Prijava

Не стварно имам гајбу слободну, ко 'оће да слушамо ЦД-ове ?

Kao i svaki drugi nejebač, kući ili negde gde ću bezuspešno pokušavati da prekinem nejebicu :)

Тришо, ја бих нешто више хахахаха

dodjite kod mene, ako nemate gde..prazna igraonica i kafic...ponesite pice i klopu, za sebe i toga koga dovedete...

jebaga, dosta od mene prostor...

ЧЕМУ то ЗА НОВАКА, какав одвратан сленг, страшно!

Најодвратнији, слажем се.

Елем, ладно неки за Новака иду на Новака:
http://www.alo.rs/vesti/44563/Vece_s_Novakom__za_120_evrica

Итз а трап !
Ај' зашто да не, само колико ће доћи људи ?

Мени је потребан празан стан, око 100 евра кирија за то вече а Тришићу? Реци адресу, ја сам озбиљан скроз. . . Квадратура и долази једно 50 људи може?

Радо би отишао у Ниш, ако је неко из Ниша, молим га да се јави... Али једино ми глупо немам ским, а Ниш ми је некако најдужи пут...

Немој тришо. Да се играју словеначког рулета, да бришу пенисе о завесе, да повраћају и кењају где стигну, да слушају звезде гранда и никлбек и да ти поломе радни сто.

Немој тришо. Да се играју словеначког рулета, да бришу пенисе о завесе, да повраћају и кењају где стигну, да слушају звезде гранда и никлбек и да ти поломе радни сто.

+1 :)

Ајакс, а да узнемире комшије то си заборавиооо, то је највећи проблем, ово све друго се лако плати...

Па, што јес јес, биће сексачине, пегли, кењање и неће баш, звезде гранда јебига, то воле рибе, нико не би ни дошао, а у твоју собу стави пит була, неће нико смети да провири. Пиће ја обезбеђујем, ако оћеш 150? Аванс пола пола, а? Реци адресу, овима у школи сутра да изнесем план.

uzmi im bar 300 jevreja..sta kurac, njih 50, to im je po 6 evra po coveku...ostaane im jos po 9 za klopu i pice...za 15 evrica provod do jaja...

vi ostali sto imate za flajku piva i kilo mesa dodjite kod mene...ne treba nikakva uplata...samo prijave na vreme, mogu da stane 40 ljudova, ostali ce morati u igraonicu, na strunjace i u lavirint...

Ок, 250 то је последња цифра, ако је круг двојке онда 300 и дај руку! Али у великој сам фрци, ја то озбиљно, ипак си се рекламирао ко ти крив. . .Пиши у пвт

Koji krug dvojke, Triša ti je u Munze konza :)

Е и ја сам, који део царе? Тришо, жив ли си? Јел пролази петнаја туда?

300 евра и две пијане средњошколке макар Тришо.

Цорнелије оће да буде фаца пред оратацима, жели да организује новогодишњу журку, помозите му људии...

300 евра и две пијане средњошколке макар Тришо.

Ja bih Trišo uzeo za 200 i da biraš prve dve koje se oleše :)

300 evra, dve pijane srednjoskolke i obavezan blajv....pa makar i od nekog deckica....