Prijava

Кафана "Код доктора" на Брду

Sve je u BG-u (da ne navodim svaki put)

Za klopu:

"Madera" - najbolji biftek na planeti. Cene su malo jace.
"Cubura" - rostilj. Cene korektne.
"Potkovica" - ko voli da pojede konja jebiga. tatar biftek kobjasnio. Korektne cene.
"Stari Majdan"- rostilj. Dzabalesku.
"MB" - pecenjara izmedju BG i Mladenovca. Korektne.
"Stepin Vajat"- punjena pljeka. Badava.
"Loki" - obicna pljeka. Badava.

Kafane:

"Konoba" - na Vracaru, mala, mozda 7, 8 stolova maksimum...tamburica i vrhunska lozovaca. Okej cene.
"Talas" - u Zemunu. Dobra vina imaju, a i oce dobra pizda da dodje. Malo jace cene.
"Kajak" - u Zemunu. Nece da dodje dobra pizda, ali oce da dodje pizda sto oce da da. Okej cene.
"Sesir Moj" - Skadarlija
"Zlatni Bokal" - Skadarlija
"Dobrila" - U Dobracinoj. Kombinacija kafane i kluba. Imaju kul klopu, svira se rok i dolazi dobra pizda. Korektne cene/

Kafici:

"Informbiro" - ispod Kneza u prolazu jednom. Dobra kajsija (keckemet ruza, za one koji znaju). Ok cene.
"Sinema" na Kalisu. Ok cene.
"Ocajne domacice" - na Cvetnom Trgu. Ok cene.
I jos jedan ficka prekoputa garaze one kurceve kod skupstine. Ne znam ime, no dobar.

Klubovi i splavovi:

"Fristajler" - drogirana, pijana i pre svega dobra pizda oce da dodje. Malo skuplje.
"Povetarac" - Nece da dodje dobra pizda, ali hoce pajdomanka i korpsbrajderka, no muzika je dobra i zajebancija je kvalitet. Dzabalesku cene.
"Sindikat" - dobra pizda sto nece da da u vecini slucajeva. Skuplje/
"Sound"

"Informbiro" - ispod Kneza u prolazu jednom. Dobra kajsija (keckemet ruza, za one koji znaju). Ok cene.

Друг ме водио неки дан правац са факса на кајсијевачу. Врх је ракија, као и амбијент.

2 omiljena u NS:

"Kod Ljubice i Marka" - vrh kafana, 4 stola, domaća atmosfera skroz. Sve džaba.

"Oblomov" - pab u nekom improvizovanom dvorištu, sa besplatnim pikadom i stonim fudbalom, skroz opušteno. Takođe jeVtino, još baš fino tamno točeno. Njami.

Кафана "Код доктора" на Брду

Моје омиљено место.

"MB" - pecenjara izmedju BG i Mladenovca. Korektne.

Јео сам јагњетину у целој Србији и Босни. Ишао сам и на Мачкат, али је МБ објаснио! Моја препорука. Кад сам задњи пут свраћао печење било око 1400 динара кило. 9 км од аутопута Београд-Ниш.

Е, Дејше, бајдвеј, си био на Јади?

"Kod Ljubice i Marka" - vrh kafana, 4 stola, domaća atmosfera skroz. Sve džaba.

kvlt kafana
tu sam doživeo scenu di đembela gazdarica leši nekog matorog ganfera od batina

"Oblomov" - pab u nekom improvizovanom dvorištu, sa besplatnim pikadom i stonim fudbalom, skroz opušteno. Takođe jeVtino, još baš fino tamno točeno. Njami.

nije loše, mada previše eldžibiti frendli

u novom sadu najkvlt mesto je kafana kod džoa, veliko točeno 100 gengi
mada u poslednje vreme neretko neki fenseraj svrati pred neki klabing i ta sranja, pa te malo blam bude

Ne nazivaj Ljubicu debelom, ej! :)
Ja sam par puta ostala do 5-6, ona sjedne za sto, spava 3 sata, mi sjedimo, kad krenemo probudimo je, i to je to :)

Што се Чукарице тиче, симаптична је "Кафаница" код метеоролошке на триму (мало скупља), "Ђурђев Град" испод пумпе у Пожешкој још има онај комуњарски бистро шмек, наравно, што рече Фејз, "Код Доктора" је квлтчина чиста, до скора су ту били и "Клагенфурт" који је после неке крваве туче око кокса затворен па поново гејотворен, јебоимјамајкепајдоманске, као и "Пада Киша".

"Вокс" у Љешкој је легендаран, увек су свирке биле врхунске. Дебели кримос у естаблишменту "Милка" код Тринаесте нам је увек давао пршут, ћевапе или неко рандом мезе, па је опет и то кул.

Кафиће мош да тераш у пичку материну, мада је Ски Стаза добра да водиш пичке.

Ne nazivaj Ljubicu debelom, ej! :)
Ja sam par puta ostala do 5-6, ona sjedne za sto, spava 3 sata, mi sjedimo, kad krenemo probudimo je, i to je to :)

reko sam da je đembela a ne debela!

imadoh još scena tamo al nisu baš za javnost lolo
ali ljubica objasnila šta je teška ruka. bilo mi žao cigana posle

Bem vas u uši, niko u BG da pomene Proleće

Шиндра, код Зелењака, кул место, поготву кад запослене почне да мрзи да раде, најчешће око 22х увече. Сад дођох из исте.

Kafana Stara Srbija u Kragujevcu. Trve kafana. Neko je već pomenuo Balkan, a mislim da bi i Biblioteka kod Milutina mogla da prođe, meni se lično ne sviđa, al' 'ajde. A i zađeš u random ulicu i naiđeš na birtiju 'de je pivo 70 dinara a rakije 30-40, i ubiješ se k'o stoka za 200 dinara, ima ih pešes komada oko Male Vage.
E, od picerija je tu Leone, koja je bila pre u glavnoj, a sad ne znam gde je, a kad je roštilj u pitanju Plavi bik je neprevaziđen, blizu prve gimnazije, a i McLabud koji ima 2 lokala u samom centru grada.
Edit:
Zbio sam ga i nečitko je, al' me mrzi da ispravljam lolo.

"Блацк Туртле Пуб". Има их четири, пет. Мени је најготивнији био код Таша, тачније поред Пете Гиманазије, сада се преселио близу Политике. Тамо цаве водиш на пиво односно сок од боровнице, лимуна или јагоде.

Vido sam par puta da ume tamo da bude živa svirka. Deluje kul.

Има нека кафаница преко пута железничке, изнад кладионице, где је онај мали паркинг и неки курчеви билборди. Е ту у улици која је паралелна са оном поред железничке сам случајно ушао у неки подрум где смрди као у пиксли, инвентар су 3-4 пензоса који трућају о политици и фудбалу, има 4 стола и то нека за ђаке рпваке. Ал ми је матори скувао најбољу турску коју сам икада попио у кафани, објаснио ћале. А другу донео сок у чашу, из тетрапака од 2 литра. Не знам која је улица пошто нисам из БГ-а али знао бих опет да нађем лолололол
И водили ме у неку комуњарску кафану код Вука, онако баш је удбашки и социјалистички, најбољи део битисања ту је било драње на музику да свира четничке песме.

Корчагин Пацове, комунистичка кафана код Вука. :)

Неам појма Реме, отишао сам лома а изашао кома пијан. Ваљда је то то, јебем ли га.