Prijava

Човек је лепо у књизи објаснио зашто је носио пиштољ, а уосталом времена су била таква да је свако имао по један. Елем, уколико је истина оно што је он испричао, мислим да ниједан нормалан човек не би поступио ништа другачије.

Nije mu od ovih,ubijenih prijećeno. Ovi došli i počeli nešto glasnije pričati, kad kažem glasnije onda ono HOJ HAJ MALA i ovaj da se napravi pametan upita konobaricu Kaka je ovo buka ođe? I ovi se okrenu i bla bla tuča. Ja se sjećam ove verzije. Zvanična verzija tad bila. Ako Meša zna drugu neka kaže. Ali ovo što pričam je bilo regularno za mase.
O rodbini nemam pojma, predstavu je spremao u Zenici, to je BiH i to pešes godina ranije.
I neko je rekao da njegov život više vrijedi zato što je poznat? E pa kurac, bato. Meni život mog djeteta vrijedi više nego ičiji. A anonimus teški, vjeruj.

I neko je rekao da njegov život više vrijedi zato što je poznat? E pa kurac, bato. Meni život mog djeteta vrijedi više nego ičiji. A anonimus teški, vjeruj.

То сам ја нешто причао, али ме ниси добро схватила. Нисам мислио колико заиста вреди живот, него како га друштво вреднује. Мсм идиотска дисциплина али очигледно да постоји.

enemi pisala sam u etar samo si se ti potrefio :)
Nije svako nosio pištolj devedesetih i zašto bi vjerovali njemu u knjizi? Možemo raspravljati o njemu ali zašto bih ja isključivo njemu vjerovala u vezi istrage?

Kao i isidora bjelica. Izdace koju knjigu. Bice u zizi javnosti nekih dinu dana i do kurca! Ni glasa ni traga. Vikend licnosti

Pa šta očekujete od našeg naroda? Ovaj čovek kaže da je u samoodbrani ubio čoveka, svi mi padaju na kolena. Svetlana Ražnatović godinama laže da nije krala pare od države i kad su je saterali, ona prizna sama, dobije nanogicu, i sad je cela nacija žali, šalje poruke tipa "Jaka si, izdržaćeš", "Majko naša, kad prođe ta muka, dođi na Ušće da pokažemo svima!". Naš narod voli da se sablažnjava nad tuđim sudbinama i to ti je, jer ne žele da kvare neku sliku ideala koju su stvorili preko tv ekrana.

Јако је незахвално сад тако моралисати и осуђивати човека, а нико од нас нема појма како би одреаговао у тој ситуацији. И баш то што причате да су вам ваши најрођенији битнији од неког тамо глумца, можда бисте и ви потегли пиштољ да вам неко нападне дете, брата, сестру или слично, као што су њему. Ја никако њега не браним, али ко зна шта би неко од нас урадио на његовом месту.
Верујем да се ситуација одиграла тако као што је и гласила званична верзија, зато што медији само гледају да ископају прљавштине од познатих, тако да, тешко да би они били благонаклони и да би га бранили зато што је познат.
А то што сад постоје идиоти што га сматрају великомучеником, то за он није крив. Човек се јесте покајао, то стоји, али опет, убио је два човека. Није мала ствар. Али мислим да га не треба осуђивати, одслужио је казну, а слободе за њега више нема, живот му је уништен, као што је рекао. И не верујем да глумата, ипак је отишао у Америку или где већ на 20ак година, држао то све у себи и онда је пукао, осетио потребу да се изјада и написао књигу.

Јао, кад тако кренете да серете.лоло

Ja sam rekao, mozda bih tako reagovao u toj situaciji da nosim pistolj ali da li je on uopste bio u toj situaciji u kojoj kaze ? Da li je on nosio pistolj jer je covek koji je sklon ekscesima u kafani? Da li se mozda on prvi zamerio tim likovima pijan, pa su se potukli pa je on iz nemoci potegao pistolj? Mozda nije osetio potrebu da se izjada nego da se pravda ? A jaku je kaznu odsluzio za dvostruko ubistvo. Zivot je unisten tim likovima i njihovim porodicama a njegov je samo upropasten, ni priblizno osakacen kao njihov. Nego eto njemu se sve veruje, cim je Lausevic to rekao, to je tako, cim je Lausevic to uradio, to je ispravno.

A možda bi se ovo moglo zaključati, ode ovo u pizdu i priključeniju.

Nego eto njemu se sve veruje, cim je Lausevic to rekao, to je tako, cim je Lausevic to uradio, to je ispravno.

Ај цитираћу сад сама себе

Верујем да се ситуација одиграла тако као што је и гласила званична верзија, зато што медији само гледају да ископају прљавштине од познатих, тако да, тешко да би они били благонаклони и да би га бранили зато што је познат.

И реални да будемо, никако сад не можемо сазнати шта је ту тачно било, моје мишљење је да је било тако како је било, из разлога наведеног горе, а не зато што је он Лаушевић, па мора да је тако.
А ти Еддие, дечачић, ајд на спавање полако :) И још чекам оно, да те подсетим. :* лолол

Mediji su od njega i napravili zrtvu.Zvanicna verzija je koliko znam da su likovi dobacivali konobarici a on da bi ispao dzek je rekao nesto u fazonu, ko su ovi seljaci, sta oce ? Ovi culi, nastala frka i tuca i samoodbrana je samo zato sto je on bio slabiji u toj tuci.

А ти Еддие, дечачић, ајд на спавање полако :) И још чекам оно, да те подсетим. :* лолол

Мрште! :Д

Žare je dobar ko zmaj.... dala bi mu i normalno i u pičku.... toliko od mene
a knjigu ću pročitati kad prestanu svi da ju čitaju.... sad mi je to totalno hipsterski momenat, koliko god da je knjiga dobra !!!

Ništa mi ne znamo, zna Murinjo. lol

Koliko li će samo para zaraditi od ove ispovesti...

Mislim da ima i kvalitetnijih glumaca, a apsolutno i kvalitetnijih knjiga kojima treba mjesto na vuki... Pompa oko knjige je velika samo zato sto je on to napisao i licno mislim da ne predstavlja nikakvo umjetnicko djelo. Da, hocu da kazem da je knjiga kurcina i da bih je svrstao u kategoriju kurcina do 13 cm. Pa ljudi i Nives Celzijus je napisala knjigu koja je bila prodavanija od ove, a ona je isto kurcina.

Овако, нисам много информисана о случају, знам да су биле неке приче да је самоодбрана у питању, готивим га као глумца и његов рад, одличан је, он ми је био симпатичан из млађих дана и тако то на ту тему, занима ме само једно: Вреди ли прочитати књигу?