Prijava

Ево, овде ћемо дискутовати о местима на којима могу да се проведу квалитетни сати хладних јесењих и зимских вечери, јер је, дабоме, превише 'ладно да бисмо блејали по паркићима као што имамо обичај.

Значи, места на која волите да изађете. Небитно да ли су то велике дискотеке, мали кафићи, џез/блуз/рок/метал клубови. Било шта. Шунд стоп.

Значи, место, кратак опис места, цене, тип изласка и остало. Ајд' живи били.

ЕДИТ: Не знам има ли теме, нити сам знао где да је ставим, нити где би могла да буде ако већ постоји. Ако има, јебига.

Има трве квлт кафана на долазном перону аутобуске станице. Милион пута сам терао разне људе да изблејимо тамо, никад нико није хтео, хаха!

Splavic neki pre no sto se pretvori u klub ili tako nekim radnim danom. Bio sam najskorije na Amsterdamu onom cini mi se, i lepa im je atmosfera. Odusevio sam se WC-om bio, a i cene su cini mi se bile dobre(oko 200 za skicvi).

Барутано, моја рано. Најјаче место за журке икад. Добро, после СД тврђаве.

Има трве квлт кафана на долазном перону аутобуске станице. Милион пута сам терао разне људе да изблејимо тамо, никад нико није хтео, хаха!

Можда си звао погрешне људе. :)

Има и трве квлт кафана код Више пословне, комунистичка нека. Скроз је до јаја кад су црвене петокраке око тебе, манифести комунизма, Титове слике и остало, а ти цепаш вопса или ракију. Заборавих како се зове. Добро је место скроз.

У КСТ-у сам релативно редован, јер ми је на факсу, па ми је ту најлакше да се спустим, тако да сам доле једно 2-3 пута недељно, то јест кад год сам на факсу + што понекад одем увече.

Има и трве квлт кафана код Више пословне, комунистичка нека. Скроз је до јаја кад су црвене петокраке око тебе, манифести комунизма, Титове слике и остало, а ти цепаш вопса или ракију. Заборавих како се зове. Добро је место скроз.

Био сам. Кул место, али ако се добро сећам, мало је скупље.

Био сам. Кул место, али ако се добро сећам, мало је скупље.

Па точени вопс 130-140 динара. Колико се сећам.

http://www.youtube.com/watch?v=1XX3i-HHjcM&feature=related
Зна ли неко ради ли ово место и како је? Пошто овако делује релативно кул. А ово је онај лик из "Ја имам таленат" што свира чешаљ и пева. :)

Има један кафић на Коњарнику, изнад видео клуба Жабац, много готивно место за опуштање. Обожавам да са рибом идем тамо, осећам неки леп спокој и традиционално увек наручимо плазма-шејк.

Има и трве квлт кафана код Више пословне, комунистичка нека. Скроз је до јаја кад су црвене петокраке око тебе, манифести комунизма, Титове слике и остало, а ти цепаш вопса или ракију. Заборавих како се зове. Добро је место скроз.

Korčagin. :) Jeste dobra, i "Dunja", sa najboljom rakijom, blizu Bulevara. Dobra tema, sutra ću dopisati, mada razlozi zbog kojih smo samo na ta mesta odlazili u određenom periodu, dužem ili kraćem, su lični, zbog neke ekipe uglavnom, i nisu vezani za cene ili enterijer.

Loznička kafana ''Štirske večeri'', kod zelene pijace, vops 70 rsd, radže, vinjau, votkice i ti kurci oko 40-60, kako šta.

Кафана на Видиковцу - "Кафанче". Јес да жгадија из Кнежевца и Раковице квари утисак, ал зато конобарица има једну руку.

"Zlatni grb"- Niš,
"Mrkela"- Vranje
"Balkan"-Kragujevac
"Kafanica"-Beograd(Košutnjak)
"Užice"-Beograd(Autokomanda)
"Dasčara"-Mladenovac
"Oscar Wilde's"-Luxembourg-Grund
"Liquid"-Luxembourg-Grund
"Romantica"-Moutfort(Lux)
"Kamiondžije"- Svrljig
"Večiti mladoženja"-Levosoje(Bujanovac)
"Klein"-Frisange(Lux)
"Sinergio"-Patras(Grčka)
....

Kad izdam knjigu objasniću u njoj zašto volim ova mesta.
Sad me mrzi. :-)

"Kod Voja" - Cacak
"Kod otrova" - Cacak
"Kod Metlara" - Cacak

"Kod Dane" - Uzice
"Kod Vide" - Uzice

"Kod Voja" - Cacak
"Kod otrova" - Cacak
"Kod Metlara" - Cacak

da, da "romantica", bas jako mesto. dobra domaca ima.

ima mesto, zove se 'Lucia' u Havani, u Staroj Havani, na Starom trgu, dve ulice otprilike u...jednom smeru, lutajte nije daleko. ako je lepo vreme, radi basta pa se igraju domine inace, uvece unutra, jeftino cigara i rum, uvozne stvari skuplje malo, igra se rumba... mesto je malo, onako, domace, ljudi su siromasni, opusteni, bole ih brige... A Lucia je valjda neka gazdina stara ljubav, navatao je u USA dok je sljakao, a ona iz juzne amerike bila odnekud. Zvao je da podje sa njim kad je morao da se vrati na Kubu, ona ostala, on se vratio, i otvorio kafanu, koja je sad stara, 20 godina skoro.

Da, cim budem na Kubi idem tamo. Znaci, nikad.

"Romantica"-Moutfort(Lux)

da, da "romantica", bas jako mesto. dobra domaca ima.

Домаћа, из Луксембурга? :))

brate, deda pek'o. :D