Prijava

Зашто су нам комунистички филолози реч карање поистоветили са полним општењем? Него шта, да би утрли дивне трагове српског порекла највећег освајача у историји

Odlično primjećeno!

Ејџаксе, само да ти се захвалим што си ми скренуо пажњу на стваралаштво Крејвинг Кармен.

хммм... Кармен... Карамен... Караман... Кара'ан...
http://i44.tinypic.com/2qxmdkg.jpg

_AJAX_ pre 8 minuta

Да ли је случајно што је најбоља пичка наше кинематографије Марија Каран (каран и карановић су две варијације истог презимена) и што је најбољи пјевач у Хрватској Горан Каран?
Они су такође исто Карани као што је и Александар био.
Зашто су нам комунистички филолози реч карање поистоветили са полним општењем? Него шта, да би утрли дивне трагове српског порекла највећег освајача у историји

Јбт, да ниси узео ник са прашка за веш, ово би можда и било интересантно. Ариеле, Дуелу, Бонуксе лололо

Ovo za božićni post u svemiru je prejako.

Btw, moj dobar ortak je zvao telefonom ovog Deretića da dođe u Vranje da pravi tribinu, i uspelo mu je da ga dozove, čovek bio, iskenjao se, bilo ljudi, sutradan u lokalnim novinama izašlo: Gubitnik nedelje - Jovan Deretić.

A kad ga je ovaj zvao da dođe, zvao je i mene da učestvujem u tom dozivanju i da pomognem oko organizacije, ali jebi ga, nisam imao vremena.

Posle toga, odem do tog ortaka, udavio me je jebenim Deretićem, ali ja sam mu skinuo kapu kako je uspeo da za dva, tri dana dovede tu budalu u jebeno Vranje i još da nađe sponzore tribine.

Достојна свог великог претка.

A i kožnog metka.

Зато што српски народ у дубини душе хоће да чује истину Грофе. Српских ктитора и доброчинитеља има још, иако је тешко поверовати у то.

Pravo da ti kažem, Ajakse, nisam ni ja verovao, ali kad vidoh, povrnuh svoju veru u SrBstvo.

хммм... Кармен... Карамен... Караман... Кара'ан...

Kanaan, obećana zemlja! http://i44.tinypic.com/2qxmdkg.jpg

Србија је вечна док су јој деца верна.

E super što otvoriste ovu temu,mene je ovo prije mjesec dana interesovalo i u međuvremenu sam zaboravila na to.

Kanaan, obećana zemlja!

Jer obećana zemlja je zemlja u kojoj je Nino Belov ugostio roblje izrailjsko. A prethodno ih je oslobodio od Egipćana, koji su preci šiptara. Egišćani su pokušali da izgrade pramide po ugledu na velikog Belova. Ali nsiu znali pravu svrhu njegovih građevina. A nisu imali ni potrevne materijale. Nino je svoje gradio od nanocijevčica i ugljeničnih vlakana. A vlakna su bila ukrštena u četiri S uzorku.

On je rekao nešto tipa da su Srbi autohtoni narod,da su Iliri samo drugi naziv za Srbe.
Da je vizantijski kalendar ustvari srpski,u to bih već povjerovala.

On je rekao nešto tipa da su Srbi autohtoni narod,da su Iliri samo drugi naziv za Srbe.

Далеко од тога да је то његов закључак.

Имао сам прилике да одем на трибину коју је држао у Новом Саду пре 2 године. Било је до јаја, а и био сам наварен до јаја. Стварно зна чова у добар трип да баци.

Искрено, ни данашња српска историја која се пише у уџбеницима није много далеко од ове митологије.

Далеко од тога да је то његов закључак.

Gotovo da sam sigurna da je to iz njegove knjige.Ili misliš da je kopirao?

Да је копирао и донекле изменио став који је важио до пре пар векова.

ne vidim sliku sa svog imageshacka.

Ni ja,Čače.Čudo.

Да је копирао и донекле изменио став који је важио до пре пар векова.

A misliš da je takav stav neosnovan?

Jeste li se ikad zapitali zašto slikaju piramide iz jednog ugla, onog najpoznatijeg? Evo zašto, jer se na pozadini jedne od piramida jasno vidi dokaz da su ih Srbi izgradili. http://www.dodaj.rs/f/43/5f/1zOedQsQ/the-great-pyramid-locati.jpg Ako se malo bolje zagledate, uočićete 4S, stari znak srpskih, originalnih masona.