Prijava

Amerika će da padne. Kina će da se uzdigne.

Шта лупаш? Кад је Кина пала? Кина се уздиже од кад је света и века.

Кина је до јаја. Да смо ми пола ко кина.

Кина је до јаја. Да смо ми пола ко кина.

A onih 300.000 neprijavljenih kineza?

Они су добри. Шта мислиш да није њих, чије би ја боксерице и чарапе носио? :)

Štefi je moderator, on samo Paćoti bokserice nosi.

En_Dotter sez:

Шта лупаш? Кад је Кина пала? Кина се уздиже од кад је света и века.

Ček', da se ispravim. Kina će da se uzdigne iznad Amerike. znam ja da se Kina uzdiže od kako je sveta i veka.

Одгледај овај филм, добар је, има и титл, а кратак.
http://www.youtube.com/watch?v=os0xWtohvjo&feature=player_embedded

Погледајте документарни филм у коме се приказује право лице организације «Отпор» и њена повезаност са безбеднoсним службама САД-а. Ширење техника и метода тзв. «ненасилне револуције» постало је изузетно битна ставка у испуњењу глобалне агенде светских моћника, али и веома уносан бизнис за неколицину људи. Србија је, као много пута пре тога, била један од покусних кунића за проверу успешности ових метода. Данас је Србија главни камп у коме се обучавају сви они који због новца, моћи или погрешних идеала желе да издају своју земљу.

Одгледах сад. Јеботе, појма нисам имала.

А није предуг брате па да узме да смара, што је најважније. :)

Није, одличан је. Јел ретко ко зна да су били повезани или сам ја заостала скроз? :)

Па зна се колко-толко да су то финансирали Амери. Ал појма имо нисам да је то толико, до танчина организовано све.

Ма иди бре, ајде што је то организовано, него потпомажу све живе, целу источну Европу и Африку јеботе. Невера

Само једно може да те орасположи сад. Знам и шта. Разбити некога. :р

Ти се то добровољно јављаш да те разбијем? :))

Saće neki proevropljanin da se javi da kaže kako su ovaj dokumentarac snimili paranoični Srbi da pokažu zapad i amere u lošem svetlu...