Prijava

jel jebete naše pičke koje dodju na travel i livng ili sa strankinjama ili drkate???

sad se dogovaraju šta da napišu

dada klasichno przhenje masse

nesto kontam,jel se stvarno toliko lako snaci u americi? znam par ljudi koji su bili, neki su i ostali tamo a neki se vratili i dobar procenat njih em nije znao jezik em su inace ovde bili nesnalazljivi a tamo prosli super.i koliko se moze nauci jezik za tih par meseci?

ја покушавам шпански да учим имам неке апликације на телефону ал не иде ми

откуд знам, затребаће

Miloshe, kako bi odreagovao ako ti otkrijem da amerika ne postoji i da je to još jedna obmana zapada kao i diznílend, ne slushaj ove duple

За пар мјесеци можеш научити језик само ако си потпуно окружен њиховима и немаш с ким причати српски. У супротном можеш само научити нешто ријечи и то је то, али нећеш знати саставити реченицу.

poso je dobar, a para laka!

U ameruku samo na tenku.
Umem španski fakjea

Ne znam sto, ali ja tu ameriku zamisljam kao totalno drugi svet u odnosu na evropu, totalno drugi mentalitet, ma sve drugacije.

jeste drugacije, ali nije toliko razlicito. recimo da bi se relativno brzo naviko na te razlike koje izgledaju velike, al su opet povrsinske. drugi svet su japani, indije, kine, itd... cak i rusija bi zahtevala vecu promenu navika nego amerika.

opet, nikad nisam ziveo tamo, bio samo poslom. znam ljude koji su se preselili, pa po njima.

Miloše, slično je to samo kako Vidra kaže ima više seksalitija i peku ćurke četvrtog jula.

Šta je seksijaliti tačno?

Ma to je slobodna intepretacija. Nema to u amerike to ima samo u filmovima. Kao što kod nas nema humora a u grand šou ima. Šana ti je taj neki tip propagande.

jel ima zapravo zombi apokalipsa u americi?

moji planovi za zivot i rad u inostranstvu
barselona-2008
barselona-2009
amerika--2010
amerika-2011
amerika-2013
jamajka-bilo kad

sta sam preduzeo povodom tih planova http://optimindmethod.com/wp-content/uploads/2014/07/Weed-1.jpg