Prijava

Kolko memorije imaš leri jebote :)

Niko ne igra WORMSE! PU!

Assassin's Creed kec, pa ću redom sve do ovog novog koji izlazi, dok mi izdrži komp, a to je do ovog trećeg, američkog dela, možda mogu i njega, ali na slaboj grafici.

Nemam neta pa igram neku matoru igricu što sam iskopao, Empire earth se zove, čak i nije toliko loše. Kad se smorim pičim AI dotu protiv 3 insejna, pustim ih da oni uzmu prvo pa ih ugazim. Mada drka me kad uzmu Bejna ili nekog sličnog disejbla. To i stalkera sam počeo opet prelaziti.

Nisam igrao nista poslednjih godina (sem sportskih simulacija) i ovoga pre par meseci (mada veoma kratko) igra je remek delo, i ima fantasticnu pricu
http://www.youtube.com/watch?v=MrVDzPl86sM

Kolko memorije imaš leri jebote :)

Nije moje, Edijevo. :)

Samo sam morao da ponovim, jer me je oduševio.

Brate ja imam 1tb hdd :D, tako da verujem da i on ima toliko sa ovim igrama

Brate ja imam 1tb hdd :D, tako da verujem da i on ima toliko sa ovim igrama

jeste...

Brate ja imam 1tb hdd :D, tako da verujem da i on ima toliko sa ovim igrama

Nemož ovolko igara na 1tb ima sigurno i filmova i serija
Kolko imaš edi :)

Brate, ima 30tak igara, i ako je svaka oko 15 GB, to je 450 GB.

Hvala za Darksidera 2, ja sam to nesto igrao pa sam razmisaljo da krenem ponovo al da me jebes zaboravio kako se zove igra, bila mi na vrh jezika i uvek zaboravim, definitvno mora da stavim da se skida.

Brate, ima 30tak igara, i ako je svaka oko 15 GB, to je 450 GB.

Pa ako ovolko ima igara zamisli kolko ima filmova,serija,muzike i još koječega

Školjko ja sam ga prešao 3 puta do sada, vrlo zarazan, moja preporuka da ga odigraš.

E do jaja, nadam se da ce mi raditi...

Pa ako ovolko ima igara zamisli kolko ima filmova,serija,muzike i još koječega

Ne mora da znači, ja filmove i serije skidam, pa brišem kad pogledam, osim neke koje ostavim jer su do jaja. Možda narezuje na dvd-jeve.

Brate ja na kompu imam oko 15 igara, jos jedno 5 sam obrisao skoro, nekoliko filmova i sve to mi zauzima manje od 400gb, a igre su sve 2012.- 2013., tako da sve zauzimaju dosta. I da, otprilike 100 gb mi samo zauzimaju torrenti, znaci kad bih njih izbrisao, igre zauzimaju 200gb u vrh glave

Nemož ovolko igara na 1tb ima sigurno i filmova i serija
Kolko imaš edi :)

imam 1tb, ali imam i eksterni od 500gb.

a u pravu si, pun kurac filmova i serija...