Prijava

E, ovako... pošto već preteruješ, da stavimo jednu tačku na raspravu između tebe i mene. Stvarno ozbiljno, a ne kao do sada što sam piskarao...
Prvo pitanje... šta sam ja uradio od svog života? Skroz nebitno u ovakvom razgovoru. Možda mnogo, nešto što ti nikada nećeš dostići, a možda ništa, jer nisam sposoban. To je već filozofija...

Naravno da nećeš da kažeš jer nisi ništa. Al zato veoma fino znaš da podjebavaš druge koji nešto rade i imaju cilj u životu. Upravo o tome ti pričam - ti kao niko i ništa zajebavaš nekoga ko će da bude neko i nešto, pa makar doktorčić koji će da živi nezavisno od mame i tate.
Ok, ja sam nula. Šta ćemo s tobom? Ja sam došao i napisao nešto što je magistar potvrdio, a ti si se najblaže rečeno tako lepo iskenjao.

Naravno, kao i svuda (grupa u koju ti spadaš) su kompleksaši i ljudi koji nisu zadovoljni sobom. Ljudi sa manjkom samopouzdanja, određenim manama, koje pokušavaju da prikriju svojim izgledom ili na neki drugi način (gledamo objektivno, na sve sfere ne samo na izgradnju tela).

Ja sam svoju sliku ovde okačio. Naravno, to nije ništa, ali se makar ne krijem iz nika dutjas kao zmija noge. Čak sam se pojavio među ljudima sa ovog sajta. Uopšte, mogao bih da ti kažem šta si ti, analizirajući tvoju priču od početka kad si se lizao po komentarima žeštoko i sve oslovljavao sa "bratić".
I treće, nisam ja taj koji se suplementira i ubija svakodnevno od trčanja i vešanja po šipkama. Ja sam odavno stavio percepciju svog tela tamo gde joj je mesto. Kad imam više slobodnog vremena, rado idem da se bavim fizičkom aktivnošću ali čisto u cilju rekreacije i zdravog života.

Ostalo sto si napisao je tacno, ali ti moram reci da si klasican nadobudni student koji jos nije ni prvu godinu zavrsio a vec se ponasa kao da je popio svu pamet sveta. Takvi studenti kao ti su razlog sto nam ljudi govore da smo govna i gledaju da nas zajebu na svakom cosku. Kapiram da si iz vukojebine i da ti je faks trenutno sve sto imas u zivotu, ali iskuliraj malo, to sto ovde pokazujes nekakvu superiornost citirajuci knjige (nadam se da si napamet pisao, ako si otvorio knjigu nema ti spasa) ne cini te doktorom vec hijenom.

I moram ti reci da ti je faks lolcina, zastarela govnurda koju drze fosili, koja je malo gde prihvacena u svetu i generalno jedan od najgorih medicinskih fakulteta u okolini. Mozes da drkas na profesore koliko hoces, ali cinjenica je da su lekari kod nas u rangu piljara, ne samo zato sto su lopovi nego zato sto su izasli sa faksa gde su ih bukvalno ucili kako takvi da budu.
Pre nego sto me pitas sta sam postigao u zivotu kao prethodnog sagovornika (koje nisko i bedno pitanje, btw), magistar sam farmacije.
Puno srece u ostatku studiranja, i ovde nisam sarkastican vec ti to zaista zelim. Trebace ti.

Najpre, moje iskreno poštovanje prema tvojoj tituli. Iskreno, obratio bih ti se i sa "Vi", kao što sam to svima kad sam prvi put došao na sajt, ali sam shvatio da je van svake pameti.
Iskreno, sve što sam pisao, pisao sam iz glave. Genetika je sitnica u odnosu na anatomiju koju sam pregurao, tako da mi nije bilo potrebno prelistavanje i prepisivanje.
Ono za Sinoderm, priznajem, ne znam, nemam puno dodirnih tačaka sa farmakologijom još uvek, ali sam mislio da može biti interesantno.

