Prijava

za ovog smrdljivka, vasljivka, gnjidicu, pizdicu, bilmeza, soma, picketinu, degenerika smem zivotom da tvrdim da je PRECENJEN, PRECENJEN!!!!!!!! EJ ZIVOTE LUTALICO.

А што свима смета толико тај клинац? Мислим, океј, музика му је шит, мало је sissy, али што ''билмез, пичкетина, гњидица''?

Dum Spiro Spero, ok...mada nije mi trebalo dočaravanje, s tim se susrećem maltene svaki dan. Bitno da smo rešili nesuglasicu...

Ne, stvarno, razumem ja da ljudi mrze realnost i da im treba neka potpora u životu, ali neće je naći ni u Pavlu, kao ni u drveću kojem se ukazuje Isus, niti u tamo nekom jednom čoveku, još filozofu koji će nas sve izbaviti govana. Ponekad pomislim da živim u Severnoj Koreji, ali mnogobožačkoj, što me podseti da odaberem nešto za naslovnu.

P.S. meni je precenjeno i to pljuvanje Džastina Bibera, jes da nijednu njegovu pesmu nisam čuo, i jes da verujem da je sranje, ali preteraše ga.

Ма брате, само узмеш и игноришеш тако нешто. Ја стварно никад нисам чуо његову песму на тевеу, можда зато што слабо и гледам, али зна се ко ту глупу музику чини јачом. Фанови једнако као и хејтери. Што би некога занимао неки комерцијани љаљан, кад могу да слушам Ипчета и Шушића кад ја хоћу на интернету? На нету ти нико то не намеће, па мени он није ништа ни прецењен, ни потцењен, само ништа. Нема шта да га мрзим, требао бих га мрзети ако слушам његову музику једино.

Прецењени су постери, потцењене су дефиниције.

Frankie Wilde
Прецењени су постери, потцењене су дефиниције.

+ хиљаду

Прецењен је фејс, потцењена Вукајлија и Тарзанија.

Mišljenja sam da ovaj portal polako i sigurno tone, prateći sudbinu RTS-ove Slagalice. Nisam znao gdje da ovo napišem, ali morao sam. Definitivno je precjenjen.
Još samo da se pojavi neka Pantićka ili Canićka pa da zaželi Laku noć...

Precenjene su internet rasprave (razgovori) - zato što svako ima pristup internetu (polupismeni ljudi, oni koji samo troluju itd.) i zato što o određenoj temi ne raspravljaju oni koji zaista nešto znaju, već i oni koji znaju vrlo malo ili ni malo o toj temi, ali jednostavno vole da palamude i ubeđuju druge u svoj stav.

Verovatno je i precenjeno mišljenje nekih ljudi na ovom sajtu (u šta ubrajam i neke koji su postovali na ovoj temi).

Potcenjene su sve one aktivnosti koje je zamenila prekomerna upotreba interneta (a i kompjutera uopšte).

Потцењен (е,а) је Њуз.нет
-||- је Смак
-||- је Кербер
-||- је Нови Сад, Ниш
-||- су лепе и једноставне ствари.

Прецењен (е,а) је Бг
-||- је море
-||- је телевизија
-||- је ЕУ
-||- је Ратко, Радован.

Precenjeno je prošlo vreme na Vukajliji. Mislim na ono ''Al je nekad bilo gotivno i do jaja ovde''.

Verovatno je i precenjeno mišljenje nekih ljudi na ovom sajtu (u šta ubrajam i neke koji su postovali na ovoj temi).

Slažem se, stim što bih izostavio ovo ''verovatno''.

Dobra tema.

Precenjeno -
Na prvom mestu jebanje. Tolika priča oko toga, kao da rešava sve probleme. (Nemam da platim struju - Brate, idi jebi nešto - Ma mrš u pičku materinu)
Kao što neko već reče, život na zapadu. Troškovi su devet puta veći tako da ti dođe na isti kurac.
Plazma televizori - crkavaju brzo.
Patike u Srbiji - Eeeeej, neko ladno daje 150 evra i više za patike koje su u Istanbulu(da ne pominjem za dalje) 20-30. Šta je s mozgom?
Buržujske modne marke, Luj Viton, Žerar Depardje i ta zajebana imena. Pet iljada evra jakna. Dam kurac.

Potcenjeno - Ipče.

И да, јебено је прецењена комунистичка Југославија, као и Косовски бој.
А и динар је, чујем, прецењен. лололо

Прецењен је Мекдоналц.

Косовски бој

Никад ми није било јасно зашто се Срби курче поразом. Па још у уџбеницима трују децу како је Турака било 10 пута више. Шио ми га ђура.

Никад ми није било јасно зашто се Срби курче поразом. Па још у уџбеницима трују децу како је Турака било 10 пута више. Шио ми га ђура.

Jebiga Džime, moraš biti Srbin da to shvatiš.

Џими, не знам како ови књижевници то зову, "романсирана историја" ваљда...

enemyofthefreeworld
Потцењен (е,а) је Њуз.нет
-||- је Смак
-||- је Кербер
-||- је Нови Сад, Ниш
-||- су лепе и једноставне ствари.

Прецењен (е,а) је Бг
-||- је море
-||- је телевизија
-||- је ЕУ
-||- је Ратко, Радован.

Потписујем.

Прецењен је енглески језик, потцењени шпански и француски.

И да, јебено је прецењена комунистичка Југославија,

Jesi li živeo u njoj? Objasni zašto je precenjena.

Прецењен је енглески језик

Нетачно.