Prijava

nemam pojma o toj vizi nista ezose, jel imas radnu dozvolu i na koliko?
Moze Marko ponesi domaceg kosjerickog kajmaka

nije radna dozvola....turisticka viza obicna, al normalno mozes na crno da radis ko i svi ostali emigranti...na 10 godina se uglavnom dobija

a ova c1d viza je samo tranzitna

pezose, pa i nisam baš. previše sam rasista u duši, nisam ni sama znala ;(

da da znam za turistkcku, imam par drugara koji su preko nje isli, zajebana rabota ako nemas unapred sredjeno de da radis, al je dobra fora jer mozes da ides i vratis se kad god hoces,, ne znam kako ti planniras al ovaj drugar je dobio na deset godina i dodje ovde kao j1 prve god radio u car washu i nekim zenama sredjivao dvoriste, i sl. god aplicira za turisticku i dobije i pposto je bio vrh sa gazdom i dobar radnik on ga pusti da radi kod njega celo leto i kod onih zena radio kod njih ti ne treba radna dozvola lelele i tako ce sl. godine da uradi isto

ја овом пезосу не верујем ни да ми каже да је данас четвртак

da me ne mrzi sad bi skeniro vizu iz pasosa.....jebacu sto si skeptik

ma imam poznanika koji je ziveo u njujorku i jedan drug je vec dve godine tamo, bili su u vasingtonu pa su presli u NY...kazu sto se posla tice samo ako si retardiran neces naci u roku od dva dana....25000 restorana i lokala ima u NY....dobro, jeste da su to sve poslovi za emigrante i latinose, al ima ih da ne mora da se brine dal ces imati da prezivis

sad prvo idem na prekookeanski kruzer, pa posle njega planiram da uzmem turisticku, sa hrvackim pasosem samo 5% odbijenih lol

ko zadnji izadje iz srbije nek ugasi svetlo lolo

srbe odbijaju ko lude za turisticku, dobijaju je ugl. oni sa zavrsenim faksom i nekoliko godina ako imas srece meseci radnog iskustva u xradnoj knjizici, dok j1 studentsku vizu 1 posto ne dobije, mozda dva, barem tako bilo ove i prosle godine, trebace ti kinte za pocetak pezose, stan hrana kola i tako to, ako nemas nekog kod koga ces zivis i da ti pomogne oko ostalih stvari zeznuto, al srecno matori

imam auto na svoje ime, agenciju na svoje ime, imacu do tad kesa na racunu nesto plus 6 godina radnog staza i u radnom sam odnosu....plus preko hrvackog pasosa cu da apliciram, nisam lud preko srpskog, i jos ako bog da da uredno zavrsim ovaj ugovor i vratim se na vreme i to bi trebala da bude garancija neka

a za stan je vec sredjeno sve u NY, doduse u jebenom bronksu haha al dobro, bar je za male pare....jebac ne budi skeptican pridruzi nam se

super dobijas ti vizu sigurno a i u ny imas drugara bice sve to okej

sa kim si u stanu kolko placas?

ma nisam jos u stanu :D tek prvo treba 6 meseci da odradim na kruzeru, pa ako ne odlucim da odradim posle toga jos jedan ugovor na brodu onda cu tek u ameriku, znaci za nekih godinu-godinu i po max....sto vise radim na kruzeru veca mi sansa da dobijem vizu

inace taj stan u bronksu je 600 dolara...na dva-tri lika kad se podeli je dzabe..
a taj treci drug zivi bas na menhetnu, on sobu samo placa 600 dolara

sto niko ne gleda emirate, kinu i tako te zemlje gde moze mnogo vise da se zaradi od amerike ako si snalazljiv covek? one su danas nesto sto je usa bio 50ih :)

nije sve u parama kapitalisto!!

Да, срцу је прирасо Амер, бомбе нас зближиле.

можда зато што енглески учиш цео живот, а арапски и кинески не знаш да бекнеш

sta ces u ameriku ako nije sve u parama. tamo je sve u parama :)

jebite se pozeri i prodane dushe, shto ne radite od kuce ko prave patriote

sto niko ne gleda emirate, kinu i tako te zemlje gde moze mnogo vise da se zaradi od amerike ako si snalazljiv covek? one su danas nesto sto je usa bio 50ih :)

Ko kaže da niko ne gleda. (izuzimam Kinu)

можда зато што енглески учиш цео живот, а арапски и кинески не знаш да бекнеш

Začudio bi se koliko recimo u Arapskim zemljama, npr Dubai, Abu Daba Dabila, ljudi zapravo pričaju engleski. Šta više praktično svi.

pa kaze bushman da se u kini traze ljudi sa znanjem engleskog i lako dolaze do posla