Prijava

Aurora, pa on dolazi u Beograd gde si vecina, zar ne? Ko ga bre jebe, sta se opterecujes glupostima.

Pih. Sad niko neće pročitati ono što sam napisala na prethodnoj strani. :( Neću tako da se sigram. :(

Bolje da je došao Halid Bešlić.

Isti kao i ovaj. Veruj. A i došao je. Bio je na Paliću pre koji mesec i snimao spot. Mislim Subotica je tako idealna kao neko predsoblje za takve likove. Džiboni je pravio koncert u Subotici, posle će dalje. I neka je, on je bar samo rekao da neće nikad u Srbiju, ovaj je otvoreno pozivao na nasilje, eto da se tako pravno izrazim.
Kad je bilo bombardovanje izjavljivao je
Svaki put kada padne bomba osjetim radost. Nije mi drago zbog civilnih žrtava ali šta ću im ja, tako mora.- lično slušala, prema tome gospodo SRBIJANCI, volite ga, mimo mene.
I da, pišam Jugoslaviju ovom prilikom još jedared.

Svaki put kada padne bomba osjetim radost. Nije mi drago zbog civilnih žrtava ali šta ću im ja, tako mora.- lično slušala

To Dino Merlin rekao?

Зато ће му Кустурица направити руско село изнад Сарајева и подизати крстове и цркве и певати са Додиком "На сред горе Романије".
У Вишеграду граде Андрићград. Муслимани остадоше само у Ивиним романима.
Јебе и њега неко и јебао га је.
Не рађа се таква мржња зато што си хомосексуалац или што те гађају парадјзом док певаш.
Осетио је и он некада горчину због које је постао србомрзац.
На крају крајева хришћани смо. ЈА МУ ОПРАШТАМ.
Нек отпева то што има и нек га послуша коме се слуша и поздравимо се људски.
Без кењања. Тако смо већи људи од њега, а и он ако је човек осетиће потребу да се извини.

Rekao. Pitali ga maksuz. Rekao i na radiju, a isto u nešto dužem intervjuu, e sad ću te slagati da li Slobodna Bosna ili Dani, to su sarajevski nedeljnici. Nešto KAO Vreme u Srbiji, otprilike takvo uredništvo, teme i sl.

Koga bre boli racku za lika koji je toliko sjeban u mozak da plagira Jubiforti.

http://www.youtube.com/watch?v=b_EWWrl4Jts&feature=player_embedded

U jebote! Ovo prvi put čujem. A tako ima dobre pesme. Šteta što je nacionlista, a kada bi malo bolje upoznao nove generacije srba, povukao bi sve što je rekao. Ipak su krivi oni sa prošle vlasti a Tito je sve to dobro zakuvao da se zamrzimo i pobijemo međ sobom.

O čemu pričaš? Kao ne dolaze? Ko im je to nabio kolac i kurac?
I ne piši balija za bilo koga, zna se šta je balija.

Jel spaljena zastava BIH u N.Sadu? Jeste. Jel' prete ovi 1389, Obraz i Nacionalni stroj nazivajući ga balijom? Da. Ja niti slušam tu pičkastu muziku, niti bih išao na koncert, al' koncert treba da se održi, pa ko voli nek izvoli.

Šteta što je nacionlista

Nacista bre!

Сада озбиљно.
Слажем се да упркос свему концерт треба да се одржи и да прође без икаквих инцидената.

Brate bojane okreneš priču od egzita do dine. Sad mi je jasno što si Čedin fan.

A šta ako na taj Exit želi da dođe neki balija ili Hrvat? Mi bi da im uzmemo pare, a da palimo njihove zastave, da im izdamo stan, al' da im iza leđa psujemo majku ustašku i nabijamo ih na kolčeve i kurčeve.

Jel spaljena zastava BIH u N.Sadu? Jeste. Jel' prete ovi 1389, Obraz i Nacionalni stroj nazivajući ga balijom? Da. Ja niti slušam tu pičkastu muziku, niti bih išao na koncert, al' koncert treba da se održi, pa ko voli nek izvoli.

???
Ja pišem o Exit-u kao načinu uzimanja para a ti okreneš na Garibov koncert.
Uostalom i sama sam napisala da ne vidim razlog da se pali bosanska zastava.

Ali kad ćete vi shvatiti da ovo što te neko nasilno gura u zagrljaj nekog ko te pljuvao i to tako da je indirektno palio određen broj budala da pravi nasilje rađa samo drugo nasilje?
Ovaj ne da je balija, ovaj je garib, Znaš šta je garib? Pripadnik dela mudžahedina, šehida a u prenesenom jako ružan čovek, dakle ispunjava sve uslove za tu definiciju.

Слажем се да упркос свему концерт треба да се одржи и да прође без икаквих инцидената.

Баш то.
Али имам осећај да ће ови "наши" да га разбију к'о пичку ако доспеју до њега.

Tetka Drol

Ne postoji zakon koji njemu zabranjuje da uđe u Srbiju zbog ovih stvari koje je izjavljivao, i ne treba da postoji. Umesto toga, ljudi treba da imaju dovoljan nivo kolektivne svesti da ne odu na koncert takvog čoveka. Znači, ne da ga linčuju ili zaustave na granici već da mu jednostavno okrenu leđa. Ali ništa od toga, očigledno.

+ i ja
Što se tiče ekonomije...Nemojte me nasmejavati. Ekonomija se ne pravi dovođenjem ikog na koncert nego podsticanjem preduzeća, i to onih sitnih, najsitnijih a ne dizanjem dadžbina za socijalno i penziono da ljudi zatvaraju par stotina hiljada radnji kao što se u par godina uradilo. No, jebeš ti to što ću i ja ovih dana da stavim ključ u bravu, tu je Dino koji će da spasi stvar pffffffff
Pa nek' mu Dino plaća mesečno za socijalno i penziono 15 milja dinara po čoveku za u budžet.

