Prijava

Џими, могло је да се каже и овако. Не идем/Идем илоло ниси моро баш оволко :))

То сам већ рек'о на почетку. Него немам живот данас, иду ми слине, јебем ти време, па гувим време и расправљам се као какав ретард. :)

Сваки јавни догађај тог типа је пуњење буџета.

Hahahaha, čijeg bre budžeta?

Не знам на који тачно догађај са нацистима мислиш.

Četrnaeste Austrougari, četresprve Hitlerovska govna itd...

Četrnaeste Austrougari, četresprve Hitlerovska govna itd...

Управо сам доживео вот-д-фак тренутак.
Јеботе!

Управо сам доживео вот-д-фак тренутак.

Šta mi votdfakuješ, pričam ti o odnosu stanovništva ovih gradova prema smrdljivim okupatorima!

Šta mi votdfakuješ, pričam ti o odnosu stanovništva ovih gradova prema smrdljivim okupatorima!

Разумем, али -- Какве то везе има с било чим?

Јеботе, каква тема.

Роки Билбао™

Gambi, idi grli kurac!

Лепо, васпитање ти је на истом нивоу као и интелигенција.

Džimi brate, ae iščitaj temu. I šta mi treba da sit jedem govna...

Džimi brate, ae iščitaj temu.

Ае ти.

Лепо, васпитање ти је на истом нивоу као и интелигенција.

Može se reći, ali to nije pitanje za ovako delikatnu temu.

Е јеб га Ђимбо, она не знам шта да ти кажем оло Расправљај се :))

Ја не идем на консерт

A presantation about Bosnia, Alia and the Bosnian Victims who were killed by the Fasists (Vlahs). In the Middle of Europe 250 000 Bosnian Muslims, children, women, babies, elderly innocents were killed by The Chetnik Fasists and The Crusaders in Europe were very happy for the massacre. When the massacre is done to Muslims, It is OK for them. The Bosnian brave soldiers defended themselves with honour and The Help of The Lord of The Universe. Finally established their republic leading Alija. Alija was like a Sahabi, I am very sad for his absence. I love Bosnia, Bosnian Muslims and Anti Facsist Croatians and Serbs. I send my love all of you. May Allah (The God) protect all of you...

Sto dizete preveliku frku oko koncerta? Ko zeli neka ide, ko nece, ne mora i gotovo.

Управо сам доживео вот-д-фак тренутак.

Cela tema je WTF.

Čovek ima dobre pesme. Ne zanima me politika u muzici, zanima me muzika.
Ja sam odrastao uz njegove pesme i pesme Bonney M na ćaletovim kasetama, još dok ni komp nisam imao.
Mjesečina, hajde noćas mi dođi, Bosnom behar probeharao, kako je dobro vidjeti te opet, ostat će istine dvije, supermen, sve fantastiče pesme i pesme koje volim uvek da čujem.

To je ono što je bitno, čovek je pevač. PEVA dobre pesme. To što on PRIČA sa strane je, bar meni, potpuno nebitno, iako ne zalazim u to i ne pratim šta piča.