Prijava

I insekti, jer, ima nas svakakvih. Evo teme koja će se sviđet' i vegetarijancima i mesožderima.

Jao, kolika je debela ta mačka :DD
Ja najviše volim mačke (imam ih trenutno 2) i majmune (nemam nijednog trenutno, al naićiće).

ja volim moga zeca i drugog zeca živka, pokojnog mačora ćamila najviše na svetu, macu žaklinu, cicka.
a sad ipak najviše moga zeku, to je nešto posebno

mnogo volim mog komarca picivoja

ja volim divlje svinje i medvede,bas su druzeljubivi....
pored toga pantere i ostale "divlje macke"....

Ispred svih ostalih zivuljki, mog Djoleta, obicnu seosku dzukelu. :)
A onda Luksa, moju drugu seosku dzukelu. :D
I onda sve ostale kerove, uglavnom one glupavog pogleda (rotvajlere, doge, boksere).

http://img13.imageshack.us/img13/9611/dzumbus.jpg

Trenutno je ovo moja omiljena zivotinja. Mali panter. Volim egzotiku.
Dzumba-lumba se zove.

Da li vise volim pse il' macke nemam pojma... Da ne serem sad kako volim iguane, anakonde, tarantule...
Mozda bih voleo neko majmunche da imam, ali otom potom... to ako resim da se ne zenim, ako odlucim da ostanem svaler i zenskaros. Pored zene koju cu da gledam svaki dan kad ustanem, samo mi jos majmun fali.

@Kristina, zamisli ti crni macor i beli ker... To bi bio najjaci tandem, ako ga Dzumbi pre toga ne bi pojeo. :):)

@lith, da jedna mačka 'pojede' terijera... teško, teško xD

Kristina, necemo imati ono... Imacemo nekog Reksa ili Rokija ili Ramba i izgledace glupavo i slinavo. :)

Ivane! Imaćeno i tačka! samo da se vratim... :D

@ Lithium: E, baš lepo što i ti voliš majmune :)). Sad i ja imam jednu malu crnu cicku, zovem je Dušica, ima mesec dana, i biće kao ta tvoja kad poraste.

EDIT: Jao, Kurde, što su ti lepe ove živuljke :). Jel se vole?

Moj Baki sa svojom devojkom...i sa svojom cimerkom. :-)

Pojam krvoločnosti staford terijera! ;-)