Prijava

@natnat
ladno već 10 minuta gledam ovo i čekam ko će koga sjebati...

I sam sam se jednom samoizblamirao na ovaj nacin. U svakom slucaju, podrzavam DogEvu viziju. Kao covek sa vizijom, moram podrzati viziju pre svega.

Generalno, sva nasa proseravanja u momentima slabosti treba limitirati na ovaj nacin.

To je ta fora kako zajebati Bosanca?
S obe strane papirića napišeš - okreni drugu stranu!

A zašto ti ideš natnat?

možete de ma oterate al ne možete da me oterate

☩ Kurd ☩

Udaješ se?

"Popoviću, meni ovo liči na bračnu ponudu."

Ја сам једном реко , "ако ми не вратите дефке одо" , кад су вратили вратио сам се ,лоло ....

Biće neta i kad se udam :)
Ali ko kaže da negde odlazim?

Ko je ta budala koja je L@kiju vratila defke??????

a Laki ne piše mnogo doduše ololo

...Mislim, stvaaaarno! :-)

Ali zato nekvalitetno ;-)))))

to je sve od suve rane. Kada bi se više jelo na kutlaču, ne bi ljudima padale misli o odlasku!

Mussashe kad si je editovo zadjni put ?

http://vukajlija.com/forum/teme/2225?strana=1

Evo kako sam ja otišao, pa me nije bilo više od godine. Morao sam ovo da napišem, pošto sam tada bio prvi po popularnosti i mod, a bila tada česta neka ona "samoubistva" autora (Canis Lupus i sl.), pa sam zato i otvorio tu teHmu! :-)

Evo kako se to radi...! :-)

Viš ti šta je gospodin čovek!
:-)))

sad mi žao što nisam napravi printskrin kad si skoro otišao zbog pobrisanog postera ili definicije i to fino napisao...

@buri

Mislim da nisi baš shvatio o čemu se radilo.
Ono što ne trpim, ali ni malo, je bahatost. Ovde nikada prema nikome nisam bio bahat, niko me ne mrzi i nikome nikada nisam odbio da pomognem.
Nemam duple naloge, nemam neki paralelni život ovde...ovde sam dobre zabave radi. Modovao sam na taj način i pre, sa tom nekom "filozofijom" kao sistemom ponašanja na sajtu, a i sada ću.

I ne, ne radi se o "mom" posteru.:-)))
Boli me dupe za poster, realno. Boli me dupe i za sve moje definicije zajedno, a ne samo za poster.:-)
...Samo sam shvatio da je Vuka postala drugačija, na meni neki lošiji način drugačija i to mi se tada nije svidelo nimalo.
A gde sam to "otišao"?
Pa kako priičamo sada ako sam otišao?:-)
Misliš, izlogovao sam se...

☩ Kurd ☩

http://vukajlija.com/forum/teme/2225?strana=1

Evo kako sam ja otišao, pa me nije bilo više od godine. Morao sam ovo da napišem, pošto sam tada bio prvi po popularnosti i mod, a bila tada česta neka ona "samoubistva" autora (Canis Lupus i sl.), pa sam zato i otvorio tu teHmu! :-)

Е па јбг, што су те људи оплакали и направили фрку... Па види коју си сцену ставио на крај поста! хДД
Да сам тада био рођен, и ја бих те оплакао! х)