Prijava

ODLAZIM SA SAJTA!!!2 GOTOVO JE! SHVATIO SAM DA JE CILJ MOG REGISTROVANJA NA SAJTU NEOSTVARIV!

Ja sam čuo od jednog poznanika da su na vukajliji aktivne samo radodajke i likovi koji traže nešto da jebu. A s obzirom da ja imam 43 i po godina i još nisam jebo došao sam ovde sa nadom da ću navatati neku da umočim svoj palmar od 11cm (u erekciji) u nju. To mi je bila jedina preostala opcija jer za kurve para nemam.
Za svojih 11 meseci bivstvovanja na sajtu nisam našao ni jednu bicuri koja je pristala da ima snošaj sa mnom. Slao sam pvt raznolikim vukajlijašicama: moderatorkama, aktivnim, neaktivnim, dobrim autorkama, nepoznatim, onima što u niku imaju 97 kao godište i onima što sam video na slikama da su ružne.
Skidao sam im zvezde s neba, smišljao romantične stihove kao što su ''sunce sija k'o tepsija, ti si moja opsesija'' i ništa nije pomoglo. Kasnije sam probao makar da nađem nekog fegeta, i tu sam zamalo uspeo (ispostavilo se da vukajlija puna pedera) ali nikad nisam stigao do kraja.
Shvatio sam da ću da umrem nevin.
Pustio sam samo jednu suzu.
ODLAZIM SA SAJTA! GOTOVO JE! ZBOGOM

Ahm neamnadimče jesi li primarna ili sekundarna sirovina?
Možda ti sredim nešto preko agencije.

Ahm neamnadimče jesi li primarna ili sekundarna sirovina?
Možda ti sredim nešto preko agencije.

Pošto nisam sekundarnam rekao bih da sam primarna :)
Ajde leba ti, završi mi nešto. Vrati će ti karma ili Bog za učinjeno dobro delo kad tad. Eto, možda moje odsustvo sa sajta traje manje nego što sam očekivao... :)

ne rekoh, od svih oprostaja melkijadesov je najbolji. ja se odusevio.

Ajde leba ti, završi mi nešto. Vrati će ti karma ili Bog za učinjeno dobro delo kad tad. Eto, možda moje odsustvo sa sajta traje manje nego što sam očekivao... :)

To ti pričam, može se svima udovoljiti, samo treba vremena :))))
Uplati ti tih deset evrića a ja ću pogledati šta imam na raspolaganju od ovih svojih razvedenuša. Dobro očuvane, k'o seknd hend.
Ne sećam se Melkijadesovog odlaska. Je l' to bilo nešto skoro? Uostalom taj čovek se tako retko i pojavljuje da imam utisak da je baš otišao.

Razvedenuše anagram od razdevenuše, to obećava lepe stvari za ne'amnadimKA...
Ne'amnadimČE ostani, svi tvoji anatomski nedostaci su ti oprošteni!

EDIT: Pitanje za Remca i Lully: Jeste li baš sigurni da su te dve teme iste? Meščini JOK.
Uostalom, moderatorka ima mogućnost da zaključa temu.

Primećujem takođe da ima dosta onih koje mrzi da pročitaju prvi post (kao uostalom i mene na nekim drugim temama), pa se samo nadovezuju na poslednje postavljeni - igraju se tzv. pokvarenih telefona.

Moj teatralni odlazak bi bio u web site information kucam .... admin ... :D xixixi (zamislite da se upravo smejem kao mlada šiparica)
humorne storije mladog Mačka pos(d) šlemom

Imam prosek ocena za definicije: 50,00
To je to.
ODLAZAK.
"Ćao i hvala na svim ribama!"

Haha, gle stvarno 50,0 :)
Stani Dože, makar da odeš kao prvi! Još malo ti fali. Počećemo da apelujemo moderatorima da ti proguraju još koju na naslovnu.

Realno, 2 čoveka da pročtaju i ocene sve Reservoirove defke i on je na konju.
Ajmo dobrovoljci, trebaju nam samo dvojica!

Реално, прочитај ти 2000 дефиниција :)

Kasno je sad. Niste me "voleli" na vreme.
Ne verujem da ću ikada da se vratim...

Цуко ако одеш ја добијам на ко последњи победник :)
Ај ћао :Р

Devetare, vaj not? :)
NAMA JE TO SAMO 6 SATI, A NJEMU I SAMOM SAJTU TO MNOGO VIŠE ZNAČI!

Uz neko stvarno čitanje, oko četiri sati dnevno, bilo bi potrebno oko nedelju dana za taj poduhvat. Šta je to. :)

Kada izbacite sve: Batice, Brate, šefa... mož' to da se iščita i za 5 i po...
Brine me ovo za ko poslednji... tu sam se malo pokeoleb'o.

Искрено, ако неки мод хоће да гледа и утврди регуларнос гласова, могао бих за 4-5 сахата све :)

Evo RD, ja sam ocenio ovih 10-tak što sam propustio na prvih 6 strana, mrzi me dalje.

Kasno je sad. Niste me "voleli" na vreme.
Ne verujem da ću ikada da se vratim...

JA SAM TE ODUVEK VOLEO AL NISAM IMAO SNAGE DA PRIZNAM!!!112