Prijava

хахахахахахах

Jocko svaka cast na izgledu. Definitivno ne baratas najbolje bb terminologijom, jer u tvom opisu tebe bez slike reklo bi se da si prasac a ti suv ko barut. Slazem se sa lakijem, ruka odlicna i takodje bih nepoznavanju terminologije dodao gresku da si lose formatiran, sa cime se ne bih slozio, samo tako nastavi. Koliki obim bicepsa?

Saveti: Forsiraj vise teske bucice na treninzima grudi umesto sipke, i ubaci mrtvo da popunis gornja ledja, pojavice ti se novi misici za koje nisi znao da ih imas. Kad ti grudi i ledja isprate ruku bices vrh

Smršao sam a ujedno i nabacio mišiće, klasičan noob gain zbog koga imam taj pogrešan osećaj da sam se razbucao u širinu. Moja greška. :)
Što se bicepsa tiče, davno sam merio i zapravo nije tako veliki kao što se čini...
A grudi, baš svi koji su me videli hvale kako sam dobro napredovao po tom pitanju, mada na slikama baš deluju bezveze, valjda jer ih dugo nisam vežbao, preko 3 nedelje. Radim uglavnom sa teškim bučicama, izgledaju nekako loptasto u odnosu na burazera, on ima klasične pljosnate sisiće a u mnogo čemu drugom me sabija.
Za mrtvo si u pravu, morao bih češće da radim.

Laki, dodaj još tog lista i biće prave. Tu je snaga :D

Обећавам да ћу поставим слике, купио сам тел са ок камером, али само кад се врнем у теретану хехе, видећемо! <3 <3

Ево ме... Трунем.... Дако почнем више да тренирам...

Smarko nemoj samo slike kao sto si ranije postavljao, da te slika neko sa 20 m distance kako visis na vratilu i ocekujes da ti kazemo da si napredovao a ono ni boju tvoje majice sa sigurnoscu ne vidimo a kamo li nesto vise :)

http://i.imgur.com/uYsUxhC.jpg

hahahaha, gde ti je kurac laki?

i listovi, kakav je ovo jad od nogu, ti si mi neki kao bilder. uzmi trci.

Celt, mora da ima neki organ iz kog kaplje ovo zuto po gacama. Mozda je pizda

Odem juče na trčanje i nađem neki blok iz kog viri armatura. Pokušao da imitiram rusko zvono sa njim, samo što ga nisam mogao baš puno odići jednom rukom, pa radio sa dve. Danas ne mogu da sedim, a boli me i kada ležim. Ošla kičma ukurac.

I da spičio sam 48 zgibova juče, da se pohvalim.

Smarko nemoj samo slike kao sto si ranije postavljao, da te slika neko sa 20 m distance kako visis na vratilu i ocekujes da ti kazemo da si napredovao a ono ni boju tvoje majice sa sigurnoscu ne vidimo a kamo li nesto vise :)

Ко је хтио да му кажете да напредује? :)

ahahaha, gde ti je kurac laki?

i listovi, kakav je ovo jad od nogu, ti si mi neki kao bilder. uzmi trci.

kakav je ovo jad od nogu, uzmi trci.

uzmi trci.

Хехе

Удри облачематори, само по кичми :Д

Jel fali nešto ako je monohidratu istekao rok trajanja? Stoji mi jedno godinu i po oko 300g na polici, pre neki dan uzeo onako bezveze i vidim da piše rok trajanja jul 2014.

Kad sam čovek neuk, pa ne znam šta da radim za leđa. Ovako uzmem kao volina, pa šta prije ode u kurac.

Jel fali nešto ako je monohidratu istekao rok trajanja? Stoji mi jedno godinu i po oko 300g na polici, pre neki dan uzeo onako bezveze i vidim da piše rok trajanja jul 2014.

У принципу не фали ништа, али толико је јефтин да не бих ризикова' ни најмањи пролив ради тога :)
Пио је мој друг тако истеченог рока, ништа се није десило, штавише, има' је трип у главу да га боље ради :Д

Kad sam čovek neuk, pa ne znam šta da radim za leđa. Ovako uzmem kao volina, pa šta prije ode u kurac.

Хахахахха, деси се и мени да некад дођем и издушим на тегове ка' сивоња, мора се понекад :)

Нема шта, почећу да тренирам за маратон.

sta kenjate bilderi, na vasu kilazu za listove je trcanje keva. ovo ostalo je duvanje kurcu, cim prestanes nedelju dana splasnu se noge izgledate ko pauci. taman malo lakija i ovako da dovede u red. ne mora maraton, ali redovna vezba na krace staze dok ne doteras do nekih 5-6 x 1km brzo (12kmh +) i istezanje za trening i ne moras nista drugo za noge da radis, izgledace proporcionalno, a ne ko pilece ko laki:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f4/Poltava_chicken_breed_male2.jpg

У принципу не фали ништа, али толико је јефтин да не бих ризикова' ни најмањи пролив ради тога :)
Пио је мој друг тако истеченог рока, ништа се није десило, штавише, има' је трип у главу да га боље ради :Д

Ja mislio da ga dam drugu jednom pošto meni ne treba, al' ipak neću da me ne kune ako ga uhvati neki žestok proljew :)