Prijava

Ово би ме самљело :Д

Kako sam prebrutalan trening za grudi odradio danas, mislim da nema vežbe koju nisam radio lolo...dva i po sata mi je trajao trening, jes' da ne valja toliko dugo, ali me boli kurac, bio sam tako napaljen, uništio sam grudi bukvalno.

Како то изгледа тренинг за грудио од 2 сата и 30 минута. Ил си радио са пола снаге или у теретани нема довољно гвожђа за тебе...

Нисам форсирао тежину јер ме дрмала прехлада недељу дана па нисам ништа радио. Радио сам са 60% снаге можда, али ми је баш некако пријао тренинг. Није ми се излазило из тератане лоло...одрадим задњу серију, па ај још једну, па ај још једну. Не кажем да је то нормално, јер знам да није, али оно...пријало ми је :)

Ја сам јуче радио груди, то је изгледало отприлике овако

Равни потисак 4 серије
Коси потисак 4 серије
Пропадања 4 серије

Дођем на бенч, ставим 65 кила, пада ми шипка, не могу да је макнем са груди, остављам бенч, развлачење једну серију и бјеж'.

Лоло, какве су то магије биле.

Елем, јутрос раном зором се будим и осећам добру упалу у трицепсу. Шта је то сад, киша није падала башта пуна воде..... а то је друга прича. Последњи пут радио трицепс у среду прошлу, значи недељу дана и јутрос упала и то баш када треба да радим потиске, реко ај у пичку лепу материну, а баш сам се обрадовао овом дану јер ме чулањ и мртво не иду а бенч кренуо. И тако, под упалом сам спуцао ово:

хлр + фејс пулс 3с (загревање)
бенч равни 5х3-5
пуш прес 5 серија
пропадања 3с
седеће летење у наклону ( за задње раменце)
бицепс + трицепс (2 серије прегиба шипком и 2 серије пушдауна)
згибови између сваког сета сваке вежбе

Желим им агонију у наредних пар дана.

Мене вазда упала у трицепс вата, али вазда, а и у груди... И у ноге... и у гузицу.... :Д

Еве радио данас рамена, ово после прве вјежбе чини ми се, сад она прича слаб телефон, мрачно па се не виде детаљи и тако те муње... Али оно што ја видим, задовољан сам, могу рећ' куда то иде, а то је ријеткост :)
http://zaslike.com/files/znvdn3adkfc37o9gua2.jpg

Аси набреко ко бећарски курац

Биг Реми и ја, трећега нема.

Fuzionisaliti se rame i biceps. :D

Све ће да се сједини, на крај ћу бит' једно велико лоптасто влакно са очима :Д

Sve si raster'o iz teretane da bi mogao da se slikaš.

Само сам их мрко погледа' :Д

Не бјеше никога данас за дивно чудо, мада дођоше после :)

I present you: deltobiceps!1

Bogami se stomak nazire... ne valja to, stvara kontrast

Кога боли курац за стомак. Фино медаторе.

daj ba, jesi realan? Stomak nikako, to stesati obavezno.

Немам стомак, имам фобију од тога, да га имам вјероватно бих на нервно завршио :)
Показаћу и то некад :)