Prijava

A jes' majku mu, ja pomešao Hanu i striptizetu.

skinuo sam ovo danas...odledao sam 2 i po epizode...za pocetak nije lose,samo toliko,al obecava vrh...

Šta je bre ovo, nije valjda da niko nije gledao? Gde su komentari, mišljenja...

Eo ja će saće pustim da gledam. Evo sajt gdje ima, pa kome zatreba...
http://online.filmovisaprevodom.org/dexter-online/

Meni najjace kad mu Didi upadne u labaratoriju i on je tera hehehehe. Salim se, serija je vrhunska, odgled'o prvih 6 sezona, jedna od boljih koje sam gledao.

Eo upravo pogledah novu epizodu. Nikad ne gledam ono na kraju, šta će biti u sledećoj epizodi, i sad pogledam i će se samoubijem do sledeće čekajući je! AAAA!!!!

Ova doktorka je mnogo zajeban lik, imam neki osećaj da će da ga sjebe totalno i da će morati ili da se samoubije, ili da ga Debra rokne, ona se ionako sad kaje što ga nije roknula.

Ne vjerujem da će ga sjebati. Meščini da ona njega hoće samo da izučava. Ne bi joj koristilo da ga sjebe, pošalje u zatvor, ubije il nešto slično. A Deki nam je opasno počeo pucati po šavovima. Mukitza.

Jedna epizoda iz devete sezone emitovana?

EDIT: Osma, permutovao sam. :)

Prva epizoda devete sezone. Eno ima gore link.

девете? што то?

Ja debil. Mahinalno prepisah šta prov napisa. OSME sezone :)

postala je loša serija, jako je naivno, jako zaseravaju i jako mi se ne sviđa početak ove 8. sezone, nadam se da će bar da prikažu na koju foru se sad pojavila ta profesorka vougl i otkud sad ona zna za njega. pratim čisto da vidim kolko će da zaseru, jer realno, ne može dobro da se završi i biće jako retardirana sezona i retardirano finale.

ma postalo je vec odavno jednolicno

nadam se da će bar da prikažu na koju foru se sad pojavila ta profesorka vougl i otkud sad ona zna za njega

Pa prikazaće, jebogati, tek je počela sezona, a tek na kraju epizode ona mu govori da zna ko je on...

jebooote sinoc videh da izasla prva epizoda zadnje sezone, a ni sedmu nisam odgled'o :D jel sedma toliko sranje? :D

има ли негде да се набаве књиге по којима је настала серија, друг кука сто година како нигде не може да нађе.

I ja bih uber puno voljela pronaći te knjige. Ako ti koleza negdje iskopa viči pa da si i ja kupim.