Prijava

I to koristeći krv dinosaurusa koju su zamrzavali u malim kesama.

A ne, ne. Koristili su krv dodo-a, stare srpske ptice, koju su istrebili da zataškaju to što je na kljunu bilo 4S takođe. Naravno Srbi su imali i kriokomore u kojima su držali zamrznute dinosauruse na kojima su vršili eksperimente.

Малопре сам сконтао да је лик писао историју књижевности за други разред средњих школа... Значи дефинитивно је историчар! лололо
Што опет не значи да није и идиот и трол. :Р

A misliš da je takav stav neosnovan?

Не знам. И ако та прича о аутохтоности има неке везе са реалношћу, свакако је далеко од Деретићевих упрошћених, за пензионере и децу писаних комедија. Лик је анти-реклама за ту теорију. Која ионако није нарочито популарна код историчара.

Малопре сам сконтао да је лик писао историју књижевности за други разред средњих школа... Значи дефинитивно је историчар! лололо
Што опет не значи да није и идиот и трол. :Р

Није то овај Јован Деретић.

Није то овај Јован Деретић.

Da.To je drugi Jovan Deretić,enemy.

Не знам. И ако та прича о аутохтоности има неке везе са реалношћу, свакако је далеко од Деретићевих упрошћених, за пензионере и децу писаних комедија. Лик је анти-реклама за ту теорију. Која ионако није нарочито популарна код историчара.

A odakle uopšte ta teorija?

Jebote, koliko tih Jovana Deretića ima?

Није то тај Јован Деретић.

Па колико их има сунце им јебем?

Pa eto ta dva.

Много куме... Много! х))

I jedan je previše što se mene tiče. Ovaj nek promeni ime, da se zna koji je lud.

Један је покојни.

A odakle uopšte ta teorija?

Дуга прича.

Један је покојни.

Šteta što je pogrešan. :)

Филолог, трол, идијот... Разлика је неприметна лололо

+ 1000

Један је Јован Деретић!
Младен Крстајић наше историје!

Јеботе, какав филолог, историчар, машинац, о чему ви то? Лик је студирао математику, машинство и историју - ништа није завршио од тога, остајао је макс 2 дина на тим факсевима, и онда докторирао права на неком америчком универзитету.

Дакле, везе нема ни са филологијом (то је други Ј. Деретић, бивши професор БУ на Филолошком), а ни са историјом. А ни са мозгом.

Додуше, ја лика не хејтујем, обожавам га! Један од ликова са најготивнијим стонер причама икад.

ЂЕ СИ ГАМБИЊО АЛЕ АЛЕ

Дес Самх!!!!!11111 Пичко нема те 100 година!

Јогуртаро, није брат мислијо на тебе, љубим те у дукат, или у "гулден" што би ви филолози рекли лолололо.

Гумени, љуби брат за ове информације. Реално, ми то нисмо учили на факсу, наравно. Али сам од других људи чуо да је филолог, иначе нити сам се интересовао, нити сам икад видепо неку његову књигу. Вероватно је веће говно од Господара прстенова или овог новог шита Гејм оф Тролз. лоло