Prijava

Da postoji neka tema makar je niko i ne jebavao dva posto ŠTA VAM SMETA NA VUKAJLIJI
manje bi bilo ovih Vuk Drašković performansa podvrste Fanfara Complexa.
Ljudi bi se tu ispucali i gotovo. Naravno da svako popizdi s vremena na vreme.
Meni je npr. jako žao KBO-a. Nemoguće da nije u sebi kupio, kupio, kupio i onda glupo i odreagovao i dobio trajni ban, ajd jebeš ban nego ispade neki divljak a nije.

za KBO-a ima nade... samo da se luli napije i da primhvati onu kovertu što smo spremili

Mene krivo Seljaka, šta ćeš, nije on kriv što su ljudi debili i idioti pa ga nerviraju kad je pjan. Al nije to tema Aurora.

Ja se jednom pošao sa četa bio na nedelju dana, kolko se sećam Domina mi je rekla nešto tipa "smaraš, odjebi" i ja rekao dobro, neću dolazit na čet nedelju dana.

Onda me jednostavno nije bilo nekih pola godine, a i ne sećam se šta sam tad radio u slobodno vrijeme, jednostavno se ne sećam, znam samo da sam igrao neku igricu tipa Zuma al ne svih po' godine. I jedan dan mi odjednom sinu "idem da uplatim internet" i eto me otad ponovo.

Neću ja niđe skoro odavde, al sa Fejsbuka mi se nešto ide, previše foliranja i monotono je, al eto barem sam koliko toliko upućen sa dešavanjima o bendovima koje slušam.

Meśo, ako ikada odlučiš da odeš sa Vuke ostavi nam bar sliku da imamo za novčanik.

Jeste jebote seljaka banovaše trajno.
Tuga. Ubedljivo jedan od najduhovitijih ljudi.
Znam da nije tema, nego eto tako pišem... Dođe tako ljudima, šta ćeš. Žao im valjda vremena koje su proveli pa ne znaju kako će šta će i izvedu performans.

@Meśa
http://vukajlija.com/mnogo-ces-nam-nedostajati

I meni žao seljaka, bio sam član kluba njegovih obožavatelja, što reče Meśa, nažalost.
Nisam dovoljno često tu da ispratim sve te trajne banove.

Kome bi vi voljeli da vidite leđa?

Mene su ipak jači likovi koji najavljuju svoj dolazak: http://vukajlija.com/forum/teme/1706-brankaja-is-back.

Sevast je isto na neki način otišao, mislim on je još uvijek tu, ali mi se čini da je fora da dođe jednom godišnje na čet i reče "vidimo se sledeće godine".

Jebiga, kad pojam "odnos" nije jasno definisan, mora doći do ovakvih nesuglasica.

http://vukajlija.com/forum/teme/707-zelim-da-se-oprostim-od-vas?strana=1

To dobra losa zla!I ja se slazem sa tobom!
Stoko ova tema koju si otvorio i koji su mnogi clanovi otvarali pre tebe je idiotija cista!
I sta ti to znaci doslo je do zasicenja sajtom!?Naso si sad da nas zajebavas i foliras!
Mene neces prevariti!
Ti si sigurno imao nekih problema sa odredjenim clanovima sajta ili cak moderatorima.Kakavih god problema da si imao nije resenje samo da odes i ne vratis se nego treba da ostanes da se boris!
Zasicenje sajtom?!Molim te!
Ja sam se ovde svadjala sa svima i svakavima i imala sam svakakve probleme na ovom sajtu,ali sam ostala jer sam borac i jer postoji nesto sto me vezuje za ovaj sajt sto je jace od bilocega.
Ali ako ces biti kukavica i ako te ove moje reci ne doticu,fino nastavi da budes kukavica!
A bio si junak na ovom sajtu!

Ljudi, idem sa sajta nemam neki bitan razlog ali SIGURNO ću se MOŽDA vratiti. Pišite mi vi slobodno koliko vam falim.

E, ja se sad sećam kako su mene jednom ispraćali teatralno na kub, iako sam rekao da samo neću moći da budem na Vuki neko duže vreme i da ne odlazim za stalno... :-)

Ša znam.. Onako objektivno gledajući 2 i po godine je maksimum koliko bi trebalo da traje autor na ovom sajtu.. Posle samo sere kako je nekad bilo do jaja, kako je toliko megakul da više i ne piše definicije a u stvari nema više ideje šta da napiše. Zato su mi gotivni ovi koji su otišli na ovaj ili onaj način a mi pičke ostanemo ovde iako samo seremo po sajtu. (da ne kažem čast izuzecima ) .