Prijava

Zašto kad ukucaš Mitar Mirić na Gugl translejtu izađe Rijana?

Nivea podplatila gugl da bi više ljudi išlo na njen koncert misleći da je Rijana Mitrovo novo umetničko ime

Jeste, al u Šotrinim filmovima. Ko čoveče danas voza damu na kormanu? Jedino na karamanu.

Ili npr.zašto je menstruacija u reklamama plave boje?

Ovo znam, ovo znam! To je zato što u stara vremena siromašne žene nisu smele da imaju menstruaciju nego su stalno rađale, a princeze su bile dokone i nisu se kresale, a pošto princeze imaju plavu krv onda je i reklama za uložak tako pravljena.

Čitam na sajtu b92 da nazivaju Ameriku "Najvećom svetskom ekonomijom" pa me interesuje kako mogu da budu najveća svetska ekonomija kad se do pre neki dan pričalo da su bankrotirali
Ovo je doduše veliki debilizam recite ako nije za ovu temu

Mene interesuje što se stalo sa pravljenjem srednjevekovnih filmova kod nas, do 90-ih je bilo baš hit a onda stalo...

Ima jedan film o najglupljim pogibijama po istinitim dogadjajima,to pokusavam da nadjem,al ne znam kako se zove ni imena glumaca,uhvatio samo kraj na tv-u...

Čitam na sajtu b92 da nazivaju Ameriku "Najvećom svetskom ekonomijom" pa me interesuje kako mogu da budu najveća svetska ekonomija kad se do pre neki dan pričalo da su bankrotirali

Oni i jesu ubedljivo najjača svetska ekonomija i kad bi oni bankrotirali znaš kakva bi kriza usledila i krah berzi. Polovina najjačih svetskih korporacija su američke i nenormalno je koliko su moćni na svetskom tržištu.

Bruce, ti si genije!!!!!2
Zasto u indiji ne piju caj, a skoro svaki je odande? i ako piju, to je sigurno mnogo manje nego u evropi.

Žene van kuhinje. Žene koje umeju da čitaju i pišu.
Kad u filmu ' Boj na Kosovu' Murat na samrti kaže sinu: Jakube, nađi mi Bajazita! , a bije se napolju 300000 ljudi.

Eh, to je bar lako: Indijski čaj je poznato sredstvo za smanjenje polne moći, zato ga Indijci izvoze na zapad da svi na zapadu pomru, a oni se slobodno množe i doseljavaju u Englesku da rade sa računarima. To još i znači da ne smeš da piješ čaj ako hoćeš da budeš dobar sa računarima. Indijci baš vole da rade sa računarima i piju kafu uz ekran.

Брус, је л стварно верујеш да је то тачно? :ДД

Pa jebiga, lepo piše u Hare Krišna knjigama da je čaj zabranjen jer je droga :)

U Danskoj žena premijer, o Isuse kuda plovi ovaj brod??

Da si ti meni živ i zdrav, ŽENA PRECEDNIK U BRAZILU, PA TI VIDI! Ne znam koliko dobru bulju da ima, to nije smelo da se desi!

Ма то је глупост, та прича. :)
А са неким сам већ дискутовао о томе да је дрога осушени део биљке или лековите траве (по дефиницији). Немој те предрасуде :)

Zajebavam se bre Muri, jesi pročitao naslov teme i prvi post?

Јесам до пола. Одо да гледам постере сад :)

Oni i jesu ubedljivo najjača svetska ekonomija

Na osnovu čega ovo tvrdiš? Reci, pa da ti kažem zašto nisi u pravu.

Oni i jesu ubedljivo najjača svetska ekonomija

Toliko pratim svetsku politiku i ekonomiju da mogu lagano da ti kažem da grešiš. Prvo i osnovno, to znam sigurno, Kinezi su trenutno jači od njih, i to mislim poprilično. Da jesu trenutno toliko jaki, ne bi ih Obama u poslednjem trenutku spasavao skoro sigurnog bankrota.

Ima jedan film o najglupljim pogibijama po istinitim dogadjajima,to pokusavam da nadjem,al ne znam kako se zove ni imena glumaca,uhvatio samo kraj na tv-u...

Darvinova nagrada ili tako nešto se zove.