Prijava

не не не жену бих нашо тек у барси као млада звезда неку фенси фешн курву, и док сам у ел еју би био продуцент неке серије типа антураж, и одржаво би везе с лациовим навијачима.

samo se teši davide, a žena ti se kara na mom splavu. uuuu da znaš kako puši. tako ti i treba, oćeš da treniraš umesto da je jebeš!

Esi vido kako ti sin jedinac liči na najboljeg zadnjeg veznog u istoriji Urala? Nisi, a? Samo treniraj.

nek mi sabere neko kolko sam ja zaradio u mojoj prebogatoj internacionalnoj karijeri

важи што ће да долази на твој ђани ћурчићевски сплав, жена ми фешн селекшн дајрекшн шутинг мис јуниврс, можеш да се задовољиш што си каро ону малу што сам је и ја каро једном у партизану док сам био у вецеу театра док је смиљанићу пушила.

nek mi sabere neko kolko sam ja zaradio u mojoj prebogatoj internacionalnoj karijeri

džaba ti sve te pare, kad ti kurac ko kisseli krastavčić hnjohnjohnjohnjo
voziš neki ogroman auto sa velikom haubom, jel da?

можеш да се задовољиш што си каро ону малу што сам је и ја каро једном у партизану док сам био у вецеу театра док је смиљанићу пушила.

ja je bar nisam ženio!

Celte, cirkali bismo jednom na tvom splavu, a jednom u kafiću balona na Altini što sam otkupio. Tamo se igra VOS nedeljom, nakon što sam okončao karijeru.

ti nisi pička ko ovi što igrali po italijama i španijama, pederi jedni!
eto mu vila u andaluziji džaba mu sve to kad sin jedinac nije njegov, a plaća alimentaciju hnjohnjohnjoh

kolko ste zaradili u karijeri?

тис оженио ову татарску курву

http://www.siskelfilmcenter.org/sites/default/files/images/2012/march/thumbs/whores_glory.jpg

а мени су жене ове

http://3.bp.blogspot.com/-D_kVzoet0BU/UCoGVY8MqsI/AAAAAAAABA8/hq3hBLYlViU/s640/gal_victorias-secret-35.jpg

амфилохије дао благослов да може 4 жене у време поста. венчали се на светом стефану. био ђовак.

хахаха ал што сам куцо bulgarian whore и изашла ова циганштура лоло

ja po proracunu koji sam dao u opsiu timova gde sam igrao, sam zaradio oko 55 miliona evra u 19 godina dugoj karijeri.....60% sam zaradio u parizu

sam zaradio oko 55 miliona evra u 19 godina dugoj karijeri.....60% sam zaradio u parizu

Ovaj što je oženio ruskinju je zaradio triper samo lolo

e, ja ne rekoh, dok sam bio u Partizanu, čak sam i za reprezentaciju odigrao 4 utakmice, 3 kao rezerva, 3 žuta, 2 crvena. Jednu pičku iz Finske reprezentacije sam tako odvalio po kolenu da pauzirao 4 meseci posle.

Ovaj što je oženio ruskinju je zaradio triper samo lolo

Jebi ga, al mislim da od Davidove žene to bilo, ne od ruskinje. Mislim da je ona sve to raširila, I david nešto neobjašnjivo pauzirao mesec dana zbog "stomačnog viruisa". Jeste kako da ne!

eo i mene, pola je istina
Fk. Beograd - OFK Beograd - Mladi Obilic --- e sad čru deo---- Fk Rad 1,5 sezona - Salarantina Italija C1 liga 1 sezona 28 golova, uzima me Napoli ono na pola ugovora posle prve sezone. Drugi tim napolija 8 tekmi 12 golova, vuku me u prvi tim. Prva sezona 18 utakmica 1 gol samo, sledeca 3 tekme 2 gola i onda kad svi kazu "propo" bam! 12 tekmi u zezoni 8 golova, nakon te sezone 38 tekmi u svim takmicenjima 28 golova, pa 28 tekmi 31 gol, Antonio Di Natale izgoreo, Coa busi i u sledecoj sezoni iako pracen povredama 18 tekmi 13 golova, povlacim se posle te sezone u 28. godini i preuzimam omladince Partizana. Ostalo je istorija...

Na utakmici Sloboda-Rad sam Arlovskog jednom pljunuo u uvo kad sudija nije gledao. Hteo da se bije posle, al je pička pa odustao...

Jebem ti sve neki čistunci, treniranje, karijere, italije španije. Sve to u današnjem modernom fudbalu bez karaktera, bez volje, samo trče ko konji za pare!