa cemo videti :D samo cistaka kakav kurac hemija

ko je dotični hipster sa pirsingom ispod usta, nabio bih mu taj pirsing u dupe, ako ga već sam ne nabija

Везе не'ам, само сам откуца' скини гај и изађе овај педерко... Пошто ми обично дођу људи од 52 кила и кажу тако нешто, тј тврде да су они врхунски грађени, а ја имам мало стомака, е сад то што ја имам 90 кила, а они 30 мање, то мачку о реп, не пики се :)

hahahaah gle kaki je jadan mukica :D

pa znaš kako valja gledati stvari objektivno, ti da si takve konstitucije i ti bi tako verovatno pričao, svako ima svoju neku idealnu građu zamišljenu, ne moš o tome da diskutuješ, isto ti ko muzika to, a za stomak ono ne znam koliki ti je tj koliko je to 'malo stomaka' :D
Bitno da si ok lik i nisi istripovan da moraš biti najveći i najluđi, sad što ima svakakvih budala sa svakakvim pričama, takve samo zaobiđeš, i da imam 100 kila a ne pišljivih 80 imao bih ih za sebe ne za druge.

Па то мало није много отприлике онолико да ја то видим, а да ми ђевојка каже да не серем :)
Ш'о знам, ја сам престао да се набјеђујем са било ким :)