Prijava

pa ista su k'o i za postere

isto važi što i za postere

Pa za postere važi ne smeju da se vide logotipi i adrese drugih sajtova, a vidim gro reakcija ima... pa i moja, zato sam i pitao... :/

A kad sam tu... postoje li i dalje ktitori?

I hvala na odgovorima!

Reakcije imaju logo izvornika gif-a, a posteri se skidaju sa posterdžijskih sajtova. To je kao reklama magacina u odnosu na reklamu kompanije.

Ktitori ne postoje, zamenjeni su ordenjem. Klikni na palac ispod postera na svom profilu.

Dugo nisi bio ovde?

Da, lol. Nešto sam upao u mnogo posla, smorilo me što je za reakcije potrebno 1000 poena i svašta nešto još... :D

A, dakle nema više niko da može beskonačno mnogo da piše i kači postere i tako?

Mtanic

A, dakle nema više niko da može beskonačno mnogo da piše i kači postere i tako?

nema

smorilo me što je za reakcije potrebno 1000 poena

O.o kakvih iljadu poena druže?

Mogu modovi i Kazjen da pisu koliko hoce.

E extra što nema više spamovanja :D

@Stog sena: eeee, nekad je bilo potrebno 1000 poena od defki za reakcije :D

Mogu modovi i Kazjen da pisu koliko hoce.

Ne, ne mogu. Mogu samo onoliko koliko su se kao autori angažovali. Jedino što je to u startu jako mnogo...

Ако може неко да ми да добар линк за скидање ФИФА 2008, био бих му захвалан.

хахаха нашо си где ћеш да тражиш

na PVT, inače ban zbog piraterije

Ne, ne mogu. Mogu samo onoliko koliko su se kao autori angažovali. Jedino što je to u startu jako mnogo...

Šta ovo tačno znači? Da oni koji su pisali više defki imaju više dozvoljenih defki, reakcija i postera dnevno ili kako? :)

jbt ja kao da sam pao s Marsa... sorry.

Šta ovo tačno znači? Da oni koji su pisali više defki imaju više dozvoljenih defki, reakcija i postera dnevno ili kako? :)

U startu imaš po jednu D/P/R dnevno, svaka odabrana ti daje +1 u sekciji koja je odabrana (ti, na primer, imaš pravo na dva postera dnevno) - obzirom da su moderatori obično autori koji su imali mnogo odabranih, logično je da imaju u startu mnogo više dozvoljenih D/P/R (svako u svojoj sekciji, naravno, i ja imam pravo na samo 2 reakcije i tri postera, ali za definicije imam skoro 30 iako više ne pišem)

bruce, kako mogu da ti pomognem?

nikako, ja sam van mogućnosti humane medicine...