Prijava

Objasni zašto je precenjena.

Објашњавање је прецењено.

Engleski jezik je precenjen. Svi misle da ga znaju, kenjaju kako znaju reči, a kad treba da se progovori, bude tuc-muc.

Yes i does.

Engleski jezik je precenjen. Svi misle da ga znaju, kenjaju kako znaju reči, a kad treba da se progovori, bude tuc-muc.

Какве везе има то што неко мисли да зна енглески са твојом тврдњом да је језик прецењен?

Vlado Georgijev je ultra-precenjen.

Какве везе има то што неко мисли да зна енглески са твојом тврдњом да је језик прецењен?

Мислим да је хтео да каже да људи прецењују сопствено знање енглеског. Што је истина. Прецењују и знање српског.

Vlado Georgijev je ultra-precenjen.

+трилион
А кад смо већ у тој чорби:
Жељко Јоксимовић је прееееееецееењен.

Trebalo bi da ima neki globalni jezik koji bi pored maternjeg učio svaki stanovnik Planete.
Onda ne bi bilo potrebe da se uče strani jezici, i ne bi imo kompleks od poligota.

Мислим да је хтео да каже да људи прецењују сопствено знање енглеског.

To sam hteo da kažem. Majke mi.

Мислим да је хтео да каже да људи прецењују сопствено знање енглеског. Што је истина. Прецењују и знање српског.

Бенисијо, ево ти одговора на оба питања, које си поставио мени и Тому.

A ko ima kompleks od poliglota?

А кад смо већ у тој чорби:
Жељко Јоксимовић је прееееееецееењен.

И Цеца, мрзим је.

A ko ima kompleks od poliglota?

Ја кад год се улогујем на фејсбук и кад видим да ми пола пријатеља зна енглески, шпански, грчки, француски, амерички енглески, британски енглески, аустралијански енглески, хрватски, македонски, црногорски, босански... Не могу да не добијем комплекс.

Ја кад год се улогујем на фејсбук и кад видим да ми пола пријатеља зна енглески, шпански, грчки, француски, амерички енглески, британски енглески, аустралијански енглески, хрватски, македонски, црногорски, босански... Не могу да не добијем комплекс.

И ја исто када видим да ми пола пријатеља зна српски, хрватски, босански, црногорски, македонски, словеначки, амерички енглески и британски енглески. хДД
Как'их све људи има, чо'ече.. хД

Precenjena je zvanična medicina, kao i farmacija, a potcenjeno je alternativno lečenje.
Pod ovim mislim najviše na to da su ljudi skloniji da se nagutaju nekih kapsula i šumećih tableta, nego da se najedu kiselog kupusa i svežih paprika. :)

Ја кад год се улогујем на фејсбук и кад видим да ми пола пријатеља зна енглески, шпански, грчки, француски, амерички енглески, британски енглески, аустралијански енглески, хрватски, македонски, црногорски, босански... Не могу да не добијем комплекс.

А тек кад поред свега тога наведу "иронија и сарказам", то је врхунац. Под језике које знају наравно.

Nothing weird. Nowadays almost every peasant thinks that he knows English. Don't even try to include me into one of them. I know what you usually do. :P
Precenenji su svi narodnjaci, jebem ti narodnjake.

Precenjen je metal. Mislim na muziku.
Potcenjeno je drkanje. Ne pamtim da mi je seks ikad prijao kao samozadovoljavanje.

Kako može metal da bude precenjen ako ga sluša velika manjina?

Народњаци су супер, само што народ не зна да их слуша, реално. Онај ко пиша по народњацима, пиша по себи. То треба да ти буде алтернатива, али није фора да сереш по на пример Кемалу Маловчићу! :)

Jes kurac velika manjina. Sad ga svaka šuša sluša.