Prijava

Дај немо се фемкаш сада. Не фали ништа овоме. Само ситне исправке.
Само зато што је неко овде насрао нешто, не значи да је у праву.

Nije zbog toga što je neko rekao nego imam statistiku. Svega je manje, posete, definicija, postera, glasova, komentara... sve je palo.

Ladno mi progutao post. A sve detaljno ti napisah. Stavio si pogrešne stvari u prvi plan. Naslovnu ne čitam jer 99% definicija na njoj mi ne odgovara po stilu, što se tiče autora koje pratim, nekako su bačeni u pičku materinu, u šesnaestom planu su, kao da si hteo da ih sakriješ. Od nove verzije nisam jednom čitao definicije autora koje pratim. jto se novih tiče, ok je sat vremena, ali to ujedno znači i da autor vrlo verovatno neće videti komentar kad ja prokomentarišem defku, tako da se neće razviti diskusija koja će me navesti da odem na njegov profil i da provalim da je odličan autor. Za postere ne znam. Forum održavaju livim isti ljudi pa je samim tim i živ kao i čet. Potreban je redizajn + menjanje prioriteta. Nemoj da zakidaš na funkcionalnosti.

Ama bre samo da se malo oboji u stare klubske boje i da se navigacija prilagodi korisnicima sa posebnim potrebama(tj. da se uprosti) i to je sve...

Nije zbog toga što je neko rekao nego imam statistiku. Svega je manje, posete, definicija, postera, glasova, komentara... sve je palo.

Рече неко (Бенисијо, ваљда) на прошлој страни, не мора да значи да је због тога. У незгодном тренутку си поставио нову верзију: нова година, празници, људи су били више преокупирани другим стварима. Вероватно је и клинчадија кренула у школу, студенти да спремају испите итд.

Лако можеш да побољшаш организацију оних дугмића. Само преместиш пар ствари. Већ смо писали неке предлоге.

Допуна: и ктиторе, бановане и модераторе можеш ставити у посебне боксове на страници са ауторима. Па ко хоће да види пуну листу, кликне на одговарајућу кутију.

Ja sam ekspresno navikao na izmene. Možda je prvih par dana bilo neudobno, pa je to odbilo određeni broj korisnika, koji verovatno misli da je sve isto. Ušminkati sve tako, da liči na pređašnji sajt i to je to.

Ima dobrih novih stvari u ovoj verziji - definicija po slučajnom izboru, formatiranje teksta, ilustracije, neocenjene definicije, druge definicije istog autora, redizajnirani spisak pratilaca...

Можда једноставно ниси требао да дираш изглед, само да убациш ове нове стварчице, популарне, аутори који те прате, болд, и тако то... Добра је и ова статистика с ауторима која пре није била. И чини ми се да се више чита Нова страна дефиниција од како се одма избацују... Барем моје мишљење!

Ima dobrih novih stvari u ovoj verziji - definicija po slučajnom izboru, formatiranje teksta, ilustracije, neocenjene definicije, druge definicije istog autora, redizajnirani spisak pratilaca...

+1 Bravo Agilni...

...I kao što rekoh u gornjem postu...da se malo oboji u stare klubske boje i da se navigacija prilagodi korisnicima sa posebnim potrebama(tj. da se uprosti) i to je sve...

Stavi u prvi plan nove definicije.

Pekki pre 2 sata
Kaće više taj blog?

Kakav blog? o.O

Stavi u prvi plan nove definicije.

Ово би била права грешка, и оно што се читало мање- више престало би.

Pa ionako se čitaju samo definicije od nekad davno.

Kada bih vratio staru, šta bi valjalo iz nove sačuvati? Ok one deifnicije sa ilustracijom. Još nešto?

Sve sa postera - posteri praćenih, omiljeni posteri praćenih, ovo:

definicija po slučajnom izboru, formatiranje teksta, ilustracije, neocenjene definicije, druge definicije istog autora, redizajnirani spisak pratilaca

Dakle, sve ovo što sada postoji.

Jesam bio oduševljen novom verzijom, ali morm priznati da mi nedostaje stara.
Što bi rek'o naduvani Fejz:

Sajt je imao dušu, može slobodno tako da se kaže. Bio je totalno drugačiji, to je mene prvo privuklo. I po izgledu i po sadržini.

Искрено, мислим и да је квалитет дефиниција у одабраним некако опао, има ту добрих ствари, нађу се духовите и добре, али некако ми је много оних осредњих, просечних, као да се гледа по бабу и стичевима, не по квалитету. Најозбиљније...

Ma samo treba prilagoditi malo izgled da vuče na stari, boje i to, i možda malo pojednostaviti opcije, nešto između stare i nove verzije. I ostaviti

definicija po slučajnom izboru, formatiranje teksta, ilustracije, neocenjene definicije, druge definicije istog autora, redizajnirani spisak pratilaca

Ма добар је само врати стару боју и већ ћеш имати више посетилаца. Ја никако да се навикнем на ово бело, нешто ми смета да много будем на сајту... И нешто смисли да се више читају нове дефиниције, ако икако можеш. Мислим да је на прошлој верзији била стилски доста боља профил страница, то нек ти Костић нешто предложи да побољшаш, мислим да он има осећаја за то. лолололчић

Искрено, мислим и да је квалитет дефиниција у одабраним некако опао, има ту добрих ствари, нађу се духовите и добре, али некако ми је много оних осредњих, просечних, као да се гледа по бабу и стичевима, не по квалитету. Најозбиљније...

+beskonacno

Да је ова нова верзија неким случајем уведена као нова тема на старој верзији, да може да се бира, сви би је фурали и хвалили...

Vracati na staro...ne znam, ja ne bih. Jedino sto mislim da nije trebalo da se menja je boja, jer je ona tamno zelena postala nekako zastitni znak. A sad, da li boja pozadine utice na posecenost, pojma nemam.:)

У мом случају утиче, лепо ми да гледам у оно. Ако неко хоће белу са црвеним линковима нек иде на Википедију.