Prijava

kaizen

prosek je nebitan i u sledećoj verziji (uskoro) će biti izbačen

Не разумем шта ово значи? Просек као просек, тј нећемо имати увид у просек док не уземо дигитрон у руке или ће се оцене избацити? Појасни ми неко јер ми се идеја никако не свиђа ако се оцењивање искључи. Без сперма

Mislim da će ocenjivanje ostati samo što će ukinuti to gde piše prosek.

Па самим тим што је коле мод, то је знак да вука постаје један велики блог. :))))))))))))))))))))))))))

Greota, ja prosek ne bih dirao. To mi dođe nešto kao saldo il godišnji račun lolo. Što si posejao, to ćeš i žnjeti.

Деветар Цокулић

Па самим тим што је коле мод, то је знак да вука постаје један велики блог. :))))))))))))))))))))))))))

Хаххахахахахаахахах!
Ја мислим да је просек беспотребан, а и са том новом верзијом и тим новим ''дефиницијама'' ће све бити конфузно.

Ja sam za ukidanje i proseka i rang liste. Sva sreća pa će jedno od toga biti ispunjeno, ono ti samo služi da se hvališ "nemam mnogo defki, ali mi prosek jebe, divi mi se ti bedniče sa 500 definicija i prosekom 5 lololo presmešno".

Greota, ja prosek ne bih dirao. To mi dođe nešto kao saldo il godišnji račun lolo. Što si posejao, to ćeš i žnjeti.

Upravo.

Ja bih voleo da ostane prosek kao statistički podatak. Dosta kazuje ponekad. Osim ako nije opterećujuće za novu verziju. Sve u svemu, ako nije nužno, da se ne izbacuje, nisam programer, ne razumem se.

RD je 2 ima 2.000 defki i prosek mu 50, po meni nikakav autor realno

Ау који трансфер.

ajvar ne dirajte i to je sve,ostalo me ne zanima

Не дирај нам просек каизене!!!!!!

Tako ste isto kukali i kad je uveo.

Ја сам за то да се укину дефиниције. Оне су само донеле раздор и мржњу међу члановима.

НЕ ДИРАЈТЕ ПРОСЕК! ТО ЈЕ ЈЕДИНА СТВАР НА МОМ ПРОФИЛУ КОЈА ВРЕДИ!

Ја сам за то да се укину дефиниције. Оне су само донеле раздор и мржњу међу члановима.

Word.

Ја сам за то да се укину дефиниције. Оне су само донеле раздор и мржњу међу члановима.

ZA!!!

I ja sam da se ukine prosek pa da ga onda u glavi izračunavamo kada pogledamo odnos broja definicija i ukupnog skora, kontam da će to biti jedna sjajna vežba za mozak i da ćemo na taj način svi postati i inteligentniji i vispreniji i na kraju krajeva dominantniji jelte.

ako ukidate prosek,ukinite sve...cak i ajvar...

Zar sad kacam ga nakečio da bude 300?