Prijava

``Човек је оно што јеДе``. Да ли се слажете са овом изјавом?

Ако сте предатор, како једете са чињеницом да месо које једете (и ја га њупам) има готово идентичан облик, боју и мирис као ваше сопствено месо и телесо? Посебно свињетина, говедина и јагњетина.

Ако сте вегетаријанац, како живите са чињеницом да наносите бол биљкама које чупате, сечете, кувате, цедите и на друге начине обрађујете и мучите? Научно је доказано да и биљке осећају бол и стрес приликом оштећивања стабљике биљке.

Сизиф је подвојена личност - једе и месиште и травуљине. Сланину и месо зовем лешеви да би је лакше појео.

Научно је доказано да и биљке осећају бол и стрес приликом оштећивања стабљике биљке.

Објасни то ПЕТА-и и осталим вагитаријанцима који штите искључиво она жива бића којима се цакле окице.

Ако сте предатор, како једете са чињеницом да месо које једете (и ја га њупам) има готово идентичан облик, боју и мирис као ваше сопствено месо и телесо? Посебно свињетина, говедина и јагњетина.

Hahahaha prvi put čujem da ima identičan miris. :)))
Jedem zato što velEm :).

Vučica21™ Драга, читај боље - има готово идентичан облик, боју и мирис. Јеси ли некад јела печено људско месо? Welcome to Sarajevo...

Sizifu tebi nisam "draga".

Јеси ли некад јела печено људско месо?

Lololololo tebi očigledno fali nešto kada ždereš ljudsko meso. :))
I kakvog je ukusa? Da znam da li da probam ili ne. :)

JEDI MESO! NIJEDAN STOGODIŠNJAK U ISTORIJI NIJE BIO VEGETARIJANAC.

Kad bi svi ljudi bili biljojedi pande ne bi imale šta da jedu.
Biljojedi dušmani vidite kako vas panda tužno gleda jer mu jedete hranu
http://1.bp.blogspot.com/-QxVG6V6ZCuI/Tcr1zetr5VI/AAAAAAAAAT0/yrSY5hEJj88/s1600/oso-panda.jpg

Meso i samo meso...sta,da necu mozda samo salatu da jedem?

Ok ako je neko vegan jer ne voli meso,sta znam,ima i takvih,ali ako je neko vegan zbog moralisanja i preseravanja,onda je debil...

Ах, вучице, право си сујетно непромишљено женско. Драга си ми само зато што волим вучје месо и зато јер имаш 8 сиса. Кучије, вучије... мени је то исто. Много си радознала. Пробај па ћеш видети.

Ах, вучице, право си сујетно непромишљено женско.

Jednostavno ne volim da mi drugi govore "draga", "lepa moja" i dr. Samo muž sme tako da mi kaže.

Драга си ми само зато што волим вучје месо и зато јер имаш 8 сиса. Кучије, вучије... мени је то исто.

HAHAHAHAHAHAHA

Пробај па ћеш видети.

Ja uvek čekam da neko drugi proba pa kad procenim da bi mi se svidelo onda ću i ja probati. I kakvo je ljudsko meso?

Вучицин ЧОВЈЕК има искључиво право да Вучицу зове драга, иначе шамара!

Иста си к`о моја жена. Она се тако љути кад мене неко ослови како не доличи. А ја много обраћам пажњу на те ваше женске трипове...

Драга, лепа моја, предаторе није брига шта њихова храна воли или не воли. И, љубави, не мешај мужа у кухињу, то никада није изашло на добро.

Укус меса зависи од тога како се спреми. Укус си могла да провалиш у свим оним домаћим паштетама, кобајама и прерадама. Шта мислите ви, да месна индустрија стане јер је неки несмотрени месар остао без прста или шаке? Ех... Ћутиш и једеш, не мислиш о томе и крај.

Ahahaha, NAUČNO je dokazano da biljke osećaju bol? Vau, s kojim nervnim sistemom?
Daj link gde si to pročitao, molim te.

Vau, s kojim nervnim sistemom?

Истина је, биљке су много паметније него што ви мислите. Ја оставим својој дифембахији да ми решава судоку док претражујем хентаи порњаву.

Valsinarb90 Сваки живи организам поседује сензоре за преживљавање који региструју и осећања бола - ови осећаји обавештавају организам о могућим опасностима. Размисли мало - шта је бол, ако не сигнал за узбуну? Постоји више врста биљака које на болан додир повлаче своје стабла - морске сасе, биљке месождерке итд. Имаш и биљке које на оштећеним местима луче одређене течности како би затвориле ``ране`` - каучук дрво од кога се прави гума, специјалне врсте борова од којих се скупља смола за тамјан... Како би било која биљка знала да је оштећена ако не постоји некакав сигнал који ће је обавестити? Осећај бола не треба стриктно везивати само за људе. Некада су људи веровали да животиње не осећају бол. данас знамо да то није тако. Уосталом, читај. Немој ја да те лажем и ширим своју секташку идеологију.

Ček, i čovek je teoretski životinja. Ako mene pojede lav, hoće li PETA reagovati i osuditi taj čin lava?

Elem, biljojedi su isto predatori, samo podli predatori, oni love organizme koji ne mogu da se brane, na kvarno dok mi normalni zapravo vodimo računa o tome kako ćemo ubiti životinju i pojesti je (vidi temu. Naučno je dokazano da su 80% serijskih ubica vegeterijanci, onih 20% su ubeđeni da jesu.

Odo' da zasadim drvo. Vidimo se.

Реме Хитлер је био вегетаријанац.

Joj, al' trolujete sa ovim trpljenjem bola pri morskoj sasi.... Nadam se da trolujete. Jelde da trolujete?