Prijava

Osmotrio si par riba. Kreces u akciju.

Par saveta za odabir:

Dve devojke stoje, jedna gabor druga bomba, bombi je neko prisao da je muva, gaborka se smara pored nje, pusti je da malo cami sama i posle dva minuta pridji. Sanse 78,90%. Lepa ce ionako da ispali tog kretena, a ti ostajes sa svojim ulovom. Zene su sujetne, em ce joj ego porasti em ona mrzi svoju lepsu drugaricu iako to nikad nece priznati.

NAJVAZNIJI SAVET: Nikako ne obracaj paznju na drugaricu, ulov ti je sad centar sveta. I tu dobijas poene, ako drugarica nesto pocne da prica ispostuj je ali se pravi kao da je dosadna i da ti samo zelis gabora da slusas.

Brdo devojaka stoji: Odaberi najruznije, ne mora bas najruzniju ali neku predposlednu ili trecu najruzniju. Ovde ti se sanse za muvanje boljih komada povecavaju.

I dalje furas fazon da ti je ulov centar sveta, zene vole paznju, jbg.

KOBEDIO!!

Stante ljudi pustite covjeka da zavrsi. Ovo su tek skice. Ima jos. :)

Кењајте ви али овај ће да кара. Само немој да помешаш габора са геј другаром. Мада поклони пажњу и њеном геј другару. Нек ти попуши макар.

Реално, овај ће карати. Курве су много спупе откад је последњи пут нафта поскупела

Hahahahahhahahaha pa ova tema je prajsles!

Dve devojke stoje, jedna gabor druga bomba, bombi je neko prisao da je muva, gaborka se smara pored nje, pusti je da malo cami sama i posle dva minuta pridji. Sanse 78,90%.

http://www.carinsurancecomparison.com/Images/scientist.jpg

Posle ove teme postajemo jebacxi!!!! FUCK YEAH
Valuev, decxko, ocekujemo tvoja dalja uputstva.

Sad pijem kafu posle cu nastaviti. Ovo gore je tek skica. Polako do mraka ima par sati. :)

Која тролололо тема, ја данас идем у акцију и придржавам се ваших савета.

Jos jedan dan , jos jedan Bekam?

Jeste brate totalno si mi otvorio oči, ja sam ružna i još sam neko vreme zbunjena što svi hoće mene da jebu, a ne moje sexy drugarice...Nije trol, stvarno sam ružna

Ал курац мој, пичка сам, нема од мене ништа.

Jos jedan dan, jos jedan Sekač?

A zašto si onda još uvijek nevin?