Mi bi da im uzmemo pare, a da palimo njihove zastave, da im izdamo stan, al' da im iza leđa psujemo majku ustašku i nabijamo ih na kolčeve i kurčeve.

Zašto me ovo podsjeća na Hrvatsku?
Zašto me ovo podsjeća na BiH?

TREBA UZIMATI PARE GAMADI! TREBA! Psovati im majku ustašku i balijsku iza leđa i uzimati pare za stanove sa lažnim osmjehom na licu. TREBA!

Prvo ovde je bojan uradio jednu notornu glupost. Napisao je da se u NS pale zastave na Egzitu, nije to napisao ali tako je ispalo.
NE PALE SE ZASTAVE DOK JE EGZIT. To da znaš, dakle u tom filmu smo sasvim fini i normalni domaćini kao što i treba da budemo kad hoćeš da uzimaš kintu od turizma.
A ne da trošiš pare u državi gde ti i bez ikakvog razloga napišu MARŠ SRBI ili tako nešto.
Ko je zapalio ikakvu zastavu za vreme Egzita?! Ili Guče? Nemojte pisati svašta, neko ko tamo nikad nije ni bio može i poverovati.
Jebote što ne gledate šta pišete.

Koga bre boli racku za lika koji je toliko sjeban u mozak da plagira Jubiforti.

Децхко то је добар бенд, немој да их месхасх у ово!!111

Што се тиче Дина, то што је он и поред свог познатог става пристао да наступа овде, је показатељ да је то мекушац, коме је зинуло дупе за паре, и једноставно, са таквим особама треба имати посла само кад нам нема друге, што сад није случај те ове наступе можемо мирно игнорисати/посматрати као његово највеће дно и бруку.
А што наши кидишу на ове концерте, то је проблем другачије врсте, али како Арена зврји полупразна пред уметницима светског формата, ово и није неко чудо, мора толики свет негде да иде.

Како ме смара да пишем пост опет, нема смисла, само три особе на теми имају трунку здравог разума... Али ајде.

1998. год... Дино Мерлин на свој албум,
као и на свој концерт ставио
"ЗАБРАЊЕНО ЗА СРБЕ И ПСЕ"!

Ово је толико смешно, да је обрнуло цео круг и просто је жалосно. :) Срби који то причају јако ласкају себи...
http://vukajlija.com/zabranjeno-za-pse-i-srbe/3597

Znaš šta će taj umetnik da priča kad se vrati u Sarajevo? NE BIH JA NI IŠAO ALI ME ZVAO PREDSEDNIK TADIĆ.

Шта кога тачно боли курац шта уметник прича? 0_о

Ako to govno od čoveka pali običan narod

Што мене не пали? Треба да будеш много ретардиран или да немаш лични идентитет (те се идентификујеш са народом у целини) да би те тако нешто дотакло.

А остатак реченице:

svojim izjavama koje rezultiraju takvim situacijama da moj pokojni otac npr.koji je ostao u Zenici ide gradom i pljune ga na ulici drugi čovek samo zato što je Srbin uz reči U pravu je Dino, sve vas treba...

нисам разумео. Научи српски, молим те, па онда настави да ми се обраћаш. Блам ме да ти одговарам овако.

Neka ga, nek održi svoj jebeni koncert, uostalom Beograd je dovoljno veliki da u njemu živi i sto hiljada muslimana tako da otkud ja znam ko mu ide na koncert, ali pričati ovo što ti pričaš je nebuloza i vređanje inteligencije.

Јесте, само муслимани би му ишли на концерт... Господе, о чему ја расправљам...
А вређање интелигенције је твоје бивствовање на овом сајту.

Jedno je preći preko nečega da bi mu ukazao npr.prvu pomoć na putu ako vidiš da je povređen ali pričati o pomirenju preko koncerta, ma hajde...

Ко тачно прича о помирењу? Одрже се концерти и мирна бачка. Професионално, без емоција. Никакво помирење, никаква патетика.

Nije ti ovo punjenje budžeta, punjenje budžeta je kad napraviš Exit pa ti dođu iz okolnih zemalja, troše na jelo i piće, izdaš im stanove.

Сваки јавни догађај тог типа је пуњење буџета.

Što se ekonomije tiče, CUPIC je objasnio. Tu će da se obrnu neke pare i država i mali broj ljudi će da pokupe ponešto, ali u suštini, ako odjednom ne nagrne veliki broj stranaca, stvar se svodi na to da je Dino Merlin došao, prodao svoju robu tj. muziku i zaradu izneo iz zemlje. Čisto ekonomski gledano, gubitak za građane. A ni kulturno neće naročito da profitiraju. :)

Није само у томе ствар. Ако се одржи концерт безбедно, то су отворена врата за нове такве концерте и дешавања. Ако дође до нереда и батинања, знаш ли кад ће неко следећи пут да дође у Арену...

Ko će da plati taj ekstra višak drotova na ulicama, Džimi?

Ти дротови раде за редовну плату, то им је посао. Вишак дротова на улици имаш малтене сваке недеље, било поводом утакмица, било поводом каквих других дешавања.

govori u svoje ime. U Sarajevu i Zagrebu su smrdljivi nacisti dočekani cvećem a ovde puškom.

Не знам на који тачно догађај са нацистима мислиш... У сваком случају, не могу да говорим у своје име, јер се званично више не изјашњавам по питању националности. А да Срби и босански Муслимани имају исти менталитет, то нема потребе доказивати, јер је једноставно истина, ма колико се неки људи вређали.

Џими, могло је да се каже и овако. Не идем/Идем илоло ниси моро баш оволко :))