Prijava

Yeah jel treba jaka masina za taj world?

Meni bolji GT.. Ne znam zašto..

То што каже Баршунасти Рч!
Јесам се ја развалио од Мост Њантед-а, али Порсцхе је јебено најјача игра икада. Шта апгрејтујеш то и осетиш на возилу. Врхунски одрађено.

Yeah jel treba jaka masina za taj world?

Ko za MW i treba ti net dovoljno brz koliko da mozes da igras CS ili WOW ili tako nesto. Ajte ljudi da igramo ovo online da vas kidam. Ko napravi neka stavi nik ko na vukajliji da se lakse nadjemo.

Brate meni stigne do 119MB i počne da mi se pune sati, koliko će da traj skidanje. Evo ga stiglo da 24h. Pomoć.

Eeeehh ta vremena.. Igro na soniju onaj onaj dje na kraju dobiješ mečku, III hot pursuit, posle igrao undergraound 1 i 2 i posle toga šta je bilo carbon i most wanter kod ortaka...

E pazi ovu fabulu.. Aj da vas pitam ustravi.. Šta mislite koje auto je najbolje za trke u undergraund dvojci.. ja se sjebo kad sam tek nedavno sazno da je to auto najbolje, i testirali smo, igrali zajedno preko virutel lana i to je auto najjačije od svih.. Aj pogodite koje je :D

Niko nije pogodio ... TOYOTA KOROLA JE najjača...

Gledam ovaj "The run" i kunem sudbinu prokletu.. Premoćan je..

Niko nije pogodio ... TOYOTA KOROLA JE najjača...

Ja sam u dvici sve prešao sa CELICOM, kad je nabudžiš svim i svačim, uključujući i junik performans kurce, leti skoro pa 400 na sat. A o upravljanju da ne pričam, prednja vuča, najbolje se kontroliše na putu od svih auta u igri

Ма андерграунд 2 је најјачи.
И још ти пусте рајдерс он д сторм.

jes, kec doneo nove standarde, a dvojka objasnila.
mada, sve je to palo u vodu, bar po meni, pojavom RejsDrajver GRIDA!

Ове нове нисам ни играо.

Нисам нисам.

odlična je, eno nekih fotki gore, potraži

Стрит рејсинг синдикат, по сам пар пута инсталирао и играо од неке .... 2005. ваљда лоло.

Igrao sam ja grid, dobar je.

Ја сам играо Underground 2, Most Wanted и Carbon. Carbon је срање, за два дана може да се пређе. Underground 2 сам играо само једном, МW једно 4-5 пута, не могу да се одлучим који ми бољи. Много је до јаја музика у овим деловима што сам играо, а највише ме нервира оно кад треба да се јебаваш с милицијом у MW-у, ту сам много живаца погубио.