Prijava

Hvala na odgovorima, Bruce!

nema na čemu, uvek možeš i na PVT da se obratiš ako je nešto ličnije

Glupo pitanje. Elem, tri godine sam na sajtu, a još ne naučih kako se citira... Pa, kad bi mogla pomoć...

ispred teksta napišeš citat, a iza teksta napišeš tatic - obe reči velikim slovima (CITAT)

Ako si moga 3 godine moreš i dalje.

Hvala Bruce

Ako si moga 3 godine moreš i dalje

Korisno, nema šta...

Imam ja jedno pitanje, da li postoji neka tema gde mogu da se postave defenicije, posteri ili reakcije koje su dobre po autoru ali su zamrli jer su postavljeni davno ili nisu primeceni jer su postavljeni u nezgodno vreme? Hvala unapred

Мислим да не постоји, а и чему би служила та тема...

Имају једино теме за предлагање дефиниција, постера и реакција ако на то мислиш...

Ne, ne mislim na to, nebitno :D hvla na odgovoru

Potreban jean dokon mod da rezirektuje 109 finih def obrisanih iz kurtuazie s randum akaunta imam sve linkove za iste SEND ME PM TNX

БУКВАЛНО!

Ko je prvi na listi na Vuki ?

Možda nije mesto za ovo pitanje,ali jbga ne znam gde ću - piše tamo negde na Vuki,da se s peharom dobija pun pristup groblju definicija.Evo ja uzeh taj pehar još pre nekoliko nedelja,i par puta sam pokušavao da nadjem to groblje,al nigde ga nema.Jel sam ja to ćorav il šta?

Najsitnija slova skroz dole, posle "Uslovi korišćenja servisa Vukajlija"...

E,super...hvala Kurd,definitivno ga sam nikad ne bih našao :=)

stratovarijus ima pehar i pristup grobljaji zahvaljujući posterima?
definitivno sam omašio delatnost ovde na sajtu...a rekli mi u početku da se držim postera, e buksno budalo..

Ja imam pristup groblju jer sam ktitor i pišam po sirotinji koja nije ktitor.