Prijava

Ево да кажем, почињем одисеју. Записивачу однос + и -. Ако неко оће нек прати. Идемо сада :спрема се:

Ја могу јако брзо да читам, али деликатно је то питање, поготову код Дога и Страје, неко ће да схвати као лајк.

Ја могу јако брзо да читам, али деликатно је то питање, поготову код Дога и Страје, неко ће да схвати као лајк.

Тога се и ја бојим :)

A ja se bojim da ovo neko ne shvati ozbiljno.

Bolje da neko od vas "ode" a ja ću da ga "tešim".

3 страна цукице :)

u al ce da padne stub srama vol. 2.

cuko, ja te podrzavam, tako da sam ja na 2. strani :)

Zajebite ovo!!!!
Stvarno ću da odem.

:zadovoljno broji plusiće:

5 страна доста од мене :)

Tako je, ništa ovo nije organizovano. Ljudi su se spontano okupili i krenuli u mirnu šetnju sa bejzbolkama...

Vidimo se 2012. .... možda.

Pa čekaj, i ja sam najavio odlazak. PA NAĐITE MENI NEKU CUŠI!
Ovo što aurora nudi mnogo skupo
http://vukajlija.com/forum/teme/36390-teatralni-odlazak-sa-sajta?strana=9#post_1705646

5 страна доста од мене :)

+1

Ovde svi pišu samo o seksu. Dupe, sise, čke, rčovi, ako toga nema, nema ni pluseva. Nije ovo mesto za mene. Pamtite me kao autora koji o ljubavi piše. ZBOGOM!

kuco, ne pisi vise nista, imas postova na forumu tacno 15800. vise nista i cao, ako ces ,,stvarno da odes,,! :) :*

Pamtite me kao autora koji o ljubavi piše.

Zbogom, borite se za ljubav, plemeniti viteže. Naša vukajlijaška srca će biti uz vas! A onda ćemo vas rastrgnuti ukoliko kukavički pogazite svoje principe i vratite se u ovo leglo pakla i nemorala.

Jesam bila dobra? Kome još da poželim gud baj? :)

Da bre, dajte neku ženku za Ne'amnadimakA!!!
Krizira čovek.
A može i neki "dragovoljac". Inače nam ode član "netaknut".

Rče ostani, pisaćemo samo o istoriji umetnosti, nauci, i starim zanatima (izuzimajući najstariji) !!!!!!!!

u al ce da padne stub srama vol. 2.

Лололо, Доже, не читам те више! Лоло

Једну женку за сто Не'амнадимка!

Dogže, ako se vratim, Smorena će da me rastrgne. Mada to i ne mora zvučati loše, ne znam šta da radim. Da li da budem kao i svi ostali i pogazim svoje principe?