Prijava

Dobra ideja.To treba pobeci negde u pm,fazon Rumuniju i tamo sacekati avion za Nemacku i odatle na neki drugi kontinent,sto dalje.Barem 5 godina bez vracanja u zemlju.

Mnogo ste američkih filmova gledali... ako ne i previše.

Ja mislim da najveću kintu uzme gazda banke posle pljačke, barem dok ne stigne murija. ;)

U filmovima glatko opljackaju banku,a u stvarnosti ga mnogi ispuse i pre nego sto udju u banku.To je plan na kojem trebas godinama i godinama raditi i tek kada si siguran da si svaku sitnicu temeljno isplanirao i da nema sanse da plan propadne,e tek onda se krece u akciju.Ne sme se tu bas nista rizikovati,inace si najebo ko zuti.

Znam tačno i koju banku bih pljačkala, jednu u nekoj pripizdini, Umka, Barič, šta znam, svaki dan kad prolazim pored nje onaj lik što kao stoji ispred i izigrava obezbeđenje toliko je smoren da mislim da bi pustio pljačkaše samo da se nešto desi.

Čupajte bankomate, ne jedite govna.

ma sa bankomatom nikad nisi siguran, ne znas kad su ga praznili :P a sa sefom si kolko tolko siguran :P

Владимир Путин
Znam tačno i koju banku bih pljačkala, jednu u nekoj pripizdini, Umka, Barič, šta znam, svaki dan kad prolazim pored nje onaj lik što kao stoji ispred i izigrava obezbeđenje toliko je smoren da mislim da bi pustio pljačkaše samo da se nešto desi.

Zamisli opljačkaju baš tu banku noćas. I krene istraga malo po malo i nađu baš tebe tako dobro obaveštenu i sa savršenim motivima... Aha!
:)

Zajebi banku,pljackacemo Branku.

A posta i oni imaju kesa?

''Nije pljačkaš onaj koji pljačka banku, već onaj koji je otvara''. Oskar Vajld

oduvek mi je san da sprečim neku pljačku, budem heroj lolo, izađem na tv, novinama, primim ključeve grada, taj zonfa.

meni je iskreno veca zelja da jednog dana dodjem u banku i kazem da mi sa racuna skinu tri miliona evra i daju mi to u kesu, jer ne volim da mi neparan broj bleji na racunu. A oni kazu "momenat gospodine" i urade to azurno i tiho.

I pitaju te želite li još nešto gospodine, neko osveženje?
Ti kažeš "a da mi malo popušite kurac a?"
Odmah gospodine. Hoćete li da to uradim ja ili da zovem direktorku?
A tebi tolplo oko srca

Meni je oduvjek bila zelja da orobim postara za vremen penzija....

oduven mi je zelja da ukradem sanku

Па колико вас има са таквим нагонима, таман да се скупите и одрадите једну банку...

lol, to ne smemo da se dogovaramo ovde mogu da nas optuže za planiranje zločina :D ovo su samo snovi za sad xD

sad ono uhapse kajzena hahahahahahah,ni krivog ni duznog ahhahahaahhahaha