Treće, neću biti nečovek pa da opičim po tvom fakultetu, kao što si to ti sebi dozvolio, ali me interesuje kako znaš. Da nisi sulčajno i tu magistrirao? I to za lekare - pa takvi kao ti su prvi koji otrče u hitnu kad im ide krv iz nosa i prave dramu.
Kažem, opet neću pominjati ništa o tvom fakultetu, al znam ko ga upisuje. lol
I još nešto, medicinski i elektrotehnički su daleko odskočili od ostalih beogradskih univerziteta. O tome svedoči 352. (nemoj me držati za reč što se brojke tiče) mesto na šangajskoj listi. Hejters gona hejt.

Daj banujte više ovog smarača. Ili neka otvori temu Medicina za nubove pa neka tamo istovara svoju djubar.

Shomy, nemoj biti surov... ti i ja, koji smo niko i ništa, moramo da naučimo šta je šta u našem telu... nemojte ga ban, evo od sinoć tražim predavanja o humanoj genetici i obrazujem se. Već je uspeo Mareta da odgovori od upotrebe, mene da obrazuje, jer jebiga, teško napraviti nešto od nekoga ko je niko i ništa i ko se krije iza nicka dutjas... plus, niko me nikad nije video, tako bar kaže Dr Vejv. Ja sam, iskreno, mnogo naučio iz njegovih izlaganja! Dajte mu posebnu temu kojom će on upravljati!!!
I pitanje jedno...
je l' radio neko skoro rotaciju UH? Posle koliko ubaciti dan sa nulom? Čitao sam da ne treba odma' na početku, već malo ih "lomiti", pa tek onda...

medicinski i elektrotehnički su daleko odskočili od ostalih beogradskih univerziteta.

To nisu univerziteti nego fakulteti pri UUB pozz

hhahahahahah

A šta misliš kad neko ima 180 kila i život mu je u opasnosti i odradi se steroidom, i skine na 100 kila?

Na stranu pozitivne i negativne strane korišćenja steroida, ali ja se najviše bojim da Mare pazari neki mišomor upakovan u ampuli propionata.
P.S. Mare, sve više korisnika izbacuje oralne steroide. Bombe su za jetru, više se fejkuju i ne mogu ostvariti anabolički efekat kao injektivni, tako bez skidanja gača i rokanja u bulju neće biti boljitka. ;)

Стероиди су непресушни извор свакаквих форумашких срања.

иначе

https://www.youtube.com/watch?v=SaJ-_RH4ieM

Nije mi jasna jedna stvar. Čemu potreba da se gutaju ta sranja, kada čovek uz dobar trening i relativno korektnu ishranu može izgledati perfektno? Druga je stvar, ako nekog mrzi da istrči svaki drugi dan 7-8 kilometara, pa se puca sagorevačima. I sve više mislim, da 90% junaca iz teretane, ima teške komplekse po pitanju izgleda.
Nije mi cilj da vas vređam ovim postom, ali imam ogroman broj prijatelja koji se i više nego profesionalno bave sportom(što atletikom, što rukometom ili fudbalom), stari mi je trener karatea, bivši instruktor vojne policije, a i sam sam bio oko 10 godina u profesionalnom sportu, ali nisam osećao potrebu za tim stvarima.
Mislim da je daleko korektnije da svoje telo forsirate do nekih limita, koji su mu unapred zapisani, nego da ga prebacujete preko toga. Etiopski trkači se drogiraju puno manje od ovih naših iz Užica, a imaju Olimpijska zlata. Dakle sve je u znojenju muda, a ne suplementaciji.

Nije mi jasna jedna stvar. Čemu potreba da se gutaju ta sranja, kada čovek uz dobar trening i relativno korektnu ishranu može izgledati perfektno? Druga je stvar, ako nekog mrzi da istrči svaki drugi dan 7-8 kilometara, pa se puca sagorevačima. I sve više mislim, da 90% junaca iz teretane, ima teške komplekse po pitanju izgleda.
Nije mi cilj da vas vređam ovim postom, ali imam ogroman broj prijatelja koji se i više nego profesionalno bave sportom(što atletikom, što rukometom ili fudbalom), stari mi je trener karatea, bivši instruktor vojne policije, a i sam sam bio oko 10 godina u profesionalnom sportu, ali nisam osećao potrebu za tim stvarima.
Mislim da je daleko korektnije da svoje telo forsirate do nekih limita, koji su mu unapred zapisani, nego da ga prebacujete preko toga. Etiopski trkači se drogiraju puno manje od ovih naših iz Užica, a imaju Olimpijska zlata. Dakle sve je u znojenju muda, a ne suplementaciji.

Baš to :)

Isto da pomenem, genetika je keva za sve! Meni je dobra genetika, visok sam, a u teretanu sam krenuo jer sam naglo izrastao, pa onda sa tom kilažom sam izgledao smešno bukvalno i rekoh da krenem malo da se malo sprdam, čak nisam ni ozbiljno shvatao vežbe. Međutim od te sprdnje, shvatio sam da mogu mnogo više samo ako hoću, jer brzo savladavam kilaže i brzo mi se regenerišu mišići i bez steroida.
Samo imam problem, kod mene u porodici niko nije preko 175cm, tako da se često uhvatim u zabludu da sam usvojen lol

je l' radio neko skoro rotaciju UH? Posle koliko ubaciti dan sa nulom? Čitao sam da ne treba odma' na početku, već malo ih "lomiti", pa tek onda...

Кад престанеш да видиш резултате без нуле отприлике.

A šta misliš kad neko ima 180 kila i život mu je u opasnosti i odradi se steroidom, i skine na 100 kila?

Тај је прерано почео дефиницију.

Na stranu pozitivne i negativne strane korišćenja steroida, ali ja se najviše bojim da Mare pazari neki mišomor upakovan u ampuli propionata.
P.S. Mare, sve više korisnika izbacuje oralne steroide. Bombe su za jetru, više se fejkuju i ne mogu ostvariti anabolički efekat kao injektivni, tako bez skidanja gača i rokanja u bulju neće biti boljitka. ;)

Знам, знам, то сам ишчитао милион пута, него ме занимало је ли неко некад радио оралну куру, чисто ето, питам 'нако...
Да оћу да узмем узео бих ја не бој се :)

Sećam se jedne priče dok sam kao pratio to i bio napriman... Jedan naš bilder u nižim kategorijama (ne mogu imena da se setim) je godinama s malim pauzama bio samo na oralu i doživeo potpunu havariju jetre. Denis pokojni je ubijao po šest anadrola dnevno (dva gutaju bacači kugle) i bio je u raspadu, mada je na kraju od horsa umro.

Svejedno, ako si već odlučio da skineš mrak, gledaj da se iglaš. Mada i tu su gurui podeljeni: jedni misle da treba čak i početi sa laganim oralima da bi se postepeno dizao potencijal dopinga, dok drugi govore da prva kura treba biti i najjača jer ona predstavlja najveći šok za muskulaturu.

Ja znam dvojicu likova koji su uzimali Winstrol kao tic-tac bombone.. Fazon, ide u šetnju, rokne jedan. Ja pitao jednog od njih, jel ste vežbali vi uopšte kad ste uzimali, a on mi odgovara: "pa ono, odem do terena i uradim 50 sklekova i to je to"..

EDIT: jedan od njih još nema 18

Jedan dan baciš 20 serija po 50 skelkova, sutra lagano 200 zgibova i 500-600 propadanja, treći dan malo preko hiljadu trbušnjaka i neko trčanje i koji će ti kurac to. A na sve ovo ti neće otići bog zna koliko vremena. Ako eventualno imaš neki lakši teg ili džak, bog da te vidi.

Тај је прерано почео дефиницију.

Pa i nije to definicija, opšte je poznato da steroidi čuda čine mastima u tijelu, baš, baš prže. Znam jednog lika koji je bio klasični junac tipa MASA JE MAMA al jok on samo svinja sa ogromnim bicepsom, eno ga prije 2 mjeseca počeo winstrol, skinuo stomačinu, utegao se momački, stvarno preporod napravio.

Al džaba mu opet kad mu biceps veći od listova. Jedan biceps od oba lista.

Kad bih se ja ubo nečim definitivno bih radio jedno 2 puta više list i podlaktice, tj. sve one partije gdje imam zaostatka za tijelom (mada sam list koliko-toliko doveo u fin obim i snagu jer mi treba za rvanja), kad već imaš priliku da ga nagruvaš duplo brže nego inače.

Treće, neću biti nečovek pa da opičim po tvom fakultetu, kao što si to ti sebi dozvolio, ali me interesuje kako znaš. Da nisi sulčajno i tu magistrirao? I to za lekare - pa takvi kao ti su prvi koji otrče u hitnu kad im ide krv iz nosa i prave dramu.

Jednostavno, ne postoje dva fakulteta koja su toliko povezana kao farmacija i medicina. Imao sam vezbe na tvom fakultetu, polagao anatomiju i histologiju kod tvojih profesora, isao na ekskurzije i medicinijade sa studentima medicine. Za 5 godina (a i posle, zbog prirode posla) sam sigurno upoznao vise medicinara nego sto si ti na ovoj jednoj, nepunoj godini. Vecina je bila u pocetku kao ti - nadobudni, preponosni na sebe i sve su ostale gledali sa visine. A kasnije su se takmicili ko ce prvi da pljune po ovom ili onom profesoru, predmetu, skripti, knjizi itd. Nije moj problem, i nemam sta da ti pricam vise, jer ces za koju godinu videti sam.
A u hitnoj nisam bio nikad sem na praksi, bio sam u klinickom centru na infektivnoj i bolje da ti ne pricam sta sam doziveo tamo. Bio sam u mnogo bolnickih ustanova, ne samo kod nas vec i u okolini, i VMA je jedina nasa koja je na nekom zavidnom nivou.
Izvinjavam se ucesnicima i otvaracu teme na oftopiku.

Sećam se jedne priče dok sam kao pratio to i bio napriman... Jedan naš bilder u nižim kategorijama (ne mogu imena da se setim) je godinama s malim pauzama bio samo na oralu i doživeo potpunu havariju jetre. Denis pokojni je ubijao po šest anadrola dnevno (dva gutaju bacači kugle) i bio je u raspadu, mada je na kraju od horsa umro.

Svejedno, ako si već odlučio da skineš mrak, gledaj da se iglaš. Mada i tu su gurui podeljeni: jedni misle da treba čak i početi sa laganim oralima da bi se postepeno dizao potencijal dopinga, dok drugi govore da prva kura treba biti i najjača jer ona predstavlja najveći šok za muskulaturu.

Зачудио би се кад би проша' кроз Подгорицу и видио кол'ко оралиста има кроз град... :)
Кад бих одлучио да се бодем, то би било кад бих има' пара и вјероватно бих проба' на неко такмичење да изађем, овако јок :)

Pa i nije to definicija, opšte je poznato da steroidi čuda čine mastima u tijelu, baš, baš prže. Znam jednog lika koji je bio klasični junac tipa MASA JE MAMA al jok on samo svinja sa ogromnim bicepsom, eno ga prije 2 mjeseca počeo winstrol, skinuo stomačinu, utegao se momački, stvarno preporod napravio.

Al džaba mu opet kad mu biceps veći od listova. Jedan biceps od oba lista.

Kad bih se ja ubo nečim definitivno bih radio jedno 2 puta više list i podlaktice, tj. sve one partije gdje imam zaostatka za tijelom (mada sam list koliko-toliko doveo u fin obim i snagu jer mi treba za rvanja), kad već imaš priliku da ga nagruvaš duplo brže nego inače.

Зајебавам се :)

И ја у последње вријеме мислим да погађам лист добро и да ће пораст, тј надам се, виде се мали помаци

Тренболон = рецепт дубијем неког http://y2u.be/v58O0AsOw5c

Е да, читао сам о тренболону, он је мајка, али ја мислим да бих умро од њега за два дана, и овако слабо спавам и стрецам у сну, још то да узмем, да сањам сваку ноћ убиства и муке :Д

Ma Winstrol je keva zato što ujedno daje i definiciju i masu :D

Тренболон чини ми се исто то ради само много јаче :Д
Расте мишић, гори сало, расте снага, мозак се смањује :Д