Prijava

Ja ispod 300 ne bih razmisljao. Docek 2010. ja organizovao kod sestre u stanu, stoka mi upišala i ispovraćala ceo stan. Povraćka od crnog vina stigla čak do plafona. A bilo nas je samo 10...

Ja bih uzeo za 200, ali bih sedeo u ćošku sa sekirom, čisto iz fore :)

300 evra, dve pijane srednjoskolke i obavezan blajv....pa makar i od nekog deckica....

Испрси се Корнелије

Ма доста је 250 евра, али да будеш и ти на журки, и да караш 2 пијане средњошколке, куш боље... мада 300 евра је 300 евра...

Treba okititi jelku sa buksnama i petardama hahahahaha

i vibratorima, kondomima...

da se odma da do znanja ribama da su dosle da budu jebene...

Луди Чак

Ja bih uzeo za 200, ali bih sedeo u ćošku sa sekirom, čisto iz fore :)

ЈА УМИРЕМ

Сад гледам ово... корнелије из ког краја Мунзеа ја сам са Калварије ?

ЈА УМИРЕМ

Sad i ja. :)

А замисли трип, ти на журци и у ћошку лик са секиром хахахха, па нико не би смео да мрде а не да се исповраћа....

Луди Чак
Ja bih uzeo za 200, ali bih sedeo u ćošku sa sekirom, čisto iz fore :)

Ја могу да бирам, Секира је за сељака ја ћу неку сабљу ил' нож да покажем :)

Е Тришо немој да му издајеш стан, брат од моје кеве је имао ташту чији је брат имао два сина, е па један син је био кум неком лику што је био изнајмио стан неким незнанцима на три дана, и када се вратио имао је шта да види, петочлану породицу у његовом стану, тај лик му је ладно продао стан за три дана, тако да Тришо пази шта радиш...

Ma motorna testera,bre,kakve sekire i sablje...

Ма ја не би носи ни моторну тестеру, ни секиру ни сабљу, него би лепо понео виле, и ставио рогове и ко год да прође поред мене убо би га вилама....

Ја сам ти лепо рекао. Завршиш са средњошколкама, узмеш паре. Изађеш пред зграду, зовеш полицију да то растера.
Ако ти Корнелије нешто приговори пребијеш га јер је средњошколац.
Вратиш се у гајбу, пијеш пиво што је остало и гледаш Гранд народно весеље.

Хахахах АЈАКС, објаснио си хаххаха....

Ajaxov plan je do jaja, šteta samo što će Cornelije biti tu sa 50 ljudi, tako da moraš da izvedeš tako da ne znaju da si zvao muriju, da nemaju vremena da te prebiju. :)

Ко да Триша неможе да окупи 50 људи, али не требају му 50 треба највише 25, ипак су то пијани средњошколци, и са тих 300 евра направиш журку у свом стану...

I to što kažeš, plus ima sekiru :)

Мене да пребију ? Али ја имам секиру